Fabryka Maszyn Spozywczych "SPOMASZ" PLESZEW S.A.

Pleszew

Opinie o Fabryka Maszyn Spozywczych "SPOMASZ" PLESZEW S.A.

Bartez

firma która w całym Pleszewie niby dobrze prosperująca a tak naprawde większość sprzętu pobiera ze środków unijnych,motto pracowników''my udajemy że pracujemy oni udają że płacą''spomasz to typowy zakład dla leni tam się nie orobisz i nie zarobisz,brak możliwości na awanse bo te już obstawione przez synków brygadzistów. chocbyś miał nie wiem jakie kwalifikacje i kursy, staż pracy,to tam startujesz i tak od zera. czyli najniszcza krajowa i mydlenie oczu :-)

Jaka atmosfera pracy panuje w firmie Fabryka Maszyn Spozywczych "SPOMASZ" PLESZEW S.A.? Czekamy na twój komentarz.

Zostaw opinię o Fabryka Maszyn Spozywczych "SPOMASZ" PLESZEW S.A. - Pleszew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Maszyn Spozywczych "SPOMASZ" PLESZEW S.A.