Meble Wajnert

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Meble Wajnert

zadowolony

Wolny kraj , wolny rynek - kto Was siłą trzyma w tej firmie . Czy któryś z was (usunięte przez administratora)zastanowił się nad otwarciem własnej firmy , proszę bardzo - chwyć swój los we własne ręce , ale brak wam odwagi , najepiej czepiać się firmy (usunięte przez administratora)

ss

Gdyby ten zakład byl ok to nikt zlego słowa by tu nie napisal(usunięte przez administratora) Ale pracodawca (usunięte przez administratora) więc glosy niezadowolenia beda. Ludzie piszecie jak wam sie nie podoba to się zwolnij ale nie o to tu chodzi. Chodzi o to zeby bylo dobrze jak na polskie warunki, niestety takie prawa panuja w tym zakladzie ktorych sie nie zmieni a winny jest kazdy pracownik bo sobie na to pozwolil.

Prawy Polak

Chciałem zauważyć, że temat na forum to "Opinie o pracodawcach" a nie: "Dajcie się pożalić bo mało zarabiam...". (usunięte przez administratora)

Katolik

Pracować w Meble Wajnert,to duży zaszczyt. Jestem szczęśliwy że mogę tu pracować. Zarobki są bardzo duże i wypłacane w terminie,a atmosera w pracy bardzo fajna. Szkoda tylko, że niektórzy żli ludzie psóją opinie tak wspaniałemu pracodawcy. Niech WIELKI POST będzie dla nich czasem na zastanowienie się co czynią???

Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. E-Commerce w firmie Meble Wajnert ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
kierowca

Pracuję tu 5 lat. Jest to czwarta praca w tym dwie na zachodzie. Ludzie w głowach wam się pomieszało od dobrobytu. Jak wam coć nie pasuje to spróbujcie szczęścia gdzie indziej. Przekonacie się na własnej skórze jak traktują ludzi w innych firmach. Obym w tej firmie doczekał się emerytury. Jak wam coś nie pasuje to spróbujcie szczęścia w innej firmie lub otwórzcie własne firmy. Jestem dumny że tu pracuję i nie pozwolę źle mówić o tej firmie.

owczarek portiera

Wielki szacunek należy się Szefowej i Szefowi że stworzyli TAKĄ FIRMĘ, to nie podlega dyskusji. Co do reszty...Sami sobie jesteście winni, bo od pilnowania prawidłowego naliczania wypłat są też i związki zawodowe, których się zrzekliście! Ha ! ! !

biedy

powracając do ostatniego wpisu POLAKA jakbym pracował na takim stanowisku to też bym jeżdził na wczasy za granice a mnie przy takich zarobkach stać tylko na kobyłke.

biedny

Zgadzam się z poprzednimi opiniami,najlepiej wykorzystać pracownika na maksa a zapłacić tylko za 8 godzin.

szczęściarz

Jedyną zaletą firmy są sprzedawcy w salonach - bardzo pomocni, mili i sympatyczni ludzi. Szkoda, że niedoceniani i nisko wynagradzani - tacy pracownicy nigdy nie będą w pełni efektywni.

Zostaw merytoryczną opinię o Meble Wajnert - Międzybórz

• Jak się pracuje w Meble Wajnert?

Zobacz opinie na temat firmy Meble Wajnert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meble Wajnert?

Meble Wajnert