KWK Construction Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o KWK Construction Sp. z o.o.

Patrycja

Dawno nie było nowych wpisów na temat tego jak wygląda praca w KWK Construction. @cho, czy dalej jesteś pracownikiem firmy? Jeśli tak, to chętnie dowiem się jakie w ciągu ostatniego roku zaszły w niej zmiany i co obecnie sprawia, że warto w niej pracować. Może też jest tu osoba, która pracuje w dziale księgowości. Na stronie internetowej firmy można znaleźć informacje, że poszukiwani są kandydaci na stanowisko KSIĘGOWA/KADROWA. Co warto wiedzieć o pracy w tym charakterze?

cho

Ale wydaje mi się, że niezależnie od tego na spokojnie można podjąć u nich zatrudnienie @basia.

wezyr

No "inwestycja" ponoć ruszyła, więc i staż się znalazł;p wypas XD a kto im redaguje te stronę, powinien wylecieć na zbity pysk. Bez ładu i składu, z błędami wszelkiej maści. To ma być poważna firma, która ma niby wybudować "symbol" Bydgoszczy? Bez jaj. Żaden zaszczyt w takiej firmie pracować.

wezyr

śledzę tę całą "inwestycję" RT i to śmiechu warte XD ktoś dostał tę posadę kosztorysanta?;p czy jest tak samo wirtualna jak nasz wieżowiecXD

fall

Jak można mieć "zainteresowania w czasie wolnym"?...zainteresowanie chyba albo się ma, albo nie ma...:P

Młody

Jeśli chodzi o pracowników to cała ekipa jest spoko, nie można złego słowa powiedzieć! Niestety oprócz niej macie nad sobą jeszcze jedną osobę..., która albo raczej który wiecznie jest niezadowolony i nie ma szacunku dla swoich pracowników! Problemy z pieniędzmi dla podwykonawców itp. O wszystko musisz się prosić. Szkoda ludzi, którzy tam pracują :(

wezyr

do "modo" - z konia spadłes? takie frazesy typu możliwość rozwoju, dobre i stabilne warunki pracy, młody i dynamiczny zespół wciskają w każdym ogłoszeniu, coś w stylu kopiuj-wklej. Opierać na tym chęć udziału w rekrutacji moze chyba tylko ktoś nieopierzony. Dynamiczna może być co najwyzej tam rotacja pracowników, to chyba nie pierwsze w ostatnim czasie ogłoszenie na etat kosztorysanta.

abc

Zapewne "bez stresowo"....

koleżanka z pracy

Sądze że wpis z 26-01-2015 to zasługa "koleżanki" Oli która została zwolniona ostatnio z pracy z powodu braku kompetencji. Sorry Ola ale zanim zaczniesz gdzieś pracować to naucz się liczyć. Ja widziałam jak ty pracujesz, w kółko popełniałaś błędy które musieliśmy za Ciebie poprawiać.Zamiast wypisywać bzdury na jakiś forach lepiej zajmij się doszkoleniem swoich umiejętności w podstawach matematyki i innych dziedzinach w których jesteś "ekspertem" :)

Zostaw opinię o KWK Construction Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KWK Construction Sp. z o.o.