Wojskowe Zakłady Łączności Nr 2 S.A.

Opinie o Wojskowe Zakłady Łączności Nr 2 S.A.

Dzień dobry, wstępnie te przedstawione warunki raczej spełniam – brak karalności oraz obywatelstwo polskie. Podobnie jest z wymaganiami z oferty dla zastępcy głównego księgowego. właśnie jest widoczna oferta na Fabryczna i zastanawiam się jakie zarobki mogą wynikać ze współpracy? nie podają widełek wprost, może tu je ktoś zna?

Paula

Na forum padały wzmianki o zarabianiu najniższej krajowej. Nie wiem jakich wszystkich stanowisk mogłoby to dotyczyć ale jak przy tym wygląda sytuacja informatyka? Specjalista jest poszukiwany do siedziby spółki. Jaka występuje w niej aktualna atmosfera? i co z tymi zarobkami? Co na nie w praktyce wpływa?

Znajomy znajomego Nowy wpis
@Paula

Jako informatyk na pewno nie dostaniesz najniższej, ale raczej poniżej średniej rynkowej. Kierownik działu jest ok. Firmę ma przejąć PIT Radwar, więc oczekuje się dużych zmian. Niestety dużą władzę w firmie ma tzw. Beton i ciężko coś na to poradzić. Na zarobki nie wpływa nic, dostajesz podstawę i tyle. Także warto sobie na starcie wynegocjować dobrą stawkę.

@Znajomy znajomego

Czy z tymi negocjacjami to łatwo tylko tak napisać? ciekawi mnie na jakie faktycznie wartości zwracają uwagę w tego typu spółkach (na informatyka nie mam kompetencji, inne stanowisko mnie interesuje). Z kim przeprowadzane są teraz zazwyczaj rozmowy? I czy macie jeszcze jakieś porady co do nich?

Znajomy znajomego Nowy wpis

Na pewno musisz nie być karany i mieć polskie obywatelstwo. Rozmowy przeprowadza któraś z pań z HRów i kierownik działu, do którego aplikujesz. Pytanie na co zwraca się uwagę to jak wróżenie z fusów, każdy kierownik ma inne oczekiwania. W większości znajdziesz je w ogłoszeniu o pracę, ale czasami bywają wygórowane, nie na wszystkim trzeba się znać. A tak poza tym, to jak wszędzie - musisz mówić to co chcą usłyszeć. Negocjacje z HRami w sprawie zarobków zawsze były, są i będą trudne w tej firmie, jak pisałem wyżej - mentalny beton u niektórych. Może coś się zmieni w tej kwestii, jak w końcu przejmie nas PIT.

Co wchodzi w socjal Wojskowe Zakłady Łączności Nr 2 S.A.?

Ambasador

Na chwilę obecną to praktycznie nic. Po wszystkich możliwych cięciach pozostały jedynie bony na święta grudniowe.

Iwona
@Ambasador

To ile z tych bonów kasy dostaniecie?

Ambasador
@Iwona

Ci zarabiający najniższą krajową w granicach 1500 zł na święta Bożego Narodzenia i tylko na te święta, a ci ciut lepiej zarabiający około 800 zł. Szału nie ma i perspektyw też nie widać.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Wojskowe Zakłady Łączności Nr 2 S.A.?

Wielebny

Żadne wystarczy żeby nie być karanym i obcokrajowcem, ale też nie licz że na cokolwiek tu zarobisz.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Wojskowe Zakłady Łączności Nr 2 S.A.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Specjalista Informatyk?
Przemek

Jakie nastroje panują w firmie przed nadchodzącymi zmianami?

Jakie są warunki zatrudnienia w Wojskowe Zakłady Łączności Nr 2 S.A.?

Jurek !

Jak zrobisz ok 100 nadgodzin w miesiącu to średnia krajowa wyjdzie ;)

Barbara
@Jurek !

Hm, jak to? Nie ma w takim razie jakiejś podstawy wynagrodzenia? Mogłabym dowiedzieć się więcej na temat zarobków w WZŁ Nr 2? Jak to wszystko jest rozliczane?

Karilina

Czernica jest jak relikt historii. Żal tych ludzi chcących jeszcze pracować.

Podcast
@Karilina

Pozostaje jedynie URBEX. Pracuje i żałuję widząc jak prowadzi się politykę zarządzania. Niedługo z Czernicy zrobią Urban exploration. Warszawa i PIT oby szybko wzial produkcję i technologię do siebie. Biurowych czas pożegnać. Oni i tak są niewidoczni i niedostępni jako część Czernickiej cywilizacji.

Wymagają ukończonych szkoleń? Jeśli tak to jakich?

Młody

Cześć ile może zarobić ślusarz spawacz?

BabaJaga

Nie polecam nikomu aplikować tutaj na produkcję, zarobki to jakaś kpina (w biedronce są sporo wyższe, a "umysłowych" przybywa. Więcej kierowników jak pracowników już nie wspomnę o wszystkich sztucznych komórkach obsadzonych przybyszami z kosmosu. Wy ludzie kumacie to że zwyczajny pracownik też jest człowiekiem też ma rodziny na utrzymaniu i rachunki do opłacenia ? czy pazerstwo już całkiem w dekiel uderzyło ? od kilku lat są obiecane podwyżki następnie ludzie są (usunięte przez administratora)że będą wyrównania i "premie jakich jeszcze nie było" w tym roku sytuacja zaczyna się powtarzać, ludzie dostali gołe wypłaty ledwo przekraczające najniższe krajowe! To przekracza ludzkie pojęcie że załoga "umysłowych" się buduje jeden po drugim a załoga z produkcji po pracy rozbija palety żeby w domu było ciepło bo niema za co opału normalnego kupić.

Taka Prawda

Pan Prezes jest doskonałym fachowcem i pomimo iż nie musi już pracować, ponieważ przebywa na wojskowej emeryturze, to nadal chcę nam pomóc!!!. Prywatnie bardzo kulturalny i pomocny człowiek, kochający mąż. Znajdzie czas dla drugiego człowieka i skłonny jest pomóc każdemu pracownikowi. Pan Tomasz P. z TPR to niewykorzystany potencjał i dobra kandydatura na przewodniczącego związków zawodowych zakładów w Czernicy. Duży Szacunek dla Panów z wojska A (usunięte przez administratora) oraz A (usunięte przez administratora), ponieważ pomimo emerytury nadal chcą z nami pracować. Współczucia dla przeszło 20 osób z podejrzeniem koronawirusa, którzy obecnie przebywają na kwarantannie. Zakład wynagrodzi wasz ból.

Hurchil

Dziękujemy Tomaszowi Pawłowskiemu z działu TPR, ze jako jedyny postawił się nowemu prezesowi. Prezes Kozyra niech poprawi bezpieczeństwo oraz komunikacje i umozliwi prace zdalna w związku z pojawieniem się koronawirusa w zakladach w Czernicy. Tomasz Pawłowski do rady nadzorczej! Co robią Elka i Małgośka ktore zostały wybrane przez nas ?

K-Pax
@Hurchil

Dzien dobry i nie zmienia się nic. Tylko czekać, aż koronawirusem pozarażamy się wszyscy. Dlaczego nie mamy pracy zdalnej ? Tarcza nam to umozliwia. Czy członek zarządu wraz z Moniką jego ulubienicą za następne zarażenia. Pilocie czy ty juz włączyłeś katapultę? Czy siedzisz jeszcze za sterami?

Mati

To prawda, że zwalniacie masowo ludzi? Masakra!

Aligator

Czy w związku z wykryciem Covid 19 u jednego z pracowników, Spółka planuje przerwę w celu zminimalizowania ryzyka? Czy nie powinno wprowadzić się pracy zdalnej dla osób administracyjnych ? Panie P.O. prezesa wzywamy do zarządzania Spółka i brania odpowiedzialności. Pan Grzegorz Dudek jest, tylko BHP-owcem. Prosze nie obarczać pracownika tak dużą odpowiedzialnością!!!

@Aligator

Nie wiem nic w temacie, który poruszasz, ale uważaj co piszesz bo gowork cenzuruje wpisy.

Nareszcie długo oczekiwane podwyżki. Doczekałem czasów w których wiadomo ile wynosi podwyżka i każdy pracownik otrzymał tyle samo. Nikt nie zazdrości drugiemu, bo otrzymał więcej. Równe traktowanie pracownika podstawą do zadowolenia załogi.

@Marek

300 złotych brutto to nie podwyżka tylko premia obowiązującą do końca roku panie Marku.

benia
@Hurhil

350 zł przecież otrzymujemy dodatku a jeszcze bony po 1000 zł

@benia

Dodatek wypłacany w formie uznaniowej to PREMIA UZNANIOWA.

Karol

Nareszcie zwolnili nieroba z administracji. Czas na emerytów i Panią kierownik-caryce z kadr.

M-23
@Karol

Czas na emerytów. Podziękować im.

Karol
@Karol

Szacunek dla emerytów, którzy chcą nadal z nami pracować.

@Karol

Emeryci winni wiedzieć kiedy ze sceny zjeść.

@Karol

Pani (usunięte przez administratora) kierownik kadr od innych wymaga planów szkoleń i przekazywania kompetencji a sama od siebie nie wymaga zbyt wiele. Ile jest na emeryturze i co zrobiła aby przekazać stanowisko innej osobie? Dlaczego Zarząd nic nie robi w jej sprawie?

Tak trzeba
@Karol

Czytając wypowiedzi można odnieść wrażenie, że jesteśmy już w Jelczańskich Zakladach Samochodowych. W Jelczu panuje jad nienawiści i wrogie nastawienie do drugiego pracownika w komentarzach jakie można przeczytać. Wiemy jakie posiadamy problemy i do kogo mamy szereg uwag , ale unikajmy języka nienawiści. Potrafiliśmy pracować ponad podziałami i wspólnie działać dla dobra WZŁ-2. Zróbmy to raz jeszce nie zapominając, że zmiany są nieuniknione i konieczne. Szanujmy siebie w tym trudnym czasie w jakim przyszło nam żyć. Doceniaj, że ktoś Ciebie słucha ale czynem potwierdzaj swoje zaangażowanie.

Ponad 80
@Karol

Ponad 80 osob to ponad połowę zakladu tal uwaza.

Czernica

Stary front się odrodził za dyrektora technicznego Sobczaka,, Kierownik Kadr Elżbieta oraz Pelnomocnik OIN z Jelcza Anka" Wczoraj przypadkiem podsłuchaliśmy jakie to plany i intrygi. Żenujące, zostawić Kierownika sekretariatu Monike. Gnoicie wszystkich i zaczynacie z następnymi. STOP NIENAWIŚCI !!!

Snicers
@Czernica

Wróciła wiara na powrót wpływów u nowego Prezesa. Pani Elzbieta zaprasza do siebie Anke pełnomocnika ds ochrony informacji i daje nowe rozkazy. Czy w obecnym czasie braku zleceń, Czernica musi zatrudniać dwóch pełnomocników ds informacji niejawnych? Na jaki etat zatrudniona jest Anka? Pani Elzbieta opowiada o swoim odejściu z Czernicy i co będzie dalej? Czy dział kadr zostanie połączony z działem księgowości?

Grzegorz PWr

Chciałbym rozwijać się w branży techniki wojskowej - czy WZŁ-2 organizuje staże lub praktyki studenckie? Czy WZŁ-2 jest perspektywicznym pracodawcą? Na portalach branżowych próżno szukać informacji o firmie - czym to jest spowodowane?

Czy przez najbliższe 2 tygodnie, Spółka bedzie sparaliżowana z powodu braku reprezentacji ? Nowy prezes naprawdę pojechał na wakacje? Pełniący obowiązki Prezesa pokazuje tym zachowaniem niefrasobliwosc oraz infantylnosc. Czy tak bedzie to teraz wygladac ? Jeszcze ta Monika, która uspokaja i usprawiedliwia PO Prezesa. Wzajemne kółko adoracji.

Jak zarząd sie odwróci to już stara gierka jak za poprzedniego zarządu. Jeden nie może bo powinien zapytać drugiego, drugi nie może bo nie dostał pisma i maila od trzeciego itd. Jak zwykle rozdrobnienie kompetencji i brak koordynacji służy przewlekaniu zadań, aż staną się nie potrzebne i pójdą w niepamięć. Rozmywaniu odpowiedzialności też służy, bo nie podpisze się pod tym. Pytam czy mam coś zrobić i już jak komuś przekaże to musi to zrobić i jedziemy i jedziemy. Kotarbiński "Traktat o dobrej robocie". Prakseologia czy Pragmatyka pracy jak ktoś woli, "rozważanie i planowanie pracy nie mogą być celami samymi w sobie" "wszelkie etapy prac służą realizacji zadania i powinny odpowiadać potrzebie dobrego skutku. Zbędne lub zbyt długie kroki, spotkania, planowania, wymiana maili i szukanie uwag odsuwają nas od realizacji zadania i powodują że staje się ono niewykonalne"

Uprzejme uprasza się o pisanie prawdy. Jest dokonany odpis, tylko sami wolimy aby wyplacano nam w bonach. Przewodniczaca informowala, ze zarząd przygotowal oferte do GKT z 60 zł zniżką dla pracowników bylych i obecnych w tym emerytow.

Zostaw merytoryczną opinię o Wojskowe Zakłady Łączności Nr 2 S.A. - Czernica

• Jak się pracuje w Wojskowe Zakłady Łączności Nr 2 S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojskowe Zakłady Łączności Nr 2 S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojskowe Zakłady Łączności Nr 2 S.A.?

Wojskowe Zakłady Łączności Nr 2 S.A.