Opinie o C.Hartwig Warszawa SA o/Słubice w Słubice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy C.Hartwig Warszawa SA o/Słubice. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie C.Hartwig Warszawa SA o/Słubice o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C.Hartwig Warszawa SA o/Słubice w Słubice

Wypłacają dodatkowe nagrody w C.Hartwig Warszawa SA o/Słubice?

Un Nowy wpis

Noo. Une jakieś tym zarządzają to une wypłacają. A u Was co dają (Wasze une)?

Jerry Nowy wpis

Na dziś - czerwiec 2019 - C.Hartwig Warszawa SA w ogólności to firma widmo. Istnieje zarząd firmy, prezes, brak jej lokalizacji - nieznana, brak numeru telefonu. Jest tylko adres na zostawianie korespondencji. Firma ma wiele spraw sądowych. Wielu ludzi poszukuje dokumentacji personalno-osobowej aby dostać emeryturę. Poprzednim prezesom i członkom zarządów grożą procesy cywilne za zagubienie/zniszczenie tej dokumentacji lub utrudnianie dostępu do niej. To są setki ludzi, którzy nie mogą dostać dokumentacji o swoich zarobkach i mają problemy z naliczaniem emerytury. Dobry materiał dla redaktor Anity Gargas - magazyn śledczy - aby pomóc tym ludziom.

admin

Mieliście styczność z firmą C.Hartwig Warszawa SA o/Słubice lub z pracownikami? Wiecie coś na temat firmy? Napiszcie nam o tym, pomóżcie potencjalnym pracownikom.

Lolek Nowy wpis
@admin

Firma już dawno nie działa w Slubicach, magazyn został sprzedany

kit

a ja marki za bardzo nie znam.. W sumie słyszałem o firmie od znajomych, podobno to dobre miejsce pracy. Dziwne tylko, że o Hartwig nikt nie pisze, żadnych informacji z tak zwanej pierwszej ręki, czyli od pracowników

Aplikowałeś do firmy C.Hartwig Warszawa SA o/Słubice? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Słubice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Słubice
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Spawacz - Praca od zaraz DL
Słubice
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista (-tka) ds. części
Volvo Trucks Polska