Opinie o Trans Logistyka Sp. z o.o. w Słubice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Trans Logistyka Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Trans Logistyka Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trans Logistyka Sp. z o.o. w Słubice

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Czy jest możliwość pracy w Trans Logistyka Sp. z o.o. na część etatu?

pawel Nowy wpis

jesli ktos chce pracowac to polecam. firma daje mozliwosci rozwoju.

spedytor

praca jest atrakcyjna, wysokie wyplaty, atmosfera przyjazna, nie ma na co narzekac. polecam ta firme

Emilia
@spedytor

wysoka wyplata przy ilu przepracowanych h w miesiacu?

Urszula
@spedytor

No i ile taka wysoka wypłata wynosi bo dla każdego to co innego znaczy?

xD Nowy wpis
@Urszula

najniższa krajowa + "premia". Wysyłają na przymus do CH i w innych kierunkach, ze CH nie da się prawie wyjechać, jeśli jest brak sezonu. Liczą się tabelki, jak firma nie zarabia to wylatujesz proste. Najgorsza z robót to wprowadzanie windykacji systemowej ze zlecenia tyle traci się na to czas, w innych spedycjach są ludzie od tego ,tutaj macie zrobić wszystko od A do Z. Chyba tylko w powiecie słubickim jest taki szajs. Powodzenia życzę przyszłym spedytorom, w tej firmie się nie odnalazłem. W większych miastach macie możliwość rozwoju.

Agnieszka Nowy wpis
@xD

Dlaczego nie da się stamtąd wyjechać wtedy? :o To co się wtedy robi?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Trans Logistyka?

Nikt

Bez szans

oczywiście ze są takie szanse, i wiele osób z tego skorzystało. jeśli ktoś ma chęci do pracy i się potrafi wyróżnić to jak najbardziej może awansować na wyższe stawisko i więcej zarabiać. firma jest duża wiec możliwości tez są duże. oczywiste jest tez to ze nie każdy będzie kierownikiem czy dyrektorem.

@Nikt

ta opinia jest nie do uratowania, istnieje wiele działów w tej firmie i wiele stanowisk, wielu pracowników zaczynało jako szeregowi pracownicy a dziś są kierownikami czy jeszcze na wyższych stanowiskach. wszystko zależy od chęci do pracy. nikt nigdzie nie awansuje na wyższe stanowiska bo mu się należy.

Emilia
@pracownik

po jakim czasie te awanse sa mozliwe, trzeba przepracowac rok, dwa czy dluzej by awansowac?

@Emilia

nikt tu nie patrzy na staż pracownika tylko na jego zaangażowanie. oczywiście wszystko zależy tez od potrzeb firmy na danym stanowisku. jednak na pewno wybijający się pracownicy nie są niezauważalni i mogą liczyć chociażby na podwyżki

@pracownik

A te podwyżki to jakiej są wielkości, jeśli to nie tajemnica :p? Znaczne czy bardziej symboliczne?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Trans Logistyka Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Słubice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Słubice
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy ELEKTRYK (m / k) w Deutsche Bahn (062)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy (PS) Sprzedawca / Ekspedientka
Słubice
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
kuba

mogę śmiało polecić prace w tej firmie. praca jest przyjemna i co najważniejsze pensja zawsze na czas.

Firma zatrudnia 400 osób, panuje przyjazna i pomocna atmosfera, wiadomo ze wśród tylu ludzi mogą pojawiać się konflikty czy problemy itd jednak ogólnie firma jest w porządku. wypłaty są płacone na czas, kierownicy poświęcają czas na naukę nowych ludzi, stawki godzinowe są atrakcyjne, istnieją możliwości awansu na wyższe stanowiska jeśli ktoś chce i umie się wyróżnić. polecam ta firmę z czystym sumieniem

Jak długo czekaliście na odzew z Trans Logistyka? Oddzwaniają zawsze?

tarzzzan

firma oddzwania do wybranych kandydatów w ciągu ok tygodnia od złożenia CV pozdrawiam

firma w większosci zatrudnia Ukraincow zmieniaja sie jak rękawiczki... takimi łatwiej sie steruje i ustawia... firma nie jest wcale zainteresowana pracownikiem z rynku Słubickiego zadnego poszanowania nie mowiac o obowiązkach socjalnych pracodawcy względem pracownika drenaz ...i nic wiecej zdecydowanie odradzam tu prace CZAPKA Z LAMPASE TO JEST TYM CZASEM

filar1

witam to ukraunska firma polakow robi tam moze z 16 filary juz odeszly ogolnie totalne dziadostwo nikpomu bym nie polecil 'dziwie sie ze skarbowka sie zanich nie bieze placa za km anie diety dobrze ze pis rzadzi moze sie wkoncu wezmie za cwaniakow

Zostaw merytoryczną opinię o Trans Logistyka Sp. z o.o. - Słubice

• Jak się pracuje w Trans Logistyka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trans Logistyka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trans Logistyka Sp. z o.o.?

Trans Logistyka Sp. z o.o.