Związek Gmin Regionu Płockiego

Płock

Opinie o Związek Gmin Regionu Płockiego

budeka

Nie rozumiem co robi ten pracownik przez 168 godzin w miesiącu x ilość pracowników skoro efektów żadnych nie widać. Patrząc na nazwiska pracujących osób można tylko się domyślać jak bardzo jak długo i ile telefonicznych rozmów przeprowadzono "starając" się o tę pracę pomimo tego że złożonych podań o przyjęcie nie ubywało.

była

a pani dyrektor wiecznie ma migrenę...... i humory......

ona

Porażka. Dużo ciekawych projektów ale organizacja pracy fatalna. Wyzysk pracownika, najlepiej jakby każdy pracował na wolontariacie. [usunięte przez moderatora] podkłada świnie, panoszy się po biurze i obgaduje dyrektorkę, a ta patrzy na nią jak w obrazek. Chłopa tam trzeba do kierowania biurem, za dużo bab i dlatego same ploty.

Zostaw opinię o Związek Gmin Regionu Płockiego - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Związek Gmin Regionu Płockiego