PSI SPS

Siedlce

Opinie o PSI SPS

edf
użytkownik zarejestrowany

hmm no ale chyba nie maja teraz zadnych ofert prawda?

Lenka

Jak sie tam zatrudnic moze mi ktos pomoze.

Jakie są zarobki w tej firmie?Jak sie tam pracuje jak atmosfera,prosze o jakas odpowiedz.

a praca?
użytkownik zarejestrowany

a jest tam tam TADO praca jakas moze dla kogos kto nie za bardzo ma doswiadczenie ale ma wielkie checi do rpacy? no bo powiem szczerze, ze nie usmiecha sie mi za bardzo pracowac w jakims sklepie wole juz pracowac w zakladzie albno jakims magazynie a nie siedziec na kasie w biedronce czy innym podobnym miesjcu.

praca

raffsoon@wp.pl

Firma niesie za sobą famę firmy stabilnej, dbającej o pracownika i zapewniającej znakomite warunki socjalne i zgadzam się w 100% z tym (jeśli chodzi o warunki socjalne)! Ale skoro bierze się kosmiczne dofinansowania na pracujących w zakładzie "niepełnosprawnych" to nie ma się co dziwić. Firma stabilna jest ale system jest tak samo chory jak w naszym państwie, dochody firmy idą głównie na utrzymanie stanowisk zarządczych. Zarobki są odwrotnie proporcjonalne do wartości wykonywanej pracy przez pracownika, tzn pracownik który pracując daje coś z siebie co za tym idzie wykonuje robotę która przynosi realne zyski dla firmy zarabia najmniej. Nie ma się co dziwić skoro nic nie robiący (podkreślam NIC NIEROBIĄCY) kierownicy łupią 3-krotne pensje to średnia wypłata w zakładzie wychodzi całkiem na poiomie (szkoda tylko, że to wszystko kosztem najniższego pracownika). Ogólnie to niskie zarobki są główną i największą barierą dla nowych pracowników. Starzy, którzy są członkami spółdzielni i mają spore udziały mają od paru stówek do paru tysięcy podejrzewam dopłaty co miesiąc. Świeżak z góry jest skazany na bardzo niskie zarobki. Ogólnie atmosfera bardzo przyjazna (chociaż bardzo dużo jest też konfidentów [usunięte przez moderatora]). P.S. o miśku to wszystko to prawda! :D

GAL ANONIM

WSZYSTKO CO PISZECIE O KIEROWNIKU WYDZ. SIEDZEŃ niejakim ,, MIŚKU " [usunięte przez moderatora] to szczera prawda. Wiem bo kilka lat tam przepracowałem. Ale w końcu nerwy odmówiły mi posłuszeństwa i musiałem się zwolnić. Swoje braki w wykształceniu oraz brak umiejętności kierowania zespołem ludzkim ,,uzupełnia'' codziennymi dzikimi wrzaskami na swych podwładnych. Robi się przy tym czerwony jak indyk. A jak sobie upatrzy jakiegoś ,, nieszczęśnika'' żeby poćwiczyć na nim swoje kierownicze kompetencje- to ten ma już przerąbane każdego dnia (nawet gdy nie zasłuży- oj tak profilaktycznie). Uważam że kierownicy powinni przechodzić stres testy bo nie wszyscy nadają się na te stanowiska -zwłaszcza w SPÓŁDZIELNI INWALIDÓW gdzie są ludzie pokrzywdzeni przez LOS. Poza tym praca w PSI jest OK!!!!

Młody emeryt

A to nieomylny MIŚ z wydziału siedzeń jeszcze pracuje w tym swoim folwarku.??

Iwanow

Ludzie znam tą firmę od wielu lat dla młodych to strata czasu zarobki marne. Więcej zarobi pani sprzątaczka na PKP niż pracownik w PSI. Kierownicy i prezesi po średnim więcej ludzi pracuje z wyższym na produkcji. Chyba że do tej pory pokupowali sobie jakieś licencjaty lub dyplomy na bazarze Różyckiego. Kultura i podejście kierownictwa do pracowników na poziomie rynsztoku. Kierownik Misiek jak nie [usunięte przez moderatora] ze cztery osoby z rana to uważa się za dniówkę niezaliczoną. Stary lawirant manewruje tylko między ludźmi a prezesami i tak utrzymuje się przez x lat.

Witam pracuje w PSI juz kilka ladnych lat. Praca jak praca wszedzie pracowac trzeba. Atmosfera i zarobki w zaleznosci od wydzialu. W.Sprezyn- pracownicy chwala i atmosfera jest luzik, robota idzie mozna pogadac, Poldek spoko kierownik. W.Siedzen- pracownicy pracuja w duzym stresie wywieranym przez kierownika, ktory traktuje ludzi jak [usunięte przez moderatora], a sam wielki MIS (wszystko-wiedzacy) chodzi iglosi swe madrosci. Magazyny ogolnie spoko, na wyrobach gotowych troche niskie zarobki.

Lenka
@anonim 09.05.2011, 00:49

Prosze o pomoc w zatrudnieniu. Wlasnie szukam pracy.

Zostaw opinię o PSI SPS - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PSI SPS