Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej

Wołomin

Opinie o Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):profesjonalna,rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobry... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .bardzo pomocni Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej:zdobywanie wiedzy w tym zakresie. Najbardziej nie podobało mi się w Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej:

Zostaw opinię o Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej - Wołomin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej