Mars Incorporated

Slough

Opinie o Mars Incorporated

vert

Siema, czy jest tu ktoś z pracowników i może powiedzieć czy firma posiada jakieś lokalne ogłoszenia pracy? Kurna szukam czegoś na zaczepkę ale nie widzę żadnych ofert, dajcie znać jeśli ktoś wie będę wdzięczny

Wiktor1986

Ktoś wie jak można się tam dostać do pracy? Jakis kontakt do agencji pracy? Pracuje obecnie przez agencje w Polskiej fabryce Mars, ale zarobki są śmieszne nawet, kiedy pracuje się przez firmę, ale co do przerw, sa podobne...

Zostaw opinię o Mars Incorporated - Slough

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mars Incorporated