Opinie o Z.M.RUFUS.sp.zoo w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Z.M.RUFUS.sp.zoo. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Z.M.RUFUS.sp.zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Z.M.RUFUS.sp.zoo w Dębica

Filip

Jak sobie radzicie w czasie pandemii? Warto szukać pracy w firmie?

Jaki jest wkład kierownictwa Z.M.RUFUS.sp.zoo w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Nie ma żadnego wkładu tylko same zakazy i strasznie pracowników

Emeryt

Wielkie mi zakazy,proszę pokaż mi w jakiej firmie podczas pracy tolerują zabawę telefonem komórkowym.

Jak duża jest rotacja pracowników, czy jest to stała praca czy dorywcza ?

ba
@Michał

rotacji jako tako nie ma zbytnio, ludzie pracuja tam lata tak naprwde

Praconik
@Michał

Rotacji nie ma bo pracują emeryci którzy się trzymają maszyn jak przyjdzie ktoś to tylko na chwilę i zaraz ucieka jak zobaczy to wszystko co się wyprawia z pracownikiem

@Praconik

Tzw Rufus potencjał ma duzy ,wspomniani tzw emeryci robia u nas na Tc dobra robotę to nie problem wieku bo on idzie z doswiadczeniem ,inni tez nie maja mlodzieniaszków a prace wykonuja dla nas bez problemow jak np inox ,przynajmniej tak bylo ,odszedl ich kierownik to teraz jest roznie zato czesciej dzwonimy do rufusa .Zarzad powinien sie zastanowic nad zaangazowaniem swojej kadry a moze przyjac nowych od konkurencji

Pomocna

Michal..dobor pracownikow.i ich pozniejsza praca uzalezniona od nadzoru osob kierujacych .masie wrazenie ze pracua za kare.Mozesz miec prace na stale jezezli cos potrafisz i potrafisz sie przebic przez skorupe .Rufus prze ostatnie laty sporo stracił w oczach kontrahentowi ,pozwalajac rozrosnac sie konkurencji,przychodzenie do pracy za kare nie daje efektow ,jesli ci sie chce Michal zloz papiery

Firma Z.M.RUFUS.sp.zoo poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Leszno

Szanowni Państwo! W ramach rozluźnienia dosyć napiętej dyskusji zapytam o coś. Kiedyś Waszej Firmy wyszła seria dosyć coekawych noży z nazwą "Rufus" na ostrzu. Nóż zbliżony jest wyglądem do wojskowego noża szturmowego. Czy możecie coś na ten temat napisać? Bardzo proszę o wszelkie info. Pasjonuję się nożami i chciałbym wyjaśnić tą kwestię z Wami. Serdecznie pozdrawiam, wszystkiego dobrego!

Jak kto chce opini o miałczacym to zapraszamy pod bramę rufusa co dziennie o 14

Poniekot
@pracownik

Kocura już dawno w firmie nie ma.

Zgodnie z Informacją odpowiadającą odpisowi pełnemu Z REJESTRU PRZEDSIĘBIORCÓW ZAKŁAD MECHANICZNY "RUFUS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ została wykreślona z KRS z dniem 2011-02-17

Halina

Co możecie powiedzieć o pracy w RUFUS w Dębicy? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w tym miejscu? Jakie warunki oferuje ten pracodawca? Na stronie internetowej firmy widziałam kilka aktualnych ofert pracy w tym miejscu - http://www.rufus.com.pl/Kariera - czy ktoś z Was jest zainteresowany? A może bierzecie już udział w procesie rekrutacyjnym?

Halina

@qu, na naszym forum ważne są wszystkie komentarze dotyczące pracodawców, jeśli tylko są kulturalne, merytoryczne i wnoszące konkrety do dyskusji. Słowa, których używasz zarówno Ty, jak i niektórzy inni uczestnicy dyskusji są obraźliwe i NIEAKCEPTOWALNE. Pracodawca nie ma możliwości usuwania postów, może zrobić to tylko administrator, jeśli stwierdzi ich niezgodność z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin

Bramkarz.

Oj kotku kotku wszyscy i tak wiedza co z cibie za ziolko.

Kazik

O k9mentarzyk o kotku usunietu?wstyd kotkowi?co za jelop,wstyd mu tetaz ze (usunięte przez administratora) byl?

Kot

Co wy wszyscy p....licie...?k ...wa roboty tyle,że nie wyrabiam na zakrętach.

Mik

Tak.?ą jeszcze w piątek z 70 samochodów stało....

Kij

A co,już się wszyscy zwolnili czy ich zwolnili.Firma nieczynna..?

Kazik

Tomka też żadnego nie ma bo tych co znam też na "Tak bagienne poziom by nie zeszli"Tomusk jak Ci nie pasuje,że roboty nie ma I maszyny puste to się zwolnij i spadaj gdzie pieprz rośnie.Bo aż strach do pracy chodzić jak Ty jeden sam w całym zakładzie.

Kazik

Zobaczcie zobaczcie bo jutro zamykają jutro.Kocie wracaj miauu.

Każdy ma swoje zdanie, ja tam wolałem jak ci wcześniejsi byli no może z wyjątkiem lambady, była dyscyplina, ale i robotę było widać, teraz to nikt nie wie co będzie jutro i tacy jak kazik (fałszywy nick bo tych Kazków co znam na taki bagienny poziom nie schodzą) to pewno wylecieli i teraz żale wypisują. Szkoda się przekomarzać. Jak ktoś roboty szuka to niech przyjdzie i poprosi o przejście przez produkcje. Puste maszyny straszą, nie ma ludzi, z tą robota też różnie, więc po co opluwać tych co są czy tych co byli, wystarczy pojechać i samemu się przekonać. lepiej to na pewno nie jest :( a co będzie nikt nie wie.

Kot

Masz rację,był Rychu źle,lambda źle,kotek zle,szef źle,inni źle.Ciagle źle,to po co tam siedzieć.. Rzucić robotę w huk I spierdalac.Wolalbym siedzieć w domu na bezrob9ciu.

Bramkarz

Boże jaką chamota w tej firmie pracuje,faktycznie powinniście się wszyscy zwolnić.Ja bym już dawno poszedł gdzie indziej na waszym miejscu,kto was tam trzyma,stare chłopy I żale wylewaja,.Wstyd,świadczy to o was bardzo źle,tzn.ze nieudacznicy jacyś.Przeciez pracować można wszędzie,ą nie trzymać się rękami I nogami I wyzywać cały świat.

Kris

Panowie szukam pracy na ślusarni lub utrzymanie ruchu. Ile tu płacą i jakie warunki ?

Zostaw merytoryczną opinię o Z.M.RUFUS.sp.zoo - Dębica

• Jak się pracuje w Z.M.RUFUS.sp.zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Z.M.RUFUS.sp.zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Z.M.RUFUS.sp.zoo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Z.M.RUFUS.sp.zoo