GeoBit

Łomża

Opinie o GeoBit

Właściciel firmy nie zna znaczenia pojęcia słowa benefit i Ty też o tym zapomnij.

pod warunkiem, że jest się od kogo uczyć

Devo

W porównaniu z innymi firmami niczym się nie wyróżnia. Chcesz, to idź tam pracować. Po 3-5 latach pracy zrobisz podsumowanie dotychczasowych osiągnięć i wtedy będziesz wiedział w jakim miejscu jesteś, czego się nauczyłeś. Opinie osób postronnych bywają czasem subiektywne. Popytaj w środowisku, wyciągnij wnioski i podejmuj decyzję.

henryk makaron-świderski

również jako osoba szukająca pracy rozważam perspektywę podjęcia zatrudnienie wkrótce w GeoBit. pozostaje jednak kilka niejasności, które chciałbym najlepiej wyjaśnić tutaj na dynamicznym forum publicznym. zapytam tam, czym wyróżnia się na plus ten pracodawca od innych działających aktualnie w branży?

Devo
@henryk makaron-świderski 28.01.2015 17:04

na plus nie wyróżnia się niczym.

Absolwent

Jak chcesz nauczyć się roboty to jest to miejsce.

@Absolwent 17.07.2014 09:19
Jak chcesz nauczyć się roboty to jest to miejsce.

Tam nie ma się od kogo uczyć roboty.

Nie polecam!!!

Mam przyjemno??Ä? wsp????pracowaÄ? z tÄ? firmÄ? od dziesiÄ?ciu lat. Wysoka kultura osobista szefa. Zawsze z klasÄ?. Ogromna wiedza geodezyjna i du??e do??wiadczenie zawodowe. MogÄ? wyraziÄ? swojÄ? opiniÄ? w samych superlatywach.

x

Powyższa opinia byłego pracownika, który powinien cieszyć się, że nie został zwolniony dyscyplinarnie.

Goofi

Wynagrodzenie płacone z dużym opóźnieniem to bez wątpienia największy plus tej firmy.

Słowa kojarzące się z GeoBit: solidna, profesjonalna, rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobrą . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .Bardzo mili i pomocni Najbardziej podobało mi się w GeoBit: właściciel bardzo przystępny i "życiowy" Najbardziej nie podobało mi się w GeoBit: raz natłok raz przestoje

Zostaw opinię o GeoBit - Łomża

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GeoBit