PPUH Remasz

Knurów

PPUH Remasz

Opinie o PPUH Remasz

Ślusarz

Jest to prawda że dyrektor się zmienił i ponoć jest lepiej słyszałem pogłoski że sporo pracowników nowych ?

Najlepszy spawacz

Czy warto zatrudnić się tutaj ?jakie uprawnienia potrzebne są żeby za spawacza potrzebne ?a czy uprawnienia na suwnice wymagane czy na wózek widłowy ?

spider

Musicie sie wziąścć za pana Ryszarda P. i Grzegorza P to oni swoim dupolizom dają dobre stawki a tym którzy pracują nawet w trzech zawodach to udają że tak ma być i że wszędzię tak jest.Wysysk .omijajcie tą firme z daleka

xxx

ta firma to jedna porażka i oszukiwanie ludzi. 10 lat za jedna marną stawke. a wykonuje sie trzy zawody

Zostaw opinię o PPUH Remasz - Knurów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH Remasz