UniKadr

Szczecin

Opinie o UniKadr

Lidia
użytkownik zarejestrowany

Czy pracodawca oferuje dodatkowe świadczenia?

Gosc

Odradzam. Firma zaprasza na rozmowe rekrutacyjna, na ktorej okazuje sie ze nie spelniasz wymogow stawianych przez pracodawce (np. doswiadczenie na danym stanowisku), ale w sumie to wzieli Cie w razie jak by nikogo takiego nie znalezli. Stracony czas, skoro i tak pracodawca nie szuka takiej osoby. Rozmowa nieprzyjemna, jedna z Pan bardzo arogancka, pytania bardzo naciagane.

Mika
@Gosc 27.11.2016, 19:21

Człowieku rozumiem Twoją złość ale dobra firma zatrudnia fachowców . Widocznie nie zostałeś do nich zakwalifikowany i teraz wylewasz złość rzucając kłamstwa.

hhh
użytkownik zarejestrowany

@polas ale skąd tyle wiesz? Przecież dopeiro chcesz tam pracować, a jeszcze nie pracujesz :) chyba że masz znajomego i możesz powiedzieć w tym temacie coś więcej? szukają doradców techniczno - handlowych

Madi-Son

A co dziwnego w tym, że finalna rozmowa jest w miejscu centrali firmy? Polacy maja jakas dziwna maniere... szukaja pracy ale to praca ma przyjsc do nich. Z takim podejsciem... to firma ma szczescie, ze Cie nie zatrudnila. Powodzenia w szukaniu dobrej pracy.

megola

Witam, Serdecznie nie polecam podejmowania pracy przy udziale tej agencji. Firma robi sobie jawne "jaja" z przyszłych kandydatów. Praca dotyczy okoli południowych Polski - natomiast rozmowa która jest ostatnim "decydującym etapem" ma miejsce w Szczecinie. Rozmowa z prostymi pytaniami, nie wnoszącymi nic do całego przebiegu procesu - podobnie jak rozmowa telefoniczna która trwała ponad godzinę (próba znalezienie najmniejszej niezgodności w profilu kandydata a profilu przyszłej pracy - i ciągle pytanie "Czy da Pan radę", "Czy Pana kompetencje będą użyteczne na tym stanowisku"? itp.). Nagle gdy już proces powinien dobiegnąć końca okazuje się że finalny etap odbywa się w zupełnie innym rejonie Polski (tutaj podam jako zdziwienie, nie nie jest to w dalszym ciągu rejon w którym będziesz pracował - nawet nie obszar). Jawna kpina, czysty screeming rynku. Nie traćcie czasu jak :)

gall anonim

Najważniejsze pytanie w rekrutacji dotyczyło dzieci i rodziny. Przy odmowie odpowiedzi na to pytanie, pani dała mi do zrozumienia, że automatycznie jestem wykreślona z ich bazy danych. No i brak odpowiedzi oznacza także brak motywacji do pracy.Pytania podczas rekrutacji mają średni związek ze stanowiskiem. Rekrutacja przebiega pośpiesznie i pobieżnie.

szkoda gadać.... niby zajmują się rekrutacją, ale nie maja profesjonalnego podejścia do kandydatów. ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o UniKadr - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UniKadr