Opinie o DARTOMEKS w Rudno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie DARTOMEKS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DARTOMEKS o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DARTOMEKS w Rudno

Janek

Chcialbym polecic prace w Belgii, pracuje w BE juz 4 lata. Bardzo sobie chwale. Wczesniej pracowalem w NL i LUX. Bez porownania. Pan Felek jest w Belgi i jest bardzo pomocny. Przez 4 lata zadnych problemow. Co najwaznijesze kasa na czas. Zjezdzamy co 2-3 miesiace. Pozdrawiam Janusz

Ryszard

Ja pracowałem w Belgii z tej firmy 3 lata. Nie. Mogę nic złego powiedzieć. Robota nie była łatwa ale w zamian za to płacili dobrze. Zjechalem że względu na sprawy rodzinne. Polecam tą firmę

Wiecie może czy jest możliwość aby podpisać z nimi lojalke i żeby sfinansowali prawko w zamian za pracę dla nich potem?

Chyba jedna z porzadniejszych firm transportowych w okolicy. Konkretnie się z nimi gada. Jest OK

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie DARTOMEKS? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
40latek

Zgadzam się ze wszystkimi postami. Spoko firma, polecam.

Deaef

Jestem nowym narybkiem tej firmy, pracuje krótki czas. Narazie spoko, auto w miarę dostałem, eksport Iława i Elbląg. Import różnie. Narazie jestem zadowolony, Piotr zajmuje się chyba nowymi kierowcami, jest OK. Długo się zastanawiałem czy jeździć tutaj i narazie nie żałuję :) jak piszą poniżej są tu też obcokrajowcy ale też z nimi OK

Bożena
@Deaef

Czy oprócz stałego wynagrodzenia, pracownicy mogą liczyć na pozapłacowe profity od firmy DARTOMEKS? Wśród firm popularne jest udzielanie dofinansowania na dojazdy do pracy lub karty sportowej. Dlatego warto poruszyć tę kwestię, gdyż użytkownicy mogą być ciekawi systemu motywacyjnego w tej firmie.

Deaef
@Bożena

Z tego co wiem niektórzy kierowcy korzystają z tego typu profitów :) ja mieszkam niedaleko więc dolatuje swoim autem. Chociaż w karty sportowe raczej wątpię.

Jacek nie kierowca;)

BARDZO rzetelne przedsiębiorstwo, nie jestem może kierowcą ciężarówki ale z tą firma pracuje już bardzo długo. Jest to pewne przedsiębiorstwo. Wykonywanie transportu z Dartomeksem to przede wszystkim bezpieczeństwo, terminowość i pewnosc ze towar bedzie na produkcji na czas. Po wywiadzie wśród kierowców mogę polecic prace, ponieważ wiem ze są oni w 100 % usatysfakcjonowani praca w tej firmie. Wszystkim driverom zycze szerokosci a przyszłym pracownikom awansu i radości z pracy. Pozdrawiam Jacek

Krystian

Witam, chce podjąć pracę jako kierowca w tej firmie. Jak wygląda organizacja pracy, system, wynagrodzenie, tabor? Jestem świeżo po egzaminie i szukam rzetelnego pracodawcy. W mojej okolicy maja dobre opinie. Jak wygląda u was?

Kontrahent

Polecam Dartomeks. Współpracuje z nimi bardzo długo i jest to sprawdzona firma! Rzetelny transport, zawsze na czas.

Pracuje w Belgii, jak się chce to można sporo zarobić. Warunki mieszkalne są ok i co najważniejsze blisko zakładu. Ja osobiście zjeżdżam rzadko ale wiem że są osoby które co dwa miesiące są w Pl. Firma podchodzi że zrozumieniem do pracowników.

Krzysztof B

Witam, widze, ze jest sporo pozytywnych opini odnosnie kierowcow w tej firmie. zamierzam wyjechac ze szwagrem do pracy w belgii. jak wyglada tam praca? dzieki za odpowiedz

Kazimierz Śląsk

Chce polecić firmę Dartomeks. Pracuje w Belgii od 5 lat. Jest to jedna z porządniejszych firm w których pracowałem poza granicami naszego pięknego kraju. Warunki mieszkalna bardzo dobre ,nie to co słyszę w Holandii ( wiemy gdzie), nowy zakład z zautomatyzowaną produkcją. Zjazd co 2-3 miesiące. Umowa o prace! Naprawdę polecam i zapraszam na piwko do Gel

Witam pracowalem w tej firmie praca ok. jak godzin nalapiesz to i zarobisz szefostwo wyrozumiale pozdrawiam

Xyz

Godzin na ciezarowce? Jak to mozliwe ze stawka godzinowa?

Xyz

Czy ktos jest w stanie realnie sie wypowiedziec ile tam sie zarabia? System wiadomo, weekend w domu

mlody

Jest jak mówili - 2 week w domu. normalna współpraca, płaca mandaty jak auto przeładowane, najważniejsze ze środki mam w terminie. Przy rozlicz nie lecą w (usunięte przez administratora) POZDO

@mlody

Laski chyba nie robia ze placa za przeladowanie

Driver

Polecam tę firmę, Flota w miarę nowa.Jedna z lepszych firm w regionie, wysokie zarobki, dużo zalet. Robota - jak wszędzie - eksportują przeważnie meble z iławy i elbląga. Czasami trzeba trochę potargać palety ale nie ma nic za darmo.. Z czystym sumieniem moge polecić. Z tego co wiem przyjmują też młodych na douczenie.

XYZ

Pracowałem krótki czas w Dartomeksie. Niestety musiałem zrezygnować z powodów rodzinnych. Rzetelna firma, z czystym sumieniem polecam.

Zbyszek

Witam, słyszałem o tej firmie wiele pozytywnych opinii. jestem zainteresowany podjęciem pracy w Dartomeksie. Interesuje mnie system pracy i wiadomo wynagrodzenie. Proszę o odpowiedź ( najlepiej bezpośrednią kierowcy firmy). Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Łukasz Jensa

Moja firma spedycyjna współpracuje z tym przedsiębiorstwem już 3 lata. Firma ta jest solidna i jako partner biznesowy godna polecenia. Z tego co wiem po rozmowach z kierowcami, są tutaj bardzo dobre warunki pracy. Począwszy od finansów, nowej floty ciągników siodłowych aż po indywidualne podejście i system pracy kierowcy. Z czystym sumieniem polecam dla kierowców szukających stabilnej sytuacji oraz firm chcących nawiązać współpracę z dartomeks.

Bodzio24

Witam wszystkich Truck Driverów. Jeżeli chodzi o Dartomeks to polecam. Pracuje tutaj od dłuższego czasu. Pracuje w systemie 3/1. Samochód w miarę nowy, ciągnę plandekę- tez bez zarzutu. Kasa na czas. Mają też Ukraińców. Wcześniej pracowałem w Gdańsku u Pana P.- Dramat!

Zostaw merytoryczną opinię o DARTOMEKS - Rudno

• Jak się pracuje w DARTOMEKS?

Zobacz opinie na temat firmy DARTOMEKS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

DARTOMEKS