PPUH Remasz

Opinie o PPUH Remasz

Filtruj opinie po kryteriach:

Filipek
 Opinia

Kto narzeka to może ma coś na sumieniu. Ja jestem zadowolony i polecam pracę.

Dobre
Nazwa działu: Produkcja
@Filipek 23.03.2019 17:04

Hehe dobre Filp może pracujesz w innej firmie bo ja pracowałem w Remaszu i to był mój życiowy błąd już nie pracuje i cieszę się bardzo firma porażka, wszędzie brud i smród Dyrektor to wielka niekompetecia bo w firmie liczą się plecy a nie wiedza. Ludzi ma się za najgorsze zło szkoda gadać ja nie pracuje tam i cieszę się bardzo kto chce przeżyć coś innego to zapraszam do Remaszu hehe

Ślusarz
 Opinia

Jest to prawda że dyrektor się zmienił i ponoć jest lepiej słyszałem pogłoski że sporo pracowników nowych ?

Noo
@Ślusarz 19.09.2018 20:09

Witaj firma porażka a Dyrektor fakt nowy ale nieudaczniczk na niczym się nie na tylko dużo gada i swoie rządy wprowadza na niekorzyść wogóle co do kierownictwa masakra niekompetecia lekceważenie ludzi wszędzie brud nie ma łazienki ludzie jedzą przy prysnicach nie polecam tej firmy zarobki też małe.

TakNie1

Najlepszy spawacz
 Opinia

Czy warto zatrudnić się tutaj ?jakie uprawnienia potrzebne są żeby za spawacza potrzebne ?a czy uprawnienia na suwnice wymagane czy na wózek widłowy ?

spider
 Opinia

Musicie sie wziąścć za pana Ryszarda P. i Grzegorza P to oni swoim dupolizom dają dobre stawki a tym którzy pracują nawet w trzech zawodach to udają że tak ma być i że wszędzię tak jest.Wysysk .omijajcie tą firme z daleka

Tak10Nie

xxx
 Opinia

ta firma to jedna porażka i oszukiwanie ludzi. 10 lat za jedna marną stawke. a wykonuje sie trzy zawody

Tak4Nie

Zostaw opinię o PPUH Remasz - Knurów