BLASK Marzena Szymańska

Łódź

Opinie o BLASK Marzena Szymańska

Agata

@były pracownik jeśli zniknęły jakieś wpisy, oznacza to, że zostały one zarchiwizowane przez administratora portalu za naruszenie zasad regulaminu. Jest to jedyna podstawa do usunięcia wpisu. Dlatego też przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z treścią regulaminu: http://www.gowork.pl/regulamin

Agata

@ewelrzeczywiście, zawsze warto próbować rozmawiać z pracodawcą. A czy Ty dalej jesteś pracownikiem BLASK Marzena Szymańska? Chętnie dowiem się jak teraz wyglądają warunki zatrudnienia oraz co uległo zmianie w ciągu ostatniego roku. Do tej pory opinie o tym pracodawcy były zróżnicowane. Jak aktualnie pracuje się w tej firmie?

były pracownik
@Agata 23.08.2017 13:14

(usunięte przez administratora) nie polecam u nich pracy - nikomu

ewel

Lena' w takim razie uczciwe porozmawiac a nie wypiwyac tak na forum!

Lena

Konsekwencje prawdy a jak wiadomo prawda boli ... Mysle ze osoby zatrudnione badz juz nie powinni sie zebrac i zrobic porzadek z tak traktujacymi pracodawcami i ustrzec osoby zamierzajace podjac prace w takiej firmie....oby bylo takich pracodawcow jak najmniej

doris

to forum służy do oceny pracownik-pracodawca, (usunięte przez administratora)

ktoś

wszystkie opinie napisane to sama prawda,

ni

popieram w 100 %

monika

Super firma zapewnia prace umowę no i są osobami godnymi zaufania obecnie jestem u nich zatrudniona ale nie ma porównania z innymi firmami naprawdę warto pracować z takim szefostwem polecam i pozdrawiam

emu
@monika 01.03.2014 15:36

Czy może Pani napisać, gdzie pani pracuje, że jest tak świetnie, bo my mamy inną opinie.

Zostaw opinię o BLASK Marzena Szymańska - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BLASK Marzena Szymańska