Miejski Zespół Żłobków w Łodzi

Łódź

Opinie o Miejski Zespół Żłobków w Łodzi

xxxcxxx

Najgorsza firma w jakiej pracowałam,zero szacunku do pracownika, na każdym kroku wykorzystywanie, wykonywanie obowiązków kierownika, który nic nie umie zrobić i traktuje ludzi jak plebs. Kierownik powinien reprezentować żłobek, a Pani zamiast reprezentować to przynosi ciągle wstyd - śmierdzi od niej,chodzi przez 5 dni w tej samej zapoconej sukience, nie umie stanąć za pracownikiem, tylko martwi się o swoją ciepłą posadkę. Pani Kierownik codziennie wychodzi dużo wcześniej, a jeśli zostaje to przyjmuje gości na kawkę/herbatkę. Jak leży na podłodze papierek, potrafi zawołać opiekunkę z grupy, pokazać papierek stopą aby Pani podniosła! Ponad to, nie można zachorować w tej instytucji - nie dostaje się premii, a co więcej jest się wezwanym na czerwony dywanik i następuje kazanie,że jak można było się rozchorować - opinia o żłobku nr 8.

Zostaw opinię o Miejski Zespół Żłobków w Łodzi - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miejski Zespół Żłobków w Łodzi