Podwykonawca UPS

Długołęka

Podwykonawca UPS

Opinie o Podwykonawca UPS

ya

UPS Długołęka - praca ciężka i tempo sortowania i układania przesyłek zabójcze. Kto mądry to rezygnuje po kilku dniach. Paczki ciężkie. Zarobki śmiesznie niskie jak na taką pracę. Zatrudnienie przez podwykonawcę UPS. Nie będziesz im pasował to się Ciebie pozbędą jak znajdą nowego na Twoje miejsce. Magazyn w polu na zadupiu. Szkoda czasu, lepiej poszukać sobie normalnej pracy.

mariusz

Ups Dlugołeka to oszusci i zlodzeje, wykorzystuja ludzi, zatrudniaja ludzi bezprawnie i ich oszukuja nie placa!

CreaTian

Fatalna firma. Nie polecam kompletnie pracy w tymże oddziale, jak i w całym UPS. Po rekrutacji musiałem 3 razy jechać do tej zapyziałej wsi po skierowanie na badania i by je oddać. Pani z UPS Warszawa, zajmująca się rekrutacją powinna wylecieć z hukiem. Kompletnie olewała moje telefony z zapytaniem o pracę, nie odpisywała na smsy. Kompletny chaos informacyjny. Nikt nie potrafił mi odpowiedzieć, czy zaczynam pracę, czy też nie. Niekompetencja goniła następną, a ja czekałem jak głupi na jakąś wiadomość. Po 3 (!!!) tygodniach dowiaduje się, że byłem nadplanowym pracownikiem (oczywiście nie racząc mnie na wstępie poinformować). Odradzam każdemu, kto myśli o pracowaniu w tej firmie. Jeśli mają takie informacje o pracownikach, to ciekawe co o przesyłkach wiedzą. Świetna antyreklama kuriera. Pozdrowień nie uświadczono.

nie suchajce opini na temat firmy Obiekt Plan kierownik [usunięte przez moderatora] to oszust naciągacz i partacz jest osoba nie wypłacalna oszukuje ludzi i nie placi piniedzy

Zostaw opinię o Podwykonawca UPS - Długołęka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Podwykonawca UPS