RAD-BUD Radosław Wąchała

Opinie o RAD-BUD Radosław Wąchała

Ghso1332

Bartek kiedy stream?

Radzio

Pracowałem w tej firmie przez pewien czas tzn.pół roku i moge powiedzieć że ta firma to totalna pomyłka połowa ludzi w tej firmie pracuje na czarno(tak jak ja pracowałem) za psie pieniądze,ludzie sie zmieniają z miesiąca na miesiac z powodu braku jakich kolwiek perspektyw na podwyzke i tak juz smiesznych pieniedzy oraz braku poszanowania przez kadre i szefa, na dodatek w biurze firmy wisi smieszny dyplom od Panstwowej Inspekcji Pracy(no totalny żart!!!!)Ja z własnego dośfiadczenia radze omijać firme szerokim łukiem gdyz szkoda waszego czasu i zdrowia psychicznego jak i fizycznego.

Mirek
@Radzio 27.11.2016, 22:05

Radzio, mogłbys nap coś więcej ile godzin się pracuje, ile jest przerw w pracy i czy cała kadra nie ma poszanowania dla człowieka.

froz
użytkownik zarejestrowany

@eieko no niestety coraz rzadziej. Dlatego, jak ktoś już na star oferuje umowę o pracę to jest naprawdę dobry znak

spokojny

Napiszcie coś więcej o firmie, warto z nią współpracować? kierownictwie w firmie jest ok?

mily

tylko dzieciaki sie trzymaja ''woja''... firma rad bud ''STB" szybko tanio bylejak place okropne zbyd duzo godzin jedna przerwa na 11 h pracy 0 urlopu platnego o l4 mozna zapomniec organizacja zadna zarobki 9 zl jeden + to dziadowizna na czas

wojtek

ODRADZAM jakiejkolwiek współpracy z tą firmą!!!!! podwykonawców szanowny właściciel traktuje jak wołów do zarabiania na jego dostatnie utrzymanie zmiany samochodów i biurowca!!! Potrąca cwaniak za uszkodzenia sprzętu kwoty które powinien dopłacić za ciężką harówkę po nocach!!!!!!! trzymajcie się od tej firmy z daleka!!!!!

wojtek

ja nie polecam ich jako wykonawców nie warte swoich pieniędzy nikt niczym się nie zajmuje co mamy nawet widoczne po zawaleniu budynku

jeszcze tam pracuje

nie polecam !!!

devix

racja 8,9 zł na godzine i jedna przerwa i żeby zapierd....lać do bólu.

mlody

nie polecam. praca po 12 13 h z jedna przerwa. traktuja cie jak robota masz zappppp i juz.zarobki fatalne 8 lub 9 zlh

Zostaw opinię o RAD-BUD Radosław Wąchała - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RAD-BUD Radosław Wąchała