Opinie o " RAPALA- Biuro Turystyczne- Salon Firmowy "ITAKA" - Rąpała Agnieszka w Wałbrzych

Małgorzata Nowy wpis

Ciekawi mnie, jak wygląda praca w biurze turystycznym. Jakie wykształcenie trzeba mieć, żeby dostać się do Rapala? Jeśli ktoś był ostatnio na rozmowie, to dajcie znać, o co pytają. Dzięki.

Malika2101 Nowy wpis

Witam Mam dużą wiedze w zakresie Grecji Turcji Włoch i Egiptu więc rozmowa z Osoba niejaka Panią Sztos była dla mnie poniżej krytyki jedyna wiedza jaką posiada to informacje na temat miasta Chani na Krecie tak jakby tylko tam była Grecja! Radzę Pani Rapala zastanowić sie czy warto taką osobe trzymac w renomowanym biurze klienta

gosc Nowy wpis
@Malika2101

To chyba wątpliwa ta renoma...

Aga Nowy wpis
@gosc

Zgadzam sie z poprzedniczka mam podobne odczucia do wiedzy tej Pani.

Nie mam

W ogłoszeniu zachęcająca „opcja wycieczek dla pracowników”, jednak po kontakcie tel okazało się, ze „słabe szanse” :/

klient

Nie wiem jak się tam pracuje ale wspolczuje osobom pracujacym z panią Sztor. Chamstwo, brak kompetencji, wyuczone formułki. Przez panią mielismy zepsute wakacje na ktore czekalismy tak dlugo. Wiecej nie skorzystamy i innym tez odradzam. Wciska pani kity zeby tylko sprzedac a ludzie nie sa glupi

klient2
@klient

Tez zdarzyło mi się spotkać niejaką Sztor ale w innych okolicznościach. Chyba to była ta sama osoba co ta z biuta o ktorej piszesz. W każdym razie ta osoba z którą mi zdarzyło się mieć kontakt to miała tak samo na imie co osoba z tego biutra turystycznego, no i biuro ma chyba siedzibe w Świdnicy, ale posiada oddział w Wałbrzychu (do którego regularnie poszukiwany jest pracownik osbługi klienta za nieco powyżej minimalki. zarobki śmiech na sali). Ta osoba co mi zdarzyło się spotkać była ze Świebodzić. tak więc pewnie to nie zbieg nazwisk i imion, a ta sama i jedna osoba. W każdym razie ona jak i jej rodzinka cechowała się zakłamaniem i tępotą. No coż widać że pewne cechy sa dziedziczne w rodzinie z pokolenia na pokolenie.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o " RAPALA- Biuro Turystyczne- Salon Firmowy "ITAKA" - Rąpała Agnieszka - Wałbrzych

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

" RAPALA- Biuro Turystyczne- Salon Firmowy "ITAKA" - Rąpała Agnieszka
1.3/5 Na podstawie 3 ocen.
" RAPALA- Biuro Turystyczne- Salon Firmowy "ITAKA" - Rąpała Agnieszka