Podwykonawca UPS

Długołęka

Opinie o Podwykonawca UPS

CreaTian

Fatalna firma. Nie polecam kompletnie pracy w tymże oddziale, jak i w całym UPS. Po rekrutacji musiałem 3 razy jechać do tej zapyziałej wsi po skierowanie na badania i by je oddać. Pani z UPS Warszawa, zajmująca się rekrutacją powinna wylecieć z hukiem. Kompletnie olewała moje telefony z zapytaniem o pracę, nie odpisywała na smsy. Kompletny chaos informacyjny. Nikt nie potrafił mi odpowiedzieć, czy zaczynam pracę, czy też nie. Niekompetencja goniła następną, a ja czekałem jak głupi na jakąś wiadomość. Po 3 (!!!) tygodniach dowiaduje się, że byłem nadplanowym pracownikiem (oczywiście nie racząc mnie na wstępie poinformować). Odradzam każdemu, kto myśli o pracowaniu w tej firmie. Jeśli mają takie informacje o pracownikach, to ciekawe co o przesyłkach wiedzą. Świetna antyreklama kuriera. Pozdrowień nie uświadczono.

nie suchajce opini na temat firmy Obiekt Plan kierownik [usunięte przez moderatora] to oszust naciągacz i partacz jest osoba nie wypłacalna oszukuje ludzi i nie placi piniedzy

Zostaw opinię o Podwykonawca UPS - Długołęka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Podwykonawca UPS