abra consulting

Łódź

Opinie o abra consulting

mazak

Hej, a czy w abra consulting jest jakieś ubezpieczenie grupowe?

ala

Bez szczegółów,ale nie warto z nimi współpracować.I nie wysyłać żadnych pieniedzy za tzw.ugodę.

głos rozsądku

Nie może być dobrze skoro admin musi usuwać opinie. Mam wrażenie ze firma Abra Consulting to Abra Cadabra zaszła za skórę zbyt wielu osobom. Oczywiście odradzam!

alfa

Zdecydowanie nie polecam.

[usunięte przez admina] NIE POLECAM OMIJAĆ Z DALEKA [usunięte przez admina] UCIEKAĆ OD NICH JAK NAJDALEJ !!!!!!!!!!!!

nigdy

Nawet telefony nie działają w tej firmie [usunięte przez admina]

oszukamy klient

moje pytanie co to za firma ????? jak chcieli kasęto odbierali telefony teraz nie odbiarają nie uzupełnili wniosku - duże pieniadze nam przepadły uważajcie i nie korzystajcie z ich usług przestrzegam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o abra consulting - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie abra consulting