Kleen-Tex Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Kleen-Tex Sp. z o.o.

Uczestnik rekrutacji Nowy wpis

Uczestniczyłam w rekrutacji do działu HR. Rozmowa prowadzona była z szefową działu, która sprawiała wrażenie, sama nie wie, jakiego pracownika szuka. Ogłoszenie dotyczy specjalisty ds. HR, a chodzi de facto o analityka HR. Kiedy zapytalam o informację zwrotną, bo poświęciłam swój czas na rozmowę, zobaczyłam tylko zniesmaczoną minę rozmówczyni i oczywiście odzewu nie było :) nie takie znam standardy zachowania profesjonalnego szefa hr i profesjonalnego rekrutera.

CB Nowy wpis
@Uczestnik rekrutacji

No to rzeczywiście mogli się chociaż wysilić o samą odpowiedź, już bez żadnego uzasadnienia. Ja z kolei czaję się na etat głównej księgowej, więc mam nadzieję, że szukają rzeczywiście takiej osoby, a nie coś podobnego. Skoro całe ogłoszenie jest w języku angielskim to jest to język do codziennej komunikacji?

Czy w firmie Kleen-Tex Sp. z o.o. da się zarobić 4700 ? Staraliście się tam o pracę w niedawno prowadzonej rekrutacji na stanowisko Pracownik Produkcji?

Malgo

Na produkcji masz najniższą krajową, latem jest tam nie do wytrzymania. Sauna i smród gumy.

@Malgo

Jak to? Nie ma na hali klimatyzacji czy jakiś wiatraków? Skoro są takie warunki, to może są częstsze przerwy na uzupełnianie płynów?

Igo
@Karolina

Wiatraki są, ale o tak jest gorąco jak w piekle. Na klimę nie szans,bo chyba nic tego gorąca nie schłodzi

Olo

4700? To w biurze a nie na produkcji, produkcja około 3300 ,przyjęcia są non stop zwłaszcza na drukarnie, tylko drukarnia to jest porażka dla kobiet- ciężka praca i niebezpieczna,pracują tam kobiety - babska co mają siłę. Na produkcji jest 100 razy lepiej i lzej niż drukarni .

Polo

4700 brutto tak .

Hans
@Olo

4700 w biurze to chyba życzenie. Max. 4500 brutto dostaniesz, bez premii i innych takich bo im wszystko pozabierali.

Katarzyna
@Olo

A jest różnica w wynagrodzeniu między tymi działami? Bo ktoś napisał, że na produkcji najniższa krajowa. Tyle jest podstawy? Jakieś premie czy coś dochodzą?

Ok
@Hans

Na produkcji stawka brutto to 3700 dla pracownika z wieloletnim stażem pracy. Praca ciężka. Na hali gorąco bez klimatyzacji. Zarobki napewno nie adekwatne do tak ciężkiej pracy. Zakład ma dobre zyski które napewno by pozwoliły na lepsze wynagrodzenia pracowników produkcyjnych. Ale niestety dobre zarobki mają jedynie w biurze.

XM
@Ok

No o biurze pisano, że maks 4500 brutto, bo premii podobno nie ma. Zresztą nie wiadomo, co trzeba umieć, by w biurze robić? Może Ty się orientujesz, jak również, co do tego, czy można przejść z produkcji do biura?

@XM

Do biura z produkcji możesz przejść kiedy są wolne etaty, ważna rzeczą jest język niemiecki lub angielski, musisz go znać.Finansowo na pewno to ci się nie opłaci, bo są tacy, którzy lecą na minimalnym lub niewiele wiekszej pensji od min. a nie dostajesz żadnych premii. Duża rotacja, ciągła nerwówka,coraz gorsza atmosfera, lepiej zostać na produkcji.

RH
@Inna

Nerwówka w biurze? Ale dlaczego? To chyba na produkcji jest nerwówka, bo są plany, cele itd.? Na produkcji nie ma ciśnienia na to by robić więcej i szybciej? W biurze to na co jest presja, an więcej dokumentów podpisanych? Na więcej reklam w dziale marketingu?

@RH

W biurze też są cele i niestety atmosfera bardzo siadła. Chyba każdy dział ma jakieś swoje cele, które musi wyrobić, a pensje bardzo niskie. Z tąd tak duża rotacja. Kto może odchodzi, a reszta szuka.

KH
@Inna

Napisałaś, że niestety atmosfera bardzo siadła, jakieś konkretne wydarzenie to spowodowało? Jak wyglądają relacje pracowników w biurze? Można liczyć na dalszy rozwój, szkolenia?

@KH

Atmosfera siadła już jakiś czas temu, z kilku powodów, najbardziej chyba przez pensje i rotacje.Relacje pracowników zależą od działu, najlepsze są chyba w księgowości i u grafików.Kierownicy w miarę wyluzowani, bardzo dużo wiedzą ludzie też fajni, choć graficy czasami się wymądrzają.Co do szkoleń to nic nie wiem bo nigdy żadnego nie miałam.

Laura
@Ok

A jaka jest stawka brutto dla osób początkujących, dopiero się przyjmujących? Najniższa krajowa? Można liczyć chociaż na jakąś premię? Mąż chce się tu przyjąć

Iga
@KH

Dlaczego atmosfera siadła? Niskie płace, zmiany na "lepsze", które nie sprzyjają pracownikowi i wciskanie do tego ludziom (usunięte przez administratora) HCP, jacy to są fajni. Hipokryzja w najczystszej postaci.

NN
@Inna

A to ciekawe. Jakie cele ma biuro? Ilość dokumentów do przełożenia? Ilość listów do wysłania? Liczba wysłanych maili? Nie rozumiem, jakie mogą być cele, jak one są sprawdzane i weryfikowane, kto ile zrobił? I biuro jak nie zrobi celów, to obcinają premie czy są inne konsekwencje jakieś?

Mm
@NN

Na produkcji niektórzy myślą, że w biurze nie robi się nic tylko przekłada dokumenty z jednego miejsca w drugie i zarabia za to ogromne pieniądze. Każdy dział ma inne cele. To chyba oczywiste, że jeżeli biuro nie wykona swoich zadań to produkcja w ogóle nie ruszy ze swoją pracą. Oczywiście wszystkie zadania są weryfikowane i sprawdzane przez przełożonych. W systemie widać wszystko, czarno na białym kto ile zrobił. Warunki pracy w biurze są na pewno lepsze (bez smrodu gumy, gorąca itd.) Co do konsekwencji - premii w biurze nie ma żadnej od kilku dobrych lat, więc nie ma z czego obcinać. Jeżeli ktoś się nie nadaje, to po prostu nie ma przedłużanej umowy i tyle. Jeśli chodzi o atmosferę (w biurze) to jest w porządku, nie ma na co narzekać. Pieniądze są małe, na produkcji można zarobić więcej jeśli wliczy się premię frekwencyjną. Do tego dochodzą pracujące soboty płatne extra. Ogólnie jeśli chodzi o atmosferę to pracę mogę polecić, ale jeśli ktoś chce zarabiać większe pieniądze to raczej nie tu.

Szukająca pracy
@Mm

Bardzo przydatna opinia. Z tego co piszesz lepiej pracować na produkcji niż w biurze. Ile faktycznie na produkcji można wyciągnąć 4300+premia frekwencja+premia - da to 5000 na miesiąc?

@Szukająca pracy

Najniższa krajowa jest na produkcji, praca bardzo ciężka i jest do tego uciążliwy smród gumy. Latem nie do wytrzymania, na hali jest strasznie gorąco.

RE
@Marta

Czyli to nie jest praca dla kobiet czy może babki mają inne normy? Ile wynosi temperatura latem? Można przynieść swoje wiatraki żeby trochę ochłodzić powietrze? Czy pracujecie na produkcji w maseczkach z wysokim filtrem?

Jadźka Nowy wpis

Hmmm, ale to jest pensja startowa na początek, jak przychodzi nowa osoba bez doświadczenia? Czy z czasem i wraz z nabyciem doświadczenia rośnie pensja? A czy jak jest np. wysoka inflacja, to firma jakos reaguje wtedy i daje dodatki inflacyjne, czy nie ma reakcji na takie sytuacja losowe?

Były Nowy wpis

Słyszałem że warunki są teraz super... Płacą za mieszkanie i busa do pracy i z powrotem... A nie to tylko ukr...

Jaka jest umowa w firmie Kleen-Tex Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Pracownik Administracyjny zatrudniają na umowę zlecenie?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik Produkcji- Dział Drukowania w firmie Kleen-Tex Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Kleen-Tex Sp. z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 16 września na GoWork.pl.

Honorata

Jaka jest atmosfera w dziale księgowości? I czy zarobki na dobrym poziomie? Znalazłam na stronie firmy ogłoszenie na księgową ale nie wiem czy aplikować. Piszą tam coś o elastycznym czasie pracy, jak to u was wygląda?

Księgowa

Zarobki tam to kpina. Słyszałam, że teraz jest nawet gorzej niż kilka lat temu.

@Honorata

Zarobki w tej firmie są kiepskie, nowa osoba ma tyle samo co doświadczony pracownik. Bardzo dużo ludzi się zwalnia. Nie polecam.

Hanna

Zwalniają się przez te zarobki? Czy jeszcze jakieś inne powody są? Jak atmosfera w firmie? Czy ludzie są ok?

@Hanna

Kiedy przychodzi nowy pracownik, który nic nie potrafi zrobić i dostaje tyle samo albo więcej jak pracownik z kilkuletnim stażem, to jaka ma być atmosfera? Ludzie zwalniają się przez niskie zarobki, na ich miejsce przyjmowani są nowi, którzy muszą się dużo uczyć i na tym cierpi jakość produktów i usług. Potem zarząd zdziwiony, że firma nie zarabia tyle ile powinna.

Edyta
@Anonim

A Ci nowi pracownicy są jakoś szkoleni jesli nie mają umiejętności? Mogą liczyć na minimalną pomoc współpracowników? Ile wynoszą te niskie zarobki ktoś mi powie? Czy pracownicy z wyższym stażem starali się o podwyżki?

Skarpeta
@Edyta

Są szkoleni przez innych pracowników ale niestety nowi szybko odchodzą przez atmosferę niekoniecznie przez niskie zarobki jak trafia na zmianę se.... To niektórzy nawet okresu próbnego nie wytrzymali a ci co dłużej pracowali to też że względu na niego się zwalniało

Arturo

Co sądzicie o młodym dyrektorze?

Pracownik na produkcji

""Wesołych Świąt"" wszystkim Robolom życzy robol.W tym roku spędzimy razem piątek,jak i tydzień po Świętach bo przecież nowa Władza jest.Nowy Rządzący który swoich ludzi (pracowników z biura i kierowników) wysłał na urlopy a Nam Robolom urlopy wstrzymał,bo przecież robol nie może odpocząć po Świętach z rodziną.Nie może dzisiaj pracować w kuchni przygotowując dania na Wigilię,tylko gnić w pracy,bo Nowy Rządzący miał takie widzimisie.Za starych czasów nie było takiego cyrku jak w tym roku.Dziekuje w imieniu własnym i reszty Roboli którzy będą po Świętach pracować,a biuro będzie w domu dłubać w nosie. A Rządzącemu życzę by szybko stołek zabrali.

@Pracownik na produkcji

Zabronili wam brać wolne w tym czasie ? A jeśli ktoś bardzo potrzebuje urlopu to jak to jest rozwiązane ?

@Pracownik na produkcji

Po świetach chcecie odpoczywać? Chyba czapeczka cie w główkę za długo uciskała. Świeta to ODPOCZYNEK...Pewnie po urlope zapewne tez nalezy sie odpoczynek.." Ach, tak bardzo zmeczyły mnie wakacje, pora na urlop" ????

Pracownik produkcji
@????

Dobrze że ty masz urlop,to się ciesz

????

No, korzystam z internetu, nie da sie ukryc...Naucz sie poprawnie formułować zdania, bo traca one sens..Przy takim podejsciu niczego nie osiagniesz, a i pewnie układanie mat na maszynach to dla ciebie nie lada wyzwanie..:⁠-⁠)

Zuzanna
@????

a o w sumie trudne? jeszcze styczności nie miałam to pytam. co jeszcze takiego z czystej praktyki jak te maty się robi? opiszesz?

@Zuzanna

Idz tam do pracy, to sie dowiesz, chetnie cie zatrudnia :⁠-⁠)

Hanna
@Pracownik produkcji

Czytam te komentarze i się zastanawiam na jakich umowach się tutaj pracuje, że urlopu nie można mieć? Możesz napisać czy pracujecie na jakichś zleceniach?

Kajtek
@Hanna

Wszyscy pracują na umowach o pracę, więc wypociny jak powyżej można sobie między bajki włożyć. Poza tym WSZYSCY w całej firmie przed świętami i po świętach pracowali, chyba że ktoś był na urlopie. Nikt z "urzędu" wolnego nie maił. Bzdury gość pisze i tyle, jak nie miał urlopu bo było go wcześniej nie wybierać.

Leszek
@Kajtek

Dzięki za wyjaśnienie. Jest tu faktycznie odczuwalny podział i różnice w traktowaniu jednych bądź drugich?

Kajtek
@Leszek

@Leszek, ogólnie firmy ze wzglądu na zarobki nie mogę ci polecić, różnic w traktowaniu na pewno nie ma. Każdy czy to z produkcji czy biura chce uciekać. Jest tak że ludzie na produkcji myślą że w administracji kasuje się ogromne pieniądze a to nie jest prawda. Nie wiem ile zarabiają kierownicy, ale wydaje mi się zwykły pracownik zarobi mniej, niż ten na produkcji włączając premie.

Marjan

Praca ciężka , mencząnca , za 2200netto , do tego Ukraińcy i pomiatanie ludzimi

Mario
@Marjan

I co pozwalanie na pomiatanie masz we krwi? Nie wiesz że pracę można zmienić?

Rychu
@Mario

Gdzie , no cholera gdzie w wieku 50 + jak nawet za ciecia pracy nie ma

Ciężka praca w fatalnych warunkach za marne pieniądze.

Jacek

Marne tzn. ile? Minimalną tam macie czy co? No i może opowiesz też więcej o tych warunkach pracy? :)

@Jacek

Poczytaj wcześniejsze wpisy, na produkcji śmierdzi guma a przy zgrzewarkach jest gorąco. A co do kasy to po kilku latach pracy mam najniższa krajowa. Tyle samo co nowa osoba????

@Jacek

Najniższa krajowa po kilku latach pracy, tyle co nowa osoba. Na produkcji śmierdzi guma a przy zgrzewarkach jest gorąco. Latem jest jeszcze gorzej.

Felek

Bo tak jest że co z tego że masz lat pracy w (usunięte przez administratora)jak nowy dostanie więcej

Cześć,a może Ktos opisać jak wygląda praca w drukarni ??ciężko tam jest ? trzeba być ubranym jak w masarni ? haha. Najniższa krajowa to tylko 2300zl płacą w tej firmie amerykańskiej ???? Dziękuję

Garfield
@Nowy

Praca na drukarni jest wymagająca i nie należy do łatwych bo masz dużo obowiązków i spada na Ciebie duża odpowiedzialność. Presja od kierownictwa jest taka jakbyś conajmniej rakietę budować miał. W lato gorąco, dużo różnej chemii niektóre substancje są naprawdę bardzo szkodliwe - cała charakterystyka jest naprawdę grubą lekturą. Ogółem praca jest bardzo ciekawa ale jeśli chodzi o całokształt to szkoda zdrowia za takie marne pieniądze bo więcej niż najniższa krajowa nie dostaniesz :D

@Garfield

skoro piszesz o tej chemii to jak wygląda zabezpieczenie pracowników przed takimi substancjami? jest odzież ochronna i inne rzeczy np. maski czy gogle ochronne? dbają w drukarni o takie rzeczy?

Starych pracowników mają za nic!!! Tyle w temacie omijać szerokim łukiem !!

Kaja
@Karolina

Zabezpieczenie przed chemią jest bardzo dobre, są maski, rękawiczki, odzież. Ogólnie praca ciężka, odpowiedzialna, ale w bardzo nerwowej atmosferze.

Kaja
@Karolina

Ochrona przed chemią jest dobra, maseczki, okulary, odzież ochronna. Praca ciężka, w dużej wilgotności powietrza, atmosfera w dziale bardzo napięta.

Zuzanna
@Kaja

Ja to bym chciała się upewnić... Na dzień dzisiejszy naprawdę płacą tu najniższą za takie warunki, które zostały tutaj przed chwilą opisane? Do dziś nic się wobec tego nie zmieniło?

Zainteresowana ale już nie

Miałam zamiar iść tam do pracy ale po tych opiniach mam to gdzieś to jakaś kpina szef tego (usunięte przez administratora) powinien jedna nockę stanąć na produkcji dostać za to marne grosze i ciekawe kiedy by doszedł do siebie po tych 8 godz. Nienawidzę takich ludzi są gorsi (sami wiecie teraz od kogo) nie spotkałam tu ani jednej pozytywnej opinii poprostu katastrofa .

Janusz

Cześć jak praca w biurze ? Jakie warunki i jakie zarobki?

Pracownik fizyczny/Robol

Chciałbym się dowiedzieć,na jakiej zasadzie i jakie miały/musiały być spełnione warunki starych pracowników pracujących od 15 lat i więcej by otrzymały na ostatniej imprezie nagrody/wyróżnienia od Góry za swój staż pracy.Dlaczego zostały wyróżnione tylko bardzo nieliczne osoby ( głównie z biura a nieliczni z hali ) a nie wszystkie które pracują w Kleen-Texie od 15 lat wzwyż.Takich osób jest bardzo dużo.Wiec mam rozumieć, że taka osoba, która nie została wyróżniona ma udawać, że nic się nie stało i pracować tak jak do tej pory ,a gdy będą kolejne wyróżnienia za staż to zostanie pominięta.W taki sposób firma docenia pracownika?? Ze wybiera sobie towarzystwo wśród swoich by im nagrody dać a nie wszystkim którym się ta nagroda należy.

Patka
@Pracownik fizyczny/Robol

Najwyraźniej źle policzony staż pracy no cóż nowa obsada kadr zostawia wiele do życzenia

MiKi
@Pracownik fizyczny/Robol

Nagrody dostawali pracownicy, którzy przepracowali dokładnie 15 lat, a nie wszystkie, które przepracowały min. 15. Co roku na imprezie wyróżniają osoby, które przepracował określoną liczbę lat.

robol
@MiKi

Czyli jak ktoś bardzo długo pracuje w tej firmie to jest traktowany jak ten co pierwszy dzień przyszedł do pracy ??? Rozumiem zeby firma starego pracownika doceniła.ale to Powinna wszystkich starych pracowników docenic bo to ini robili na ten zakład,to dzieki nim zpstała produkcja ulepszona... A teraz po Nowym Roku w nagrode taki stary pracownik ma dostac wyrównanie do najniższej krajowej bo 15 badz wiecej latach przepracowanych w tej firmie..??? Przecież to smiech na sali... Gdyby nie ci starzy pracownicy to nowych nie miałby kto uczyć !!!!

mood

Jeśli szanujesz swój czas pracy i swoje zdrowie to nie idź do tej firmy.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Kleen-Tex Sp. z o.o.?

Nowa

Cześć,szukam informacji ile kobieta może zarobić w tej firmie ? Bo szukam pracy gdzie starczy mi na życie opłacę rachunki i kredyt. Może Ktoś bez owijania bawełny napisac jakie są zarobki ? Z góry dziękuję.Pozdrawiam .

Jaka atmosfera?? Wśród "przyjaciół" kierownika.Wchodzacych w jego pośladki by mieć lżej w pracy i przytakujacych na każde jego zdanie.zamiast mieć swoje zdanie

Egona
@Nowa

Najniższa krajowa to wszystko na co mozesz liczyc, a tyrasz na 3 zmiany . Fakt dadzą jakies ochłapy jako premię frekfencyjna , no i soboty wtedy pensja wyglada, ale (usunięte przez administratora)przez 6 dni, a wymagania mają jakbys co najmniej pensję kierownika miała. Bywa ze nie masz czasu iść do łazienki za potrzebą tylko ogień i metry robić. Podwyżki pracownicy nie dostali juz od 2 lat, a teraz jak szykują to tylko dla nielicznych. Więc radzę ten zakład omijac z daleka, za te same pieniądze mozna w sklepie siedzieć na kasie i noce miec przespane. Zapomniałam jeszcze dodać o braku poszanowania pracownika i mobbingu, kodeks prcy czy przepisy bhp są tylko dla inspekcji pracy???? nie dla pracownika . Wiele by jeszcze pisać. Ogólnie jest to (usunięte przez administratora) Wtórpol pierwszy a Kleen-Tex drugi tyle, ze w tym pierwszym jeszcze zarobisz a tu nie

@Egona

Bez obaw, w przyszłym roku dostaniecie podwyżki, wszyscy...Wzrasta przecież minimalna????

Ala

Firma kompletnie nieszanująca pracownika. Kierownictwo na niskim poziomie dzieki czemu dobrzy pracownicy sa zwalniani a na ich miejsce przyjmuje sie (usunięte przez administratora) Kasa marna jak na "miedzynarodowa firme" a do tego atmosfera tragiczna. Byle tylko jeden drugiemu tylek obrobil, podwalil gdzie trzeba dla wlasnych korzysci. Nie polecam i radze sie trzymac z daleka.

Ktoś

(usunięte przez administratora)Płaca nie adekwatna do wykonywanej roboty. Często robota całego działu z rzucana jest na jednego pracownika po mimo że nie brak pracowników. Druga kwestia starsi pracownicy wykorzustują nowych pracowników długimi miesiącami, a jak im się sprzeciwia to już masz rozmowę u kierownictwa. A co do kierownictwa- bardzo słabe bez doswiadczenia często,posadę dostają za donosy. Teraz w tym zakładzie pracują sami wyznawcy pracy pypu L4 i z luźnymi językami. Nie polecam no chyba że ktoś lubi robić za wszystkich i lubi jak się odnosi na niego bez racjonalnych powodów.

Goraltk

NIE POLECAM, NISKIE ZAROBKI, FATALNE ZARZĄDZANIE I ORGANIZACJA PRACY.

mała syrenka
@Goraltk

Przenieśli produkcję ze względu na tanich pracowników, dlatego w końcu przeszli na import z Ukrainy Zarządzanie w wielu firmach leży, niestety - za dużo kumoterstwa, za mało fachowców, ale tutaj ludzie tak wychowani i dlatego fachowcy uciekają... jednak lepiej będzie jeśli nawet taka firma przetrwa, nasz region leży gospodarczo - lepszy rydz niż nic.

Kacper

@goraltk co masz na myśli pisząc fatalne zarządzanie ?

Mała Syrenka

"Pozytywnego, coś pozytywnego(...)" A napiszciesz żesz wreszcie, że na miejscu parkingu magazyn wyrósł jak grzyb po deszczu - w internerach ładne zdjęcia regałów widziałam. I jeszcze zastanawiam się, dlaczego oprócz trzech flag nie wisi jeszcze jedna... czyżby spory zespół "Tryzubów" czuł się jak "drabina z powyłamywanymi szczeblami"? Dobra, taki żarcik to był... ;)))

Zostaw merytoryczną opinię o Kleen-Tex Sp. z o.o. - Suchedniów

• Jak się pracuje w Kleen-Tex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kleen-Tex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kleen-Tex Sp. z o.o.?

Kleen-Tex Sp. z o.o.