Opinie o Neocraft Leads sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Neocraft Leads sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Neocraft Leads sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neocraft Leads sp. z o.o. w Wrocław

@anonim W tej sprawie skontaktuj się bezpośrednio z NeoCraft. Powiesz, jakie usługi wykonywała dla Ciebie ta firma?

Już jakiś czas nikt nie napisał nic o pracy w NeoCraft. Wiecie może, czy mają jakieś aktualne oferty pracy? Dajcie znać, jeśli możecie. Dzięki!

ithylien

nie wyłudzanie. Sam Pan dał swoje dane :D nikt ich nie wyłudził, nie wykradł :D hahahah !!!

Pedrosa

Czy to jest opinia na temat pracy w Neocraft? na prawdę chcesz swoje dane uzyskać przez portal na temat oceny pracy przez pracowników???

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy 2024 Finance Transformation & Automation Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.

@Henryk, czy możesz powiedzieć coś więcej na temat? Skąd masz takie informacje? Jeśli posiadasz jeszcze jakieś wiadomości odnośnie pracy w NeoCraft to podziel się nimi z innymi użytkownikami. Chętnie dowiem się jakie warunki zatrudnienia są proponowane przez pracodawcę.

Henryk

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

Igor

Podpowiedzcie jak sie pracuje w firmie? Może potrzebni są pracownicy?

Filipek

Jakieś nowinki moglibyście czasami wrzucić na forum.

Zenek

Dobra firma, a niezadowoleni ? cóż mogą zmienić pracę!!!

Aneta K.

Nie bardzo rozumiem dlaczego ludzie nie piszą tu na temat firmy i pracy tylko ciągle o tym, że dostali spam, przecież wszędzie jest link do wypisu a jak chcecie sprawdzić czy jesteście w bazie to można napisać na wypisz@neocraft.pl mnie wypisali od razu, a w konkursie brałam udział świadomie i wiadomo że wygrywa jedna osoba na całą edycję, ludzie polecam czytać regulamin a nie pisać takie głupoty...

Tomasz

Współpracuję z NeoCraft od lat i nigdy nie miałem z nimi żadnych problemów. Wszystkie firmy maja swoje plusy i minusy i do dnia dzisiejszego nie mam do nich żadnych zastrzeżeń. Maja najlepsze bazy, kontakty, ludzie, systemy do pracowania i co najważniejsze są dostępni jak czegoś potrzebuje . Dla mnie jeden z najlepszych spółek w Polsce pod każdym względem. Szczerze polecam ludziom, którzy poważnie podchodzą do interesów

Trzeba dodać jeszcze przesyłane e-mailowo ankiety - konkursy, w których trzeba podać różne dane na swój temat - w ten sposób tworzą bazę danych i przesyłają różne oferty banków, ubezpieczeń, zakupów. Sprzedają dane osobowe i informacje na temat naszych zainteresowań, a potem nachalne telefony z ofertami przychodzą do znudzenia. Zwykli cwaniacy. Dlaczego nikt nie ściga tego typu naciągaczy!?

Eloss
@Gość

Bo żeby to się stało, musisz wyrazić zgodę i przeczytać regulamin..

obserwator

dokładnie, nic ująć i nic dodać

Kacper
@Gość

Jak ktoś nie czyta zgód jakie wyraża to potem ma pretensje do całego świata, czyżby przez swoją niewiedzę? Chyba że uważasz, że ludzie Ci są porywani, nękani, chłostani i zmuszani do wypełniania formularzy swoimi danymi osobowymi to koniecznie musisz to zgłosić odpowiednim organom ścigania....

muerte

i chyba Ty masz tylko chłopie rację!

Eloss

Atmosfera pracy jest bardzo fajna - klimat małej firmy i zawsze w razie problemu można się dogadać, czy to z załatwianiem własnych spraw czy z innymi potrzebami. Sympatyczne kierownictwo, po okresie próbnym ok system, grile pracownicze również się zdarzają. Dobra praca dla studentów i absolwentów, można ją potraktować nieco jak akcelerator doświadczenia. Można nauczyć się ciekawych rzeczy, czasem działania nudne a czasem nie (biznes to biznes jak trzeba to trzeba i nic nie poradzisz). Dużo się nie zarobi niestety(poza stanowiskami czysto prowizyjnymi - tu od ciebie zależy ile zarobisz i rzeczywiście jeśli jest dużo klientów to nie jest źle), na umowę o pracę liczyć nie można zbyt szybko (jednak forma tej umowy jest o wiele bardziej atrakcyjna niż normalnie w tego typu przypadkach, więc można przeboleć). Dodatkowo czasem można mieć wrażenie wysokiego braku organizacji ze strony decyzyjnej - można się nieźle poirytować czasem i absurdów trochę się znajdzie, ale kierownictwo jest fair, wypłaty zawsze punktualne. Ogólnie to źle o firmie powiedzieć nie można - są lepsze i są gorsze wystarczy mieć trochę oleju w głowie i można nieźle skorzystać.

ola88

Polecam prace, wypłaty na czas, okey system dla pracowników bezpłatnie jesli przejdzie sie okres probny 3-6 miesiecy

MająRozmach

nie polecam

elwira

Praca tam to czysty (usunięte przez administratora)- siedzisz na telefonie cały dzień za marne grosze. A jeśli już się chcesz dowiedzieć czegoś konkretnego na temat pracy, to robią się schody. Wiedza którą musisz posiąść jest ogromna i od razu najlepiej deklamować wszystko z pamięci. Totalna samowolka, prawie żadnych wskazówek ze strony Pani manager(usunięte przez administratora) Atmosfera pracy przez jej osobę jest do niczego, bo rzadko miewa dobry nastrój. Nie polecam!

Krystian
@elwira

Hehe, Elwira niestety nie pracowała ze mną długo i ciągle jej coś nie pasowało, praca jak każda inna młody zespół i elastyczne godziny. Z każdym można się dogadać ale jak ktoś sam nie wie czego chce to nigdzie nie będzie zadowolony... :)

Zostaw merytoryczną opinię o Neocraft Leads sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Neocraft Leads sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Neocraft Leads sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neocraft Leads sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Neocraft Leads sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Neocraft Leads sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Neocraft Leads sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 93 ocen.

Neocraft Leads sp. z o.o.