PPUH Remasz
counter
2 2 11 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 77 dni.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie PPUH Remasz?

spider

Musicie sie wziąścć za pana Ryszarda P. i Grzegorza P to oni swoim dupolizom dają dobre stawki a tym którzy pracują nawet w trzech zawodach to udają że tak ma być i że wszędzię tak jest.Wysysk .omijajcie tą firme z daleka

Reks Nowy wpis
@spider

To prawda. Pracowałem tam i wiem coś o tych dwóch pajacach. Ale wkoncu po 10 latach plucia im prosto w twarz kim oni tak naprawdę są zmieniłem prace na lepszą.

Reks Nowy wpis
@spider

Dyrektor jest nowy. Kiedyś był spawaczem w tej firmie. Niewiem jak zażądza w firmie ale jako kolege z pracy wspominam go dobrze

Mariusz Nowy wpis

Hej, ile można zarobić w tej firmie ?

Filipek

Kto narzeka to może ma coś na sumieniu. Ja jestem zadowolony i polecam pracę.

Dobre
@Filipek

Hehe dobre Filp może pracujesz w innej firmie bo ja pracowałem w Remaszu i to był mój życiowy błąd już nie pracuje i cieszę się bardzo firma porażka, wszędzie brud i smród Dyrektor to wielka niekompetecia bo w firmie liczą się plecy a nie wiedza. Ludzi ma się za najgorsze zło szkoda gadać ja nie pracuje tam i cieszę się bardzo kto chce przeżyć coś innego to zapraszam do Remaszu hehe

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ślusarz

Jest to prawda że dyrektor się zmienił i ponoć jest lepiej słyszałem pogłoski że sporo pracowników nowych ?

Noo
@Ślusarz

Witaj firma porażka a Dyrektor fakt nowy ale nieudaczniczk na niczym się nie na tylko dużo gada i swoie rządy wprowadza na niekorzyść wogóle co do kierownictwa masakra niekompetecia lekceważenie ludzi wszędzie brud nie ma łazienki ludzie jedzą przy prysnicach nie polecam tej firmy zarobki też małe.

Najlepszy spawacz

Czy warto zatrudnić się tutaj ?jakie uprawnienia potrzebne są żeby za spawacza potrzebne ?a czy uprawnienia na suwnice wymagane czy na wózek widłowy ?

xxx

ta firma to jedna porażka i oszukiwanie ludzi. 10 lat za jedna marną stawke. a wykonuje sie trzy zawody

Zostaw merytoryczną opinię o PPUH Remasz - Knurów

PPUH Remasz