Bravo SpZoo sklep Reebok Adidas

Wrocław

Bravo SpZoo sklep Reebok Adidas

Opinie o Bravo SpZoo sklep Reebok Adidas

Adrian

Co powiecie na temat aktualnej sytuacji w firmie Bravo SpZoo sklep Reebok Adidas? Na jakie zarobki mogą liczyć osoby zatrudnione w przedsiębiorstwie? Czy istnieje możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych? Czy pracownicy mają dostęp do zniżek? Można liczyć na elastyczny grafik?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Bravo SpZoo sklep Reebok Adidas?

trosia

mhm, z tego co wiem to tak i we wroclawiu ma "spore branie" :D

ktos

Straszny sklep!!!! Jak macie kupowac buty to nie w tym [usunięte przez moderatora]!!!! Obsluga na poczatku ok ale jak idziesz z reklamacja to jestes nikt totalne dno!!! Nie uwzgledniaja reklamacji ale buty naprawiaja bez wiedzy klienta!!! Tak aby pozniej nie isc do swojego rzeczoznawcy bo juz sila rzeczy nie ma z czym... Prosisz aby jakiekolwiek odpowiedzi byly wysylane listownie to jest odmowa. Opieraja sie prawem slowami a jak klient prosi "prosze to na pismie" jest odmowa. KPINA.. A pracownicy nizszego rzedu widza klienta ktory reklamuje art. to jest poploch jakby wiedzieli jaki bedzie final czyli przy wyjsciu ze sklepu "smiech".

uwaga!!!!!!!!!!!!!!

Witam ODRADZAM PRACE W SKLEPIE REEBOK W CH MARINO!!!!!!!!!!!!!! KIEROWNICTWO TRAKTUJE CIE JAK JAKIEś POPYCHADłO!!! NIE DAJ SIę ZWIEść NA POCZATKU MIłYMI SłóWKAMI żE JEST TAKA SUPER ATMOSFERA W PRACY NIC BARDZIEJ MYLNEGO OBGADUJą CIę NAPRAWDE OMIJAJ TEN SKLEP Z DALEKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Bravo SpZoo sklep Reebok Adidas - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bravo SpZoo sklep Reebok Adidas