DARTOMEKS

Rudno

DARTOMEKS

Opinie o DARTOMEKS

Gezet Ducato

Bardzo rzetelne przedsiębiorstwo. Mój szwagier tam pracuje i sobie chwali. Sam jeżdżę na busie ale też myślę o ten firmie. Słyszałem dużo dobrych opini. Też na parkingu. auta to nowa flota głównie man i Volvo.

40latek

Zgadzam się ze wszystkimi postami. Spoko firma, polecam.

Deaef

Jestem nowym narybkiem tej firmy, pracuje krótki czas. Narazie spoko, auto w miarę dostałem, eksport Iława i Elbląg. Import różnie. Narazie jestem zadowolony, Piotr zajmuje się chyba nowymi kierowcami, jest OK. Długo się zastanawiałem czy jeździć tutaj i narazie nie żałuję :) jak piszą poniżej są tu też obcokrajowcy ale też z nimi OK

Bożena
@Deaef 12.11.2018 00:08

Czy oprócz stałego wynagrodzenia, pracownicy mogą liczyć na pozapłacowe profity od firmy DARTOMEKS? Wśród firm popularne jest udzielanie dofinansowania na dojazdy do pracy lub karty sportowej. Dlatego warto poruszyć tę kwestię, gdyż użytkownicy mogą być ciekawi systemu motywacyjnego w tej firmie.

Deaef
@Bożena 14.11.2018 23:25

Z tego co wiem niektórzy kierowcy korzystają z tego typu profitów :) ja mieszkam niedaleko więc dolatuje swoim autem. Chociaż w karty sportowe raczej wątpię.

Jacek nie kierowca;)

BARDZO rzetelne przedsiębiorstwo, nie jestem może kierowcą ciężarówki ale z tą firma pracuje już bardzo długo. Jest to pewne przedsiębiorstwo. Wykonywanie transportu z Dartomeksem to przede wszystkim bezpieczeństwo, terminowość i pewnosc ze towar bedzie na produkcji na czas. Po wywiadzie wśród kierowców mogę polecic prace, ponieważ wiem ze są oni w 100 % usatysfakcjonowani praca w tej firmie. Wszystkim driverom zycze szerokosci a przyszłym pracownikom awansu i radości z pracy. Pozdrawiam Jacek

Krystian

Witam, chce podjąć pracę jako kierowca w tej firmie. Jak wygląda organizacja pracy, system, wynagrodzenie, tabor? Jestem świeżo po egzaminie i szukam rzetelnego pracodawcy. W mojej okolicy maja dobre opinie. Jak wygląda u was?

Kontrahent

Polecam Dartomeks. Współpracuje z nimi bardzo długo i jest to sprawdzona firma! Rzetelny transport, zawsze na czas.

Marek

Pracuje w Belgii, jak się chce to można sporo zarobić. Warunki mieszkalne są ok i co najważniejsze blisko zakładu. Ja osobiście zjeżdżam rzadko ale wiem że są osoby które co dwa miesiące są w Pl. Firma podchodzi że zrozumieniem do pracowników.

Krzysztof B

Witam, widze, ze jest sporo pozytywnych opini odnosnie kierowcow w tej firmie. zamierzam wyjechac ze szwagrem do pracy w belgii. jak wyglada tam praca? dzieki za odpowiedz

Kazimierz Śląsk

Chce polecić firmę Dartomeks. Pracuje w Belgii od 5 lat. Jest to jedna z porządniejszych firm w których pracowałem poza granicami naszego pięknego kraju. Warunki mieszkalna bardzo dobre ,nie to co słyszę w Holandii ( wiemy gdzie), nowy zakład z zautomatyzowaną produkcją. Zjazd co 2-3 miesiące. Umowa o prace! Naprawdę polecam i zapraszam na piwko do Gel

Witam pracowalem w tej firmie praca ok. jak godzin nalapiesz to i zarobisz szefostwo wyrozumiale pozdrawiam

@anonim 24.09.2018 09:48

Godzin na ciezarowce? Jak to mozliwe ze stawka godzinowa?

Xyz

Czy ktos jest w stanie realnie sie wypowiedziec ile tam sie zarabia? System wiadomo, weekend w domu

mlody

Jest jak mówili - 2 week w domu. normalna współpraca, płaca mandaty jak auto przeładowane, najważniejsze ze środki mam w terminie. Przy rozlicz nie lecą w (usunięte przez administratora) POZDO

@mlody 05.10.2018 16:10

Laski chyba nie robia ze placa za przeladowanie

Driver

Polecam tę firmę, Flota w miarę nowa.Jedna z lepszych firm w regionie, wysokie zarobki, dużo zalet. Robota - jak wszędzie - eksportują przeważnie meble z iławy i elbląga. Czasami trzeba trochę potargać palety ale nie ma nic za darmo.. Z czystym sumieniem moge polecić. Z tego co wiem przyjmują też młodych na douczenie.

XYZ

Pracowałem krótki czas w Dartomeksie. Niestety musiałem zrezygnować z powodów rodzinnych. Rzetelna firma, z czystym sumieniem polecam.

Zbyszek

Witam, słyszałem o tej firmie wiele pozytywnych opinii. jestem zainteresowany podjęciem pracy w Dartomeksie. Interesuje mnie system pracy i wiadomo wynagrodzenie. Proszę o odpowiedź ( najlepiej bezpośrednią kierowcy firmy). Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Łukasz Jensa

Moja firma spedycyjna współpracuje z tym przedsiębiorstwem już 3 lata. Firma ta jest solidna i jako partner biznesowy godna polecenia. Z tego co wiem po rozmowach z kierowcami, są tutaj bardzo dobre warunki pracy. Począwszy od finansów, nowej floty ciągników siodłowych aż po indywidualne podejście i system pracy kierowcy. Z czystym sumieniem polecam dla kierowców szukających stabilnej sytuacji oraz firm chcących nawiązać współpracę z dartomeks.

Bodzio24

Witam wszystkich Truck Driverów. Jeżeli chodzi o Dartomeks to polecam. Pracuje tutaj od dłuższego czasu. Pracuje w systemie 3/1. Samochód w miarę nowy, ciągnę plandekę- tez bez zarzutu. Kasa na czas. Mają też Ukraińców. Wcześniej pracowałem w Gdańsku u Pana P.- Dramat!

Waldek

Pracuje w Belgi od 6 miesięcy. Mogę szczerze polecić, praca może nie jest najłatwiejsza ale firma rzetelna. Dbająca o pracownika. Warunki mieszkalne bez zarzutu. Zjazdy do domu do 2-3 miesiące. Pozdrawiam

Lewy

Pracowałem w tej firmie w Belgii ale nie jako kierowca. Polecam, firma na pewno godna polecenia.

Kamil

@Mateo32, jesteś pracownikiem firmy DARTOMEKS czy zadowolonym z usług klientem? Jeśli jesteś zatrudniony w firmie to zachęcam Ciebie do rozwinięcia swojej wypowiedzi odnośnie warunków zatrudnienia i atmosfery panującej w firmie. Jak oceniasz tego pracodawcę?

Mateo32

Polecam Dartomeks!!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w DARTOMEKS? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

anonymous

firma jak najbardziej ok. zaczynałem bez doświadczenia i pracuje juz prawie dwa lata. to co mówią zawsze się zgadza jak potrzebuje wolne to nigdy nie ma problemu. szerokosci

MirasFH

Zgadzam się z kazzz. Zdrowe podejście do pracownika. Na początku nie masz co liczyć na nowe auto, ale jak się sprawdzisz to jak najbardziej. Jeżdżę na przerzutach, co dwa tyg w domu. Pozdrawiam driverow z dartomeksu!

Kazzz

Zgadzam się z pionierem62. Pracuje w tej firmie już dłuższy czas a, wcześniej jeździłem dla firmy Pana Cz. Z Koszalina- dramat. W dartomeksie szanują pracownika, kasa ma czas, z rozliczeniami nigdy nie było niejasności Ciągne plandeke, wywóz mebli głównie Wójcik i Iława.

Pionier42

Pracuje w dartomeksie od 6 miesiecy. Praca jak każda, chce się zarobić to trza pracować. System jeden weekend w miesiącu za granicą, kontakt ze spedycja ok, kasa na czas. W razie jakiegokolwiek problemu szybką działają. Samochody nowe, więc nie ma leżenia pod autem na parkingu. Polecam i zapraszam

Czy ktoś wyrazi swoją opinię na temat pracy w firmie DARTOMEKS? Proszę o pozostawianie informacji na temat warunków pracy i pracodawcy, a nie pracowników. Pamiętajcie, że każda pozostawiona informacja jest pomocna dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem tutaj pracy.

Witam.Pracuje w tej firmie od 4lat. i jestem bardzo zadowolony.Godziwie zarabiam.Od 4lat żadnych problemów.szefostwo bardzo wyrozumiale wakacje weekendy itp.Polecam, i zapraszam do Belgii.

Zostaw opinię o DARTOMEKS - Rudno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DARTOMEKS