Opinie o PPUH Remasz w Knurów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie PPUH Remasz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PPUH Remasz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPUH Remasz w Knurów

Ślusarz

Jest to prawda że dyrektor się zmienił i ponoć jest lepiej słyszałem pogłoski że sporo pracowników nowych ?

Noo
@Ślusarz

Witaj firma porażka a Dyrektor fakt nowy ale nieudaczniczk na niczym się nie na tylko dużo gada i swoie rządy wprowadza na niekorzyść wogóle co do kierownictwa masakra niekompetecia lekceważenie ludzi wszędzie brud nie ma łazienki ludzie jedzą przy prysnicach nie polecam tej firmy zarobki też małe.

Były pracownik Nowy wpis
@Ślusarz

Tych swoich kolegów jak to słyszałem mówił prawdziwi spawacze .Na widok tego dyrektora mówią wszystkim nie dobrze się robi ,kiedyś kolega ,ale w piórka obrusł .Na Toruńskiej to jest robota przy maszynach rolniczych ,ja i moi koledzy już pracujemy tu 7 lat .

Poldek

Słyszałem o połączeniu spółki ze spółką Haldex, jak się teraz pracuje w nowych warunkach?

Były pracownik Nowy wpis
@Poldek

Dyrektor wart tyle co Pan Ryszard i Grzegorz .Tyle że ma może więcej kompetencji i pojęcie o spawaniu od strony teorii praktyka u niego dość słabo .

spider

Musicie sie wziąścć za pana Ryszarda P. i Grzegorza P to oni swoim dupolizom dają dobre stawki a tym którzy pracują nawet w trzech zawodach to udają że tak ma być i że wszędzię tak jest.Wysysk .omijajcie tą firme z daleka

Reks
@spider

To prawda. Pracowałem tam i wiem coś o tych dwóch pajacach. Ale wkoncu po 10 latach plucia im prosto w twarz kim oni tak naprawdę są zmieniłem prace na lepszą.

Reks
@spider

Dyrektor jest nowy. Kiedyś był spawaczem w tej firmie. Niewiem jak zażądza w firmie ale jako kolege z pracy wspominam go dobrze

Spawacz Nowy wpis
@Reks

Witek czy jak mu mówią ?Jak ten człowiek jest dyrektorem to firmę czeka tylko równia pochyła .Słyszałem o nim opinie od kolegów jego znam sporo ludzi co pracowało a pracuje teraz ,że ten człowiek nie ma zbyt sympatyczny a spawacz przeciętny nawet po szkoleniach zagranicą przed wyjazdem to kompletne buble robił mówili .Nie wiem ile prawdy jak był spawalnikiem to tylko na ludziach się cały czas wyżywał .Przez niego a Pana R.P a drugiego kierownika odeszło sporo świetnych pracowników .Najlepsi Spawacze to robią na Bumarze prawdziwi fachowcy a i elektrownia Rybnik i HTS gdzie teraz pracuje już od 10 lat .

Czy w PPUH Remasz pracuje się na open space?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PPUH Remasz, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Ślusarz pod ziemią
Knurów
Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.
logo firmy Praca pod ziemią dla górnika ślusarza elektryka dozór ruchu cieśli górniczego
Knurów
Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.
Może nowy pracownik

Kilka pytań, jakie zarobki, jaka kadra, i jakie traktowanie ludzi bo słyszałem tyle dobrych co i złych opinii więc pisac szczerze

Mariusz

Hej, ile można zarobić w tej firmie ?

Filipek

Kto narzeka to może ma coś na sumieniu. Ja jestem zadowolony i polecam pracę.

Dobre
@Filipek

Hehe dobre Filp może pracujesz w innej firmie bo ja pracowałem w Remaszu i to był mój życiowy błąd już nie pracuje i cieszę się bardzo firma porażka, wszędzie brud i smród Dyrektor to wielka niekompetecia bo w firmie liczą się plecy a nie wiedza. Ludzi ma się za najgorsze zło szkoda gadać ja nie pracuje tam i cieszę się bardzo kto chce przeżyć coś innego to zapraszam do Remaszu hehe

Najlepszy spawacz

Czy warto zatrudnić się tutaj ?jakie uprawnienia potrzebne są żeby za spawacza potrzebne ?a czy uprawnienia na suwnice wymagane czy na wózek widłowy ?

xxx

ta firma to jedna porażka i oszukiwanie ludzi. 10 lat za jedna marną stawke. a wykonuje sie trzy zawody

Zostaw merytoryczną opinię o PPUH Remasz - Knurów

• Jak się pracuje w PPUH Remasz?

Zobacz opinie na temat firmy PPUH Remasz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

PPUH Remasz