Wojskowe Zakłady Łączności Nr 2 S.A.

Czernica

Opinie o Wojskowe Zakłady Łączności Nr 2 S.A.

Dschura

Witam! Czy ktoś moze cos więcej powiedzieć o zakładzie, stanowiskach produkcyjnych, zarobkach oraz atmosferze?

Candy

Czołem. czy są przyjęcia do pracy?

Ada
@Candy 21.06.2017, 23:13
Czołem. czy są przyjęcia do pracy?

Obecnie prowadzona jest rekrutacja na kilka stanowisk. Szczegóły znajdują się na stronie Spółki w zakładce praca http://wzl2.pl/praca/

Radosław

Zakład na 5, szacunek i współpraca na każdym szczeblu . Świetne szefostwo.

jordz

Proszę się nie martwić pełny szacunek ,nikt nie jest dyskryminowany . Do każdego pracownika podchodzą indywidualnie .

Atos

Posiada ktoś jakieś informacje o tym zakładzie pracy?

Atos
@Atos 17.06.2016, 15:26
Posiada ktoś jakieś informacje o tym zakładzie pracy?

Serwus, zakład jest raczej stabilny. Brakuje nowoczesnego podejścia. Zarząd trochę z minionej epoki. Wypłata na czas.

Czy w firmie Wojskowe Zakłady Łączności Nr 2 S.A. szef dobrze traktuje pracowników? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Wojskowe Zakłady Łączności Nr 2 S.A. - Czernica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wojskowe Zakłady Łączności Nr 2 S.A.