DARTOMEKS

Rudno

DARTOMEKS

Opinie o DARTOMEKS

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Zbyszek

Witam, słyszałem o tej firmie wiele pozytywnych opinii. jestem zainteresowany podjęciem pracy w Dartomeksie. Interesuje mnie system pracy i wiadomo wynagrodzenie. Proszę o odpowiedź ( najlepiej bezpośrednią kierowcy firmy). Pozdrawiam Zbigniew

Łukasz Jensa

Moja firma spedycyjna współpracuje z tym przedsiębiorstwem już 3 lata. Firma ta jest solidna i jako partner biznesowy godna polecenia. Z tego co wiem po rozmowach z kierowcami, są tutaj bardzo dobre warunki pracy. Począwszy od finansów, nowej floty ciągników siodłowych aż po indywidualne podejście i system pracy kierowcy. Z czystym sumieniem polecam dla kierowców szukających stabilnej sytuacji oraz firm chcących nawiązać współpracę z dartomeks.

Bodzio24

Witam wszystkich Truck Driverów. Jeżeli chodzi o Dartomeks to polecam. Pracuje tutaj od dłuższego czasu. Pracuje w systemie 3/1. Samochód w miarę nowy, ciągnę plandekę- tez bez zarzutu. Kasa na czas. Mają też Ukraińców. Wcześniej pracowałem w Gdańsku u Pana P.- Dramat!

Waldek

Pracuje w Belgi od 6 miesięcy. Mogę szczerze polecić, praca może nie jest najłatwiejsza ale firma rzetelna. Dbająca o pracownika. Warunki mieszkalne bez zarzutu. Zjazdy do domu do 2-3 miesiące. Pozdrawiam

Lewy

Pracowałem w tej firmie w Belgii ale nie jako kierowca. Polecam, firma na pewno godna polecenia.

Kamil

@Mateo32, jesteś pracownikiem firmy DARTOMEKS czy zadowolonym z usług klientem? Jeśli jesteś zatrudniony w firmie to zachęcam Ciebie do rozwinięcia swojej wypowiedzi odnośnie warunków zatrudnienia i atmosfery panującej w firmie. Jak oceniasz tego pracodawcę?

Mateo32

Polecam Dartomeks!!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w DARTOMEKS? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

anonymous

firma jak najbardziej ok. zaczynałem bez doświadczenia i pracuje juz prawie dwa lata. to co mówią zawsze się zgadza jak potrzebuje wolne to nigdy nie ma problemu. szerokosci

MirasFH

Zgadzam się z kazzz. Zdrowe podejście do pracownika. Na początku nie masz co liczyć na nowe auto, ale jak się sprawdzisz to jak najbardziej. Jeżdżę na przerzutach, co dwa tyg w domu. Pozdrawiam driverow z dartomeksu!

Kazzz

Zgadzam się z pionierem62. Pracuje w tej firmie już dłuższy czas a, wcześniej jeździłem dla firmy Pana Cz. Z Koszalina- dramat. W dartomeksie szanują pracownika, kasa ma czas, z rozliczeniami nigdy nie było niejasności Ciągne plandeke, wywóz mebli głównie Wójcik i Iława.

Pionier42

Pracuje w dartomeksie od 6 miesiecy. Praca jak każda, chce się zarobić to trza pracować. System jeden weekend w miesiącu za granicą, kontakt ze spedycja ok, kasa na czas. W razie jakiegokolwiek problemu szybką działają. Samochody nowe, więc nie ma leżenia pod autem na parkingu. Polecam i zapraszam

Czy ktoś wyrazi swoją opinię na temat pracy w firmie DARTOMEKS? Proszę o pozostawianie informacji na temat warunków pracy i pracodawcy, a nie pracowników. Pamiętajcie, że każda pozostawiona informacja jest pomocna dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem tutaj pracy.

Witam.Pracuje w tej firmie od 4lat. i jestem bardzo zadowolony.Godziwie zarabiam.Od 4lat żadnych problemów.szefostwo bardzo wyrozumiale wakacje weekendy itp.Polecam, i zapraszam do Belgii.

Zostaw opinię o DARTOMEKS - Rudno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DARTOMEKS