Polskie Biuro Odszkodowań Komunikacyjnych PBOK

Wrocław

Opinie o Polskie Biuro Odszkodowań Komunikacyjnych PBOK

Mariusz Soblik

Współpracuję z Kancelarią PBOK od paru lat... - oaza normalności. Fundacja Pomocy Ofiarom Wypadków mgr Mariusz Soblik +48 668 273 464 goldmanopole@gmail.com

jila

firma oferuje najprostszą formę współpracy czyli umowa zlecenie. W tym przypadku to nic dziwnego. Taka jest specyfika tej pracy. Można z nimi współpracować i jednocześnie zajmować się innym całkiem biznesem

Aras

Skorzystałem z usług firmy i polecam innym. Sam nie byłem w stanie uzyskać podobnych kwot.

mars

Przyjemna organizacja wspierająca poszkodowanych w rzetelny sposób.

Marzena - Doradca

Ludzie pełni pasji i ambicji oddani swojej pracy. Struktury sprzedażowe działają na zasadzie umowy agencyjnej i umowie zlecenie. Oparte są na bardzo atrakcyjnym planie marketingowym. Warunki pracy biurowej można negocjować indywidualnie, szczególnie matki z małymi dziećmi.

Zostaw opinię o Polskie Biuro Odszkodowań Komunikacyjnych PBOK - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polskie Biuro Odszkodowań Komunikacyjnych PBOK