Wiesław Bartoszek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Wibar

Adres: Młynarska 15, 22-200 Włodawa

NIP: 5651039589 REGON: 110174114

Wiesław Bartoszek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Wibar

Opinie o Wiesław Bartoszek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Wibar

Czy ktoś dysponuje informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w Wibar Wiesław Bartoszek? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w przedsiębiorstwie.

siki

no i jak obecnie u nich z atmosfera pracy jest, ktoś wie?

ila

opinia p. Mariana bezcenna !!!

Marian Cieszczyk

[usunięte przez moderatora] reszta dziada [usunięte przez moderatora] odradzam prace u tego [usunięte przez moderatora]

Nie polecam. Zwleka z zapłatą pół roku i nie wiadomo co dalej. Sprawa pójdzie do sądu. Brak kontaktu.

Zostaw opinię o Wiesław Bartoszek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Wibar - Włodawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wiesław Bartoszek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Wibar