P.P.H.U. Ro. Sa. BUD Radom

Radom

Opinie o P.P.H.U. Ro. Sa. BUD Radom

anonymous

ro sa ha ha ha ha lepiej zbierac zlom

Kidkid

Czy ktos Moze Mi powiedziec, przy produkcji... na hali produkcyjnej moga pracowac kobiety? Pracowaly tam kiedys jakies?

dostawca

Firma nie płaci dostawcom za towar. Proszę uważać.

New

Mieli mniejsze zatrudnienie w zimie teraz szukają robotników i inżynierów. Podobno nabrali kupę nowych tanich budów. w urzędzie jest oferta za 2400 brutto dla inżyniera a kiedyś to nawet z dofinansowaniem od urzędu nie mogli nikogo znaleźć na stałe. kumpel opowiadał że jak poszedł do nich do roboty to nikt do niego się nie odzywał że taka konkurencja zawiść. jakiegoś ala kierownika to tata sprzątał budowę. rodzin sporo. Sponsorują drużynę koszykarzy.

Gojko Mitić
@New 05.06.2017 08:34

Świetnie napisane-sentencja.

As
@New 05.06.2017 08:34

@New Dzięki za opinię! Wiesz może jakiego kierownika ojciec sprząta ich budowy?

Czesław

Byłem u nich na rozmowie o etat inżynier budowy na kubaturze i kosztorysy oraz instalacje i 3 programy komputerowe! Za 1800zł netto !!! Była cała komisja d/s zatrudnienia i najgrubszy PAN w Radomiu i poplecznicy !! Jeden był bardzo nieprzyjemny gość ...or straszył że na próbę jak kadra powie że coś źle to do zwolnienia !!!! Robotnik zamiatał plac i jak wyszedłem to mi powiedział że to firma rodzinna i znajomi niektórzy dyrektorzy to znajomi albo byli murarze hydraulicy itp. Że jest zawiść zazdrość że jak się ktoś nie spodoba to go moment zwołania.

Wielki ŁEB

A gdzie teraz robi ten zbrojarzo-cieśla z tytułem szef od robót czy szef budowy?? jest taki?

mil
@Wielki ŁEB 30.01.2017 16:48

w Krakowie jak my robili to był taki gruby zbrojaż co go mianowali szef robót czy szef budowy,miał jakieś chyba mocne poparcie, ale mięszał żądził. nieraz lubi stanąć i ręce zakłada z tylu i tak się patrzył

majusz
@Wielki ŁEB 30.01.2017 16:48

żeby chociaż był cieślą lub zbrojarzem ale nie jest-- bo to masarz ,wędliniarz ... na górze ma znajomości ... na budowie porobił trochę i do góry... co nie? co nie?

hgf

@Adrian super super jak to milo jest czytac takie opinie na temat firmy nie kazda taka może się jednak pochwalić zazwyczaj ludzie po prostu narzekają caly czas a tutaj proszę ejdnak instnieja ososby które sa zadwolowne ze swojej pracy i ja doceniają.

Adrian

dgfy
@Adrian 19.07.2016 09:14
Polecam pracę w tej firmie. Wypłata 100% na czas. Pracuję tutaj z bratem ciotecznym. Naprawde polecam bezstresowo...

a może ty jesteś ten co zaczynał od sprzątania a teraz nosi ręce w kieszeni spodni ????

omg

najgorsza firma ktora nie poteafi wyplacac ustawowo kasy maja wszystko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zeby sie tylko nachapac ,zadnych pakietow socjalnych nic badziew totalny

Murarz

Jestem już parę ładnych lat murarzem , trochę pracowałem w Polsce, 3 miesiące robiłem w Anglii na budowie . Ale chciałbym dalej pracować w Polsce , a widziałem ,że w Rosie poszukują murarzy . Mam pytanie jak wygląda praca w tej firmie ? Tzn. jaka umowa ( zlecenie , nie określony , na czas określony itp.) , jaka stawka , czy pracuje się czasami w weekendy , oraz to czy pracodawca zapewnia transport czy samemu trzeba dojechać na miejsce budowy ?? Bardzo proszę o odpowiedź

KOLEGS

Awbud firma to nasz pod wykonawca. Prezes Andrzej Sadecki dysponuje dobrym sprzętem Samochodem ciężarowym i koparka JCB. Na naszej Budowie pracuje około 20 osób z firmy Awbud jest to dobra firma.

te opinije sa napisane przez kogos z biura robol niejest szanowany i zle oplacany wiesz ze zarobiles upomniesz sie zaraz strasza zwolnieniem porobili mlodych niudacznikow maistrami kierownikami nieumie zorganizowac roboty materjalu zapytac go jak to zrobic to go dwa dni na budowie niema a pesje bierze obieraja z zarobkow robola i pogardzaja.pala na szynach

jenerał

ROSA to chyba najsławniejsza obok Jadaru firma która swoją siedzibe główną ma w Radomiu. W sumie jest to dobre miejsce bo niedaleko od stolicy, a i do innych wielkich miast też jest fajny węzeł komunikacyjny. Także inżynierowie czy inni budowlańcy - śmiało można szukać u nich obecnie pracy. powodzenia

maciek

no oni to budują generalnie sporo rzeczy już i nie sądze, żeby mieli jakieś większe kłopoty teraz z tego co mi wiadomo tak naprawde. Czekam jeszcze na kilka informacji od Was odnośnie tego czy są jakieś oferty pracy? mam nadzieje, ze coś fajnego się trafi tak w ogóle, bo mam doświadczenie w budowlance całkiem spore.

zari

no kurcze chyba w zyciu nie widzialem kobiety murarza. taka kurcze profesja totanie dla faceta - na prawde jestes chyba jakims ewenementem na skale siwatowa. kobieta na stawnosiku murarza. praca murarza to ciezka praca wiec na prawde podziewiam. w ogole iza jakie masz dosiwadczenie do tej pory w pracy ?

Kormoran

Wątpię, żeby przyjęli kobietę na takie stanowisko - trochę dziwną profesję wybrałaś. Poza tym podejrzewam, że stawek wcale nie mają takich wysokich. Dobrze by było jakby się wypowiedział jakiś pracownik, bo też jestem zainteresowany pracą tam, chociaż mam wrażenie, że mam zdecydowanie większe szanse na tą pracę.

pięknie napisane moze tak pieknie i byscie płacili

mnie znasz
@777 13.10.2014 13:14
pięknie napisane moze tak pieknie i byscie płacili

777 - ja to gów... rzuciłem i co teraz mam lepiej. Pracowałem 3 miesiące, teraz nie wygrali przetargu i przestój, i mam jeszcze większe gów.. . A Mariusz niech tyle nie chla. ważne żeby była kasa każdego dnia - a raz gorzej raz lepiej. Jak ktorys ma coś na oku to daj znać natelefon.

buba77

o pięniądze musisz się wykłucić tak naprawde,jesli ci sie uda to twój zysk tutaj jest taka zasada, kierownik wystawi ci za duzo kasy to go w biurze (usunięte przez administratora) i w yen sposób to funkcjonuje, choc nie powiem bo mozna i nawet i zarobic (nie na murach) bardziej roboty ziemne, podsumówując nigdzie nie jest kolorowo

Kuben

To że mniej wiecej płaca na czas to prawda. Prawdą też jest że jeżeli zarobisz 4tysiące to dostaniesz tylko 2 tysiace. Prawdą tez jest że nie płacą za robote tylko za wygląd i lizusom . Reszte mają za nic. Uważam też że do firmy powinien wkroczyć NIK , Fiskus i Prokurator

Janek

wolne stanowiska to zapewne wynik rotacji (usunięte przez administratora)

Mirek

No faktycznie kogos szukają do pracy, ale czy dobrze traktują ludzi, bo może te wolne stanowiska to wynik rotacji.

Cedric

Rosa bud ma na swojej stronie aktualnie cztery ciekawe oferty pracy, może jednak warto się nimi zainteresować.

Mr. D.

Witam, zarabiam w tym momencie ok 4,5 tys złotych za miesiąc pracując po 10h dziennie jako cieśla-zbrojarz tyle, że rzadko jestem w domu. Chciałbym się przenieść do tej firmy czy opłaci mi się? Czy firma zapewnia zakwaterowanie, dojazd do pracy, posiłek, czy płaci delegację i w jakich regionach kraju robi? Tylko blisko Radomia czy także na terenie całego kraju a być może i poza granicami kraju. Czekam na konkretną odpowiedź. pozdrawiam

Mix
@Mr. D. 25.02.2014 10:50

Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ździcho

Pracuje się tam dobrze kasę wypłacają.(usunięte przez administratora)

pynek

Życzę szczęścia kolos na glinianych nogach!!!

zozol

na takie pytanie nikt Ci nie odpowie. Wszystko zależy od stanowiska. z tego co wiem, to bardzo różne są przedziały (różnica w kilku tysiącach złotych) - grunt to pozytywne myślenie:)

iiiii

Masz tyle ile sobie wynegocjujesz na początku. Tego się trzymają. Pracownikom płacą na czas.

mm

nie pphu a ROSA-BUD S.A. TYLE ILE ZAPRACOWAŁ- w sensie od efektów jakie widać w trakcie wykonywania pracy

ggg

Święta racja!!! ta firma to wielkie błoto...ludzi traktują jak tanią siłę roboczą...a o pieniądze ciężko zarobione trzeba nieraz prosić..=]

andrzej

Może poprostu trzeba poczekać cierpliwie na lepsze czasy, bo teraz wszędzie jest jak jest. W rosie jest jak jest, ale dramatu to też nie przypomina...

szymek

panowie opluć to każdy tutaj może ale ja pracuje już 10 lat w rosie i wiem że wypłate mam zawsze na czas /mogłoby by być więcej to fakt już 2-3lata jak zarobki niewzrosły/ - więc pisanie jakiś bzdetów to gówniarstwo

joker

Jestem podwykonawcą Rosabudu już prawie 4 lata i nieznam nikogo kogo by oszukali , fakt czasem z płaceniem się spóżniają ale nigdy nieoszukują , a w innych firmach już troche potraciłem

Kali

Ej no chyba troche przesadzacie.. Firma jak firma, atmosfera pracy ok, kase wypłacają.. Wiadomo każdy chciałby wiecej, ja tez ale aż tak nie nazekam. Jak dla mnei jest ok.

Jaro

Firma może być przynajmniej wypłate dostałem;) bo w ostaniej to nie było pewne!!!

Zbycho

Ja pracuje u nich 6 lat i jedno jest pewne wypłata zawsze na czas i jak gadają tak jest !!!

parodia budownictwa i parodia zarobkow.

Zostaw opinię o P.P.H.U. Ro. Sa. BUD Radom - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. Ro. Sa. BUD Radom