Opinie o Gastroprestige Krzysztof Florek w Nowy Sącz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Gastroprestige Krzysztof Florek. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Gastroprestige Krzysztof Florek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gastroprestige Krzysztof Florek w Nowy Sącz

Papuas

Z treści opinii można wywnioskować, iż jeden były pracownik prowadzi dialog sam ze sobą wylewając jad i frustracje na forum niszowego portalu i kryjąc się pod różnymi nickami (nic trudnego). Z informacji jakie posiadam firma radzi sobie bardzo dobrze i ma rzeszę stałych i zadowolonych klientów a ich liczba ciągle rośnie. Ludzie prowadzący biznes w branży gastronomicznej nie maja czasu siedzieć przed kompem i czytać bzdur, kontaktują się z fachowcami, których znają od lat i tylko dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży tego typu firmy mogą funkcjonować. Ostatnio firma była współorganizatorem pokazu kulinarnego, na którym miałem okazję być jako zaproszony gość (prowadzę gastronomię) więc nie wiem o jakie problemy chodzi. Czasami komuś wydaje się, że liźnie trochę wiedzy na temat działalności w danej branży i po roku założy firmę, rozniesie 100 katalogów i będzie prowadził biznes. Niestety praca w gastronomii to nie sprzedaż ziemniaków na bazarze ani klejenie znaczków na poczcie. Jak nie ma się doświadczenia i zaprzyjaźnionych klientów w wąskim gronie ludzi prowadzących działalność gastronomiczną to pozostaje wylewanie żalów w internecie.

GN 1/3
@Papuas

:) skoro niszowy portal to po co te tłumaczenia ! oraz auto reklama ! zapewne nowy wspólnik gogusia !

GROUP GOGUŚ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Nowym Sączu(usunięte przez administratora)podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 29-08-2013 o godz. 09:00 w lokalu dłużnika pod adresem: Kopernika 11, 33-300 Nowy Sącz, odbędzie się w trybie ustalonym w art. 867 kpc druga licytacja ruchomości, Ruchomości będące przedmiotem niniejszej licytacji można oglądać do dnia licytacji w miejscu zajęcia - Nowy Sącz, ul. Kopernika 11 - "GASTROPRESTIGE". Ruchomości można oglądać w dzień licytacji w miejscu i czasie oznaczonym wyżej. niebawem trzecia licytacja komornicza

GN 1/1

Najdziwniejsze jest to że na aukcji jednego z komorników działających przy sądzie rejonowym w NS wystawione są / były ruchomości tej firmy. A właściciel GASTROPRESTIGE jest bankrutem zlicytowanym. Pracownicy zaczynają kombinować na własną rękę. Ale do rzeczy, jak działa polskie prawo właściciel narobił długów i otwiera kolejną firmę (tylko w PL) dodatkowo ma pizzerię w KR. Wpadli na pomysł, że jak założą Sp. z o.o. to będą bezpieczni :)

piaskiem po hondzie
@GN 1/1

dokladnie tak - dzisiaj stała zlota honda pod prestizem w zoo - widocznie teraz niski bioły ma tam prywatny parking z montorinigiem na swoje autko

basienka

darek: z opinie mojego znjomego w firmie nie bylo nadgodzin szef kapnol cos za wyrobione nadgodziny w miesiacu - nie adekwatne do wykonanej pracy - jak zamierzasz tam pracowac to rob notatki co o ktorej godzinie kto z kim ile godzin gdzie wyjazd gdzie montaz gdzie delegacja notuj notuj notuj a potem w razie (usunięte przez administratora) mariusz: w firmie ostatnio dzieja sie dziwne rzeczy od kilkunastu miesiecy - wlasciciel jest prezesem spolki salto group w mikolowie - moze dlatego iz maja problemy rodzinne, tez widzialam auto na komisie, pracownicy w saczu- i to prawa reka zalozyli nowa spolke gastroprestigegroup czyzby matka corka firma? siedzibe maja podobno wynajmuja (u rodziny jednego z pracownikow) na piramowicza 11 w budynku gdzie meble - problemy z platnosciami byly obecne w gastroprestige odpowiedz sobie sam na pytanie czy to zmieni sie w gastroprestige group jak tam ci sami ludzi pracuja?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Gastroprestige Krzysztof Florek? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Nowy Sącz
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Nowy Sącz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
alibaba

potwierdzam, siedzibę aktualnie maja w pokoju 3x2 :) a firmowe auta do sprzedania w pobliskim komisie na tarnowskiej :) chyba coś to znaczy?

podwykonawca

Proszę nie zawierać kontaktów handlowych z tą firmą (usunięte przez administratora)

nik krater

za moich czasów w tym prestiszu te premie były za nadgodziny haha smiech na sali nadgodzin było więcej jak zwykłych godzin roboczych przez miesiąc, rok itd. Nie traćcie czasu bo jako zwykły pracownik dostaniesz tyle śmieci do podpisania jakbyś miał być co najmniej jakimś kierownikiem hehehe - uważajcie na obiecanki bo sie zawiedziecie tak jak ja kiedyś...

szymek

kiedys były premie hehe 50 zł raz na rok hehe smiech na sali. Nadgodziny? A czy tam jest jakis znawca przepisow prawa pracownika? Szukaja samych niewolnikow, biuro czynne do 17 a ty (usunięte przez administratora)cala dobe ...

prawdziweq

(usunięte przez administratora) na dzień dobry bez powodu masa pretensji, chcesz tam robic, rób ale za swoją robotę adekwatnego wynagrodzenia nie dostaniesz, zapomnij o wolnych sobotach heh - charytatywnych.

adas

czyli nic sie nie zmienilo jak bylo tak jest

sisi

Faktycznie - jest kijowo ,wyzysk,machlojki i nielimitowany czas pracy (bezpłatny) --- tak że omijać szerokim łukiem

ada sss

pracuje ale w Szczawnicy

rikaaardo

heh, właściciel pracuje, śmieszne. To że się tyle ludzi przewija może świadczyć wyłącznie o tym, że jest tragedia. Szkoda tracić czasu na \"pracę\" i kradzież prywatnego czasu. Jak się nie zna przepisów o prawie pracowników, to się lepiej za zatrudnianie ludzi nie zabierać.

farbowany

w ciągu kilku lat przez firmę na kilku stanowiskach sekretarka handlowiec magazynier serwis przewinęło się masa ludzi od młodzieży po gimnazjum aż do emerytów duża rotacja o czymś świadczy tak naprawdę od początku tylko właściciel pracuje

dawny pracownik

Widzę jak cu (usunięte przez administratora) ie się firma rozwija. Nie płacą w terminie i pracownikom i firmom które wykonują towar dla nich. Szkoda się trudzić i szukać tam roboty. Wykorzystują na maksa, nawet w sobotę kiedy mają zamknięte. Nadgodziny- za darmo. Właściciel nieodpowiedzialny, wulgarny, nierzetelny, uczciwości zero. Perspektywy z roboty tam żadne.

były

DRAMAT I TRAGEDIA TOTALNE DNO. ROBIENIE W KONIA KLIENTÓW JEST NA PORZĄDKU DZIENNYM. ZERO PROFESJONALIZMU W ZARZĄDZANIU. PIĘKNY SZERYF KRZYSZTOF W BLOND WŁOSACH (ZAFARBOWANYCH) NAJLEPIEJ UMIE ZAJMOWAĆ SIĘ SWOJĄ SEKRETARKĄ A NIE FIRMĄ. O DZIWO ŻE TO JESZCZE FUNKCJONUJE

gory i gorecki

ogolnie nie polecam wcisneli mi sprzet nie warty kasy co gorsza go nie wykorzystam uwazajcie na (usunięte przez administratora). opowiada bajki a na serwis czekalem 1 miesiac brak kultury szefostwa ogolnie nie polecam w zakopanym sie ludzie na nich wyznali i to wystarczy, rozmawiajac z serwisantami traktuja ich jak smieci brak kasy robota w nadgodzinach nieplatnych wieczne pretensje - handlowiec i wlasciciel alkoholik bo jak mozna nazwac rozmowe-spotkanie biznesowa jak od gosci czuc sake na kilometr na wejsciu

dlugi

dziadostwo czym handluja przerasta szrot - niemila atmosfera klijenta tylko kase ciagna a pozniej s..dalaj

kuban

fonik - 2011-05-10 00:08:56 Brak wypłat na czas, nie płacone nadgodziny, (usunięte przez administratora)i na wyplaty nie ma czasu (usunięte przez administratora)

fonik

Brak wypłat na czas, nie płacone nadgodziny(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Gastroprestige Krzysztof Florek - Nowy Sącz

Gastroprestige Krzysztof Florek