ZPC "ZŁOTY KŁOS", os. Barwinek 28, 25-113 Kielce

Kielce

Opinie o ZPC "ZŁOTY KŁOS", os. Barwinek 28, 25-113 Kielce

buła87

ty się nie zajmuj atmosferę tylko pracą, do piekarni idziesz pracowac i pieczywo sprzedawać a nie na jakieś pogaduchy i ploteczki. a poza tym bardzo dobre mają świeże pieczywo, ale nie uważam za korzystne wizerunkowo sprzedawanie tez mrożonego pieczywa

Pakowacz
@buła87 28.04.2016 21:48

Aha tam jak za komuny najlepiej sie nie odzywac i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak beduin no tak bo przeciez szef musi zarobic kosztem pracownikow i sobie kolejny hotel postawic wystarczy ze okradll z socjalnego funduszu normalnych ludzii ale wszystkich od zlodzie jii wyzywa

Johnny

Szefostwo obcina wypłaty, przywłaszcza sobie socjal pracowników, mianuje na stanowiska kierownicze największych kabli w firmie. Jedyny plus to taki, że dają umowę o pracę, ale człowiek który ma więcej inteligencji od małpy nie wytrzyma tam długo.

wykorzystany

Pracowałem w firmie ZPC "ZŁOTY KŁOS",(usunięte przez administratora)Kielce przez około pół roku. Ostrzegam wszystkich, którzy rozważali zatrudnienie się w tej firmie. Sumienni pracownicy są wykorzystywani przez kierownictwo i nie dostają żadnych dodatkowych premii za dodatkową pracę i zostawanie po godzinach ( lub/i gdy muszą przyjść do pracy nawet 3 godziny wcześniej). Natomiast pracownicy, którzy podchodzą do pracy "olewczo", nie wykonują swoich obowiązków dokładnie i do końca i wychodzą z pracy wcześniej są tak samo traktowane jak inne (sumienne) osoby. Zarobki wachają się od 4zł-5,50zł/godz. Pracownicy dziennej zmiany pracują po około 5-6 godzin zarabiając przy tym około 4 zł za godzinę. Nie wierz w obiecaną premię i miłą atmosferę, bo tak szybko jak obietnice zejdą w dalszy plan, tak szybko zostaniesz zwolniony, jeśli wyrazisz swoje niezadowolenie, lub zaproponujesz zmianę warunków pracy. Atmosfera w tej firmie jest okropna, choć pierwszego dnia niby wszyscy mili, ale i tak obgadają Cię za plecami ( i to w taki sposób, że to od razu zauważysz).(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o ZPC "ZŁOTY KŁOS", os. Barwinek 28, 25-113 Kielce - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPC "ZŁOTY KŁOS", os. Barwinek 28, 25-113 Kielce