Opinie o PA NOVA S.A w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PA NOVA S.A. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w PA NOVA S.A o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PA NOVA S.A w Gliwice

Czy PA NOVA S.A oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Czy zdarzają się nadgodziny w PA NOVA S.A?

Wojtek

Tak, firma zajmuję się budownictwem, a więc nadgdzin jest sporo, pracy w weekend, również, zarówno dla pracowników fizycznych jak i umysłowych, niestety nadgodziny są nie wykazywane, płacone są w formie premi, a więc nie da się sprawdzić czy zostały rzetelnie obliczone. Ogólnie w firmie zasady wynagradzania są nie jasne dla pracowników, co pracodawca wykorzystuje.

@Wojtek

to ciekawe, bo w naszym dziale nie ma nadgodzin a zasady wynagradzania są jasno ustalone :)

Ja Nowy wpis

Na budowach nadgodziny są codziennie (umowa o dzieło).Oczywiście o dodatkowej kasie zapomnij!

Czy istnieje możliwość rozwoju w PA NOVA S.A?

Ja Nowy wpis

Firma upada.Pracownicy fizyczni mają z roku na rok gorzej.Zero premii,brak dopłat za nadgodziny (jako umowa o dzieło).O dodatku za pracę w delegacji można zapomnieć.Siedziba firmy w miejscu pracy i gotowe!Pracujesz jest ok,jesteś na urlopie lub L4 musisz się liczyć z głodową wypłatą naliczaną z najniższej krajowej!

Xdz

Czy właściciele firmy wiedzą w jakim stanie jest Galeria galena, jaknie to zapraszam do Jaworzna w czasie deszczu bo wiadera są poustawiane na środku pasarzu. Można się przewrócić bo wiadra są koloru czarnego i zlewają się z kolorem płytek które są biało czarne. Zawszę jak pada pojawiają się wiadra . W lokalach też qoda cieknie, ciągle awarie schodów ruchomych, klatki schodowe zdewastowane, w łazienkach brudno. Nie będę wspominał oproblematycznych osobach w administracji ,które naklejiły sobie na szybę folie żeby nie było widać jak się odpoczywa.

Danuta
@Xdz

Ty tak poważnie z tym wszystkim? Bo aż dziwi mnie, że nikt z wynajmujących lokale tam do teraz nie ingerował

Prawda
@Xdz

Administracja Galerii w Galenie to jakaś masakra. Panie z administracji nie wiadomo do której i od której pracują zawsze jak się chce coś załatwić to za godzinę Pani będzie, przychodzisz po godzinie i niestety Pani będzie jutro, żadnej inicjatywy ze strony Galerii jeżeli chodzi o akcje promocyjne. Sprzątaczki to jakaś kpina ciągle na papierosku a na psażu brud, nie jeden raz widziałem jak ta szefowa sprzątaczek stosowała mobbing w stosunku do pracowników, nigdy nie widziałem żeby sama coš posprzątała. Galeria się zatrzymała nic się ze strony galeny nie dzieje. cały czas wszystko to samo. Panie w administracji postradały rozumy, jak Idę rozliczyć bony to jest bardzo nie miła i arogancka. Dzień dobry nawet nie potrafią powiedzieć ani odpowiedzieć. Szef od spraw technicznych nigdy chyba nie był na Galerii i nie wiadomo co on robi i jak wygląda. Piszę to wszystko bo pracowałam na waszych obiektach w innym mieście i współpraca z administracją była zawszę na poziomie a w galenie nawet nie ma poziomu. A najwięcej do powiedzenia ma sprzątaczka która wszystkim w administracji (usunięte przez administratora) obrabia. Pozdrawiam bo pracuje też w korporacji ale jakiś poziom trzeba trzymać, gdzie są Panie z przed pandemi z którymi wszystko dało się załatwić i dogadać, wszytko działało jak w zegarku.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w PA NOVA S.A odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (montaż prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.

Szkoda, że jeżeli ktoś aplikuje, bierze urlop, przychodzi na rozmowę o pracę to potem nawet zwykłego maila nie dostaje z informacją zwrotną. Wysłanie takiego maila to minuta pracy, jeżeli nie potrafią uszanować ludzi to pytanie czy warto tam aplikować ?

Były

No niestety generalnie porażka . Zero pomysłu na działanie ze strony zarządu, oprócz obniżek pensji. Finasowao chcieli by być korpo i sumować tylko zyski w tabelkach a z aktualnym systemem wynagrodzeń i brakiem pomysłu na działanie to zwykłe (usunięte przez administratora) i janyszex. System premi których zasad nie dostałem przez kilka lat na piśmie i czekanie, proszenie się początkiem roku będzie a jak tak to kiedy. Paranoja jakaś. Także jak masz wybór szukaj gdzie indziej.

Wypłacają dodatkowe nagrody w PA NOVA S.A?

Jeżeli pracuje się na budowach są premie po rozliczeniu budowy.

Krzyś

(usunięte przez administratora)Na chwilę obecną firma nie wypłaciła żadnych nagród, premii jeszcze za zeszły rok 2019. Nie liczyłbym zatem na jakiekolwiek nagrody czy inne benefity.

@Krzyś

Brawo! Pracuję tu naście lat i w końcu ktoś ma odwagę napisać prawdę, smutne to jest, że firma traktuje w taki sposób wieloletnich pracowników. Wstyd!

Li

Nie

Fifek

Dotyczy tylko kierownictwa.Zwykli pracownicy są pomijani.Jedyny socjal to paczka na święta!

Czy PA NOVA S.A zapewnia kartę multisportu?

Krzysztof

TAK

Danuta
@Krzysztof

Pracownicy współfinansują czy wszystko opłaca Firma?

Czy jest możliwość pracy w PA NOVA S.A na część etatu?

można się dogadać :)

Li

Tak

Czy firma PA NOVA S.A w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Lilka

Tak

Luka

Przede wszystkim jest to dobry pracodawca więc nie ma sztucznych problemów. W dodatku świetni ludzie pracują!

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w PA NOVA S.A. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Prawda jest taka, że możliwość rozwoju jest jedynie na najniższych szczeblach pracowniczych o ile w ogóle. Moim zdaniem nie ma możliwości wejść w średnie struktury pracowników, no chyba, że ktoś się zwolni ale w takim przypadku będą miały pierwszeństwo osoby z najdłuższym stażem pracy i doświadczeniem. Powodzenia

Czy PA NOVA S.A organizuje staże dla studentów?

luk

tak

Inż.

Polecam firmę, normalna atmosfera, można się dużo nauczyć.

Karol

Podpowiedzcie czy warto aplikować, czy w ogóle potrzebują teraz ludzi?

@Karol

Nie polecam. Lepiej nie tracić czasu, piszę na podstawie opinii - wystarczy sprawdzić na panova Katowice.

@Adam

panova Katowice od ponad roku jest wchłonieta przez Gliwice :) tego oddziału już nie ma, jesteś słabo poinformowany

Witam, gdzie można składać cv do firmy ? Gdzie najlepiej, wystarczy wysłać na maila czy wstawić się osobiście ?

Tomasz

Ale przecież firmy generalnie informują, że będą się odzywać do osób którymi się zainteresowały.

lotka
@Tomasz

otóż nie zgodzę sie z tym poniewaz kazda szanujaca sie firma jesli na rozmowie informuje iz skontaktuje sie bez wzgledu na decyzje jest profesjonalna a jesli tego nie robi tzn ze szkoda bylo tracic swoj czas na rozmowe.

Lotka

Bylam w tej firmie na rozmowie o prace wszystko pieknie ładnie Pani rekrutujaca zapewnila, iż kazdy z kandydatów otrzyma odpowiedz do 2tyg bex wzgledu na decyzje i co? Ku mijemu zdziwieniu i zaskoczeniu BRAK KONTAKTU ze strony firmy jak dla mnie ta firma to porażka totalna skoro szukacie ludzi do pracy na odpowiedzialne stanowisko to powinniscie tak samo z szacunkiem podchodzic do kazdego kandydata ktory przyjezdzajac na spotkanie w sprawie pracy swoj czas a wyslanie dzisiaj @ z krotka informacja ze rekrutacja sie zakonczyla i wybrali Panstwo kogos innego naprawde zajmuje doslownie chwile. Kompletny brak profesjonalizmu ale co sie dziwic jak rozmowa przeprowadzana jest z kartką na kolanie w gabinecie Prezesa bo zaden inny w tym czasie nie jest wolny a rzekomo rekrutacja „zaplanowana” PORAZKA nie traccie czasu na ta firme.

Mrs Bainca

Greetings to you and your family in the name of God. My name is Mrs.Bianca Elliot a widow from United States Married to late Mr. Victor Hugo Estrada Zelada; I am in a hospital at the moment undergoing treatment for Esophagi Cancer in Switzerland, My late husband worked with United States embassy in Benin Republic Western African and we were married for many years without any child before his death. I found your profile and i decided to contact you, based on this my present health condition I have decided to donate 7.5 Million Dollars for the Less Privileged orphanage/motherless babies before I die due to advise according to my late Husband in my last dream. Beloved I wish to see this project completed and 40% will be set-aside for your humble Assistance and 60% will be for the project. I sincerely believe you are a GOD-fearing person who can help me out and maintain my last wishes without betray. I want you to contact me on my Email mrsbianca@mail.fr ) so that i can give you the deposit certificate with the information to contact the bank where the money was deposited in Benin Republic Western African. My Sincere Regards, Mrs. Bianca Elliot

Gabriel

Złożyłem propozycje kupna terenu w mieście z komercjalizacją Kauflandu,było ciasno i trudne zadanie do tego bardzo zła kondycja finansowa , którą podkreśliłem i poprosiłem o szybkie działanie,co mi obiecano! śmieszne pieniądze chciałem za całą robote i na tyle jak wyszłam w styczniu jako pilne tak do dzisiaj się zastanawiamy co z tym zrobić a ja posiałem wiele tysięcy których niemiałem ale kogo to interesuje jak niekupił. A właśnie osoba z zewnątrz niektóre rzeczy lepiej załatwi ,a niż ci co w te grube fotele pierdzą i myślą ,że prawnik to bóg i wszystko załatwi ! tylko nasze sądy są bardzo długie i niekiedy lepiej na skróty . Jeśli się niejest dużą spółką to biznesu tu nie znajdziesz...

sarma
@Gabriel

Witam, bardzo proszę o kontakt w opisanej przez Ciebie sprawie na adres email: oxv1hm@gmail.com Bardzo pilne!!!

Zostaw merytoryczną opinię o PA NOVA S.A - Gliwice

• Jak się pracuje w PA NOVA S.A?

Zobacz opinie na temat firmy PA NOVA S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

PA NOVA S.A