Kleen-Tex Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Kleen-Tex Sp. z o.o.

Witek

Spoko firma, jak ktoś chce pracować to nie będzie narzekał.

@Witek

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.....ciekaw jestem, co tam robisz?

Zastanawiająca jest ta cisza. Mam nadzieję, że dobrze się pracuje a mam zamiar aplikować i sądziłem, że dowiem sie coś więcej.

@Paweł

Zastanów sie dwa razy i pamiętaj, że ocena tejże firmy nie wzięła się znikąd. Pozdrawiam!

Konrad

Jeśli ktoś nie radzi sobie w firmie to pozostało jedynie oskarżanie i oczernianie!!!

@Konrad

Pieprzysz kocopoły ,gostek

Jasiek

Czy firma potrzebuje pracowników?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik Produkcji- Dział Drukowania w firmie Kleen-Tex Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?

Może ktoś ma widzę o nowej ofercie pracy?

Stefan

Czy jest jakiś powód, że tak zmieniono pracę?

Johnny Machette

Praca jak praca nawet fajnie było ale nie przedluzyli mi umowy bo Ukraińców zatrudnili miałem gorsze prace stadart jak na Polskę (usunięte przez administratora) i potomstwo za dużo cwaniaków ale ja trafiłem na fajną zmianę i tak bym zrezygnował ze względu na wprowadzony system 4 brygadowy

@Johnny Machette

jest tylko jedno ale, właśnie od miesiąca kwietnia 2018 zlikwidowali 4 brygadówkę :)

Opinie dotyczące zatrudnienia w Kleen-Tex Sp. z o.o. to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Erwin

Czy tak dobrze się pracuje , że nikt nie pisze?

Czy ktoś z Was dysponuje nowymi ciekawostkami o Kleen-Tex Sp. z o.o.? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

KTP

Goworkowianie, zróbcie tak, żeby widziały was sokoły z zielonej Ukrainy. :-) Już ich trochę Kleen-tex przemielił od wejścia do wyjścia, a sporo jeszcze w trakcie przemiany w przodownika pracy. To wam może zrobi trochę ruchu w interesie. Tubylcom, jak sami widzicie, zdechła fantazja ułańska.

buba

Tak wszyscy narzekają a wystarczy związki zawodowe założyć i załoga ma szefostwo w ręku. I dyktuje warunki wynagrodzeń i pracy. A można to zrobić poza firmą. I tylko powiadomić tych wyzyskiwaczy.

Joanna

Rozumiem @KTP, nasuwa mi się tylko pytanie skąd tak nagle w firmie zrobiło się źle? Co było powodem tego, że nagle wszystko zostało "awaryjne" i ludzie zaczęli się zwalniać? Jest to związane z jakimś kryzysem, czy może jednak spowodowało to zupełnie coś innego?

Joanna

Zawsze pomiędzy stanowiskami @KTP jest jakiś podział i dość duża różnica jeśli chodzi o pieniądze. Tym bardziej, że teraz, np. do marketingu trzeba mieć wykształcenie wyższe i min. dwa lata doświadczenia, a na stanowisko, które ty opisujesz jakie były wymagania?

@Joanna

Nie chcę pisać, co robię, ponieważ to tak, jak podać nazwisko - kłopoty gotowe. Ale nie o "różnice" w zarobkach mi chodzi. Po prostu sytuacja w firmie zrobiła się napięta i sporo ekipy zwiało, reszta ma ciężko i coraz mniej wesoło, też się rozglądają. W takiej sytuacji nie zostają same orły i sumienni ludzie. Kluczem doboru jest wtedy "kto nie ma wyjścia", a to nie da firmie mocy, żeby wejść na obroty.

Joanna

@KTP byłeś pracownikiem Kleen-Texu, czy może nadal tu pracujesz? Twoja wypowiedź wydaje się być bardzo ironiczna - jak naprawdę widzisz prace w tej firmie? Widzisz w niej jakieś plusy?

@Joanna

Plusy? Że awaryjnie coś jest. Minusy - cała reszta. W tym regionie są głównie prace "awaryjne". Jest bardzo duża rotacja z klasycznego powodu: jest ciężko i za małe pieniądze - to na dole. Na górze jest trochę mniejszy przemiał. Pomiędzy zas prezentuje się "szklany sufit" w pełnej krasie.

Joanna

@xxx a Ty jesteś pracownikiem Kleen-Tex Sp. z o.o.? Możesz opisać, jakie Ty widzisz plusy zatrudnienia w firmie? Każda opinia jest bardzo ważna. Szczególnie te merytoryczne, które pozwalają przybliżyć użytkowników forum do właściwego wizerunku pracodawcy.

bobi

@ktos piszesz jak sfrustrowana osoba. Chyba Tobie się nie powiodła kariera w tej firmie. Nie chciało się pracować. Ja pracuję tutaj parę lat i jak mam ochotę to zarabiam dobre pieniądze. Fakt, że płacą za pracę a nie zastanie - chyba jak wszędzie. Ale jak chce się kasę za kombinowanie i plotkowanie to się kończy taką frustracją jak u @ktos. Co do premii to system jest jednakowy dla pracowników konkretnego działu i jak przychodzisz do pracy i pracujesz to premię dostajesz i to nie małą. Ale trzeba chcieć się wysilić!

Ha dobre
@bobi

Wlasnie myslalem o zlozeniu papierow ale ni jak sie ma twoja wypowiedz do realiow ktore myslaleem nie od jednej osoby pracujacej w tej firmie to ciekawe czy pracujesz na produkcji czy w biurze bo ja znam pare osob ktore tam pracoja po kilkanascie lat i jakos nie polecaja szczegolnie pracy w tym zakladzie ale dobrze ze chociaz pojedynczym jednostka tam sie wiedzie wiekszosc opinii jest negatywnych no coz jednak uwierze na slowo znajomym a tobie zycze dalszej tak dobrej pracy

xxx
@Ha dobre

@ ha dobre skoro ludzie pracują w kleen-tex praę lat i narzekają to co tam jeszcze robią? Jak mi jest nie źle w pracy to ją zmieniam. Skoro nadal pracują to nie jest tak źle jak opisują. Zwłaszcza teraz gdy roboty jest dużo!

@xxx

Bardzo dobra praca, oczywiście ciężka i za drobniaki, ale takie życie bywa, że łapiesz co się trafi, gdy masz awarię (awarie bywają różne)... tylko ludzie nie chcą...dlaczego oni nie chcą??? ;-) Z Ukrainy zaczęli przyjeżdżać (szybciej, więcej, taniej). Nie wiadomo co dalej, znaczy wiadomo... Ci co nie odeszli, nie bardzo wiedzą, gdzie się zaczepić. Sporo osób nie chce lub nie może daleko wyjeżdżać/dojeżdżać, niektórzy po prostu chcą dociągnąć do szczęśliwego końca "kariery", a w regionie wiejsko-sielskim to głównie ładne krajobrazy...i tak ostatnio sporo osób odeszło - coś znaleźli, czegoś szukają, nie dali rady w czterobrygadówce... Ale...no oczywiście są na pewno całe pęczki i kopy ludzi, którzy nie wyobrażają sobie życia bez tej firmy: szefowie, szefowie szefów i bliskie okolice. ;-)

Joanna

@Ktos rozumiem, że nie zgadzasz się z opinią @seba. Piszesz,że "co rusz kogos zwalniaja". Podobnie jak @Hhhhcccv zwracasz uwagę na problem rotacji. Jednak on pisał o dobrowolnych odejściach. Jak często osoby są zwalniane? Czy dotyczy to szczególnie osób z konkretnego działu firmy?

Joanna

@Hhhhcccv piszesz, że osoby, które nie muszą tam pracować to z firmy odchodzą. Jak duża jest rotacja w Kleen-Tex? Dużo osób odeszło w ostatnim czasie?

Konan

Jak sie czyta te opinie to sie smiac chce. Praca tam to jeden wielki (usunięte przez administratora) pracujesz jak sie podlizujesz a jak wiesz z przepisow pracy cos wiecej to cie (usunięte przez administratora) ludzi nie szanuja za nic pracownicy jedni na drugich podpierdzielaja obgaduja tam pracuje tylko kto musi i nie ma wyjscia premie daja haha chyba tylko za napisanie dobrej opini na necie. Masakra jakas maja taki przemial ze nigdzie indziej nie zwalniaja tylu ludzi i juz polaki nie chca przychodzic to ukraincow zapraszaja zeby mial kto pracowac.

Joanna

@Johnny Machetteczy rozpocząłeś już pracę w Kleen-Tex? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich pierwszych wrażeniach oraz o tym jak wygląda proces wdrażania nowego pracownika do firmy. Chętnie również zapoznamy się z tym jak wygląda sam proces rekrutacyjny. Jak oceniasz jego trudność?

Zostaw merytoryczną opinię o Kleen-Tex Sp. z o.o. - Suchedniów

• Jak się pracuje w Kleen-Tex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kleen-Tex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kleen-Tex Sp. z o.o.?

Kleen-Tex Sp. z o.o.