DARTOMEKS

Rudno

DARTOMEKS
3 8

Opinie o DARTOMEKS

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Mateo32

Polecam Dartomeks!!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w DARTOMEKS? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

anonymous

firma jak najbardziej ok. zaczynałem bez doświadczenia i pracuje juz prawie dwa lata. to co mówią zawsze się zgadza jak potrzebuje wolne to nigdy nie ma problemu. szerokosci

MirasFH

Zgadzam się z kazzz. Zdrowe podejście do pracownika. Na początku nie masz co liczyć na nowe auto, ale jak się sprawdzisz to jak najbardziej. Jeżdżę na przerzutach, co dwa tyg w domu. Pozdrawiam driverow z dartomeksu!

Kazzz

Zgadzam się z pionierem62. Pracuje w tej firmie już dłuższy czas a, wcześniej jeździłem dla firmy Pana Cz. Z Koszalina- dramat. W dartomeksie szanują pracownika, kasa ma czas, z rozliczeniami nigdy nie było niejasności Ciągne plandeke, wywóz mebli głównie Wójcik i Iława.

Pionier42

Pracuje w dartomeksie od 6 miesiecy. Praca jak każda, chce się zarobić to trza pracować. System jeden weekend w miesiącu za granicą, kontakt ze spedycja ok, kasa na czas. W razie jakiegokolwiek problemu szybką działają. Samochody nowe, więc nie ma leżenia pod autem na parkingu. Polecam i zapraszam

Czy ktoś wyrazi swoją opinię na temat pracy w firmie DARTOMEKS? Proszę o pozostawianie informacji na temat warunków pracy i pracodawcy, a nie pracowników. Pamiętajcie, że każda pozostawiona informacja jest pomocna dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem tutaj pracy.

Witam.Pracuje w tej firmie od 4lat. i jestem bardzo zadowolony.Godziwie zarabiam.Od 4lat żadnych problemów.szefostwo bardzo wyrozumiale wakacje weekendy itp.Polecam, i zapraszam do Belgii.

Zostaw opinię o DARTOMEKS - Rudno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DARTOMEKS