counter
2 8 10 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Czy w Dampol Import-Export Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Filipek Nowy wpis

To forum pracownicze więc klienci źle kierują swoje pytania!

Rolnik Nowy wpis

Wie Pan calaly czas się ogłaszają w internecie więc chciałem się dowiedzieć jakie mają cielaki bo co rok kupuje

Rolnik

Witam czy ktoś ostatnio kupował cielaki w dampolu koło blaszek jak wygląda sprawa ze zdrowotnoscia cielat

Jarosław Nowy wpis
@Rolnik

Mógłbyś napisać, dlaczego akurat za pośrednictwem firmy DAMPOL chciałbyś dokonać zakupu cieląt? Firmę poleciła Ci osoba, która korzystała z tego typu zakupu, czy może jest to całkowicie losowy wybór firmy, która zajmuje między innymi sprzedażą cieląt? Przedstaw proszę, jak to wygląda w Twoim przypadku.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czy od czasu dodania ostatniego komentarza w DAMPOL Sp. z o.o. Romanów zmieniło się coś, na co warto zwrócić uwagę? Podzielcie się swoją opinią!

TakNie

Czy pracodawca Waszym zdaniem dobrze prowadzi firmę DAMPOL Sp. z o.o. Romanów? Czy pracownicy są zadowoleni z pracy? Podziel się z nami swoją opinią.

mariusz
@admin

witam firma na 5 + 10 lat pracuję w tej firmie

Kris

Nie polecam padlina !!! nie kupiłem ale widziałem co tam jest za syf miesne/mieszane tak tak kolor nic wiecej zwykłe hf lepiej rosnie niz to (usunięte przez administratora) omijać szerokim łukiem lepiej kupić od rolnika

TakNie1

marek
@Kris

kris padlinę to masz w oczach od 8 lat hoduję cielęta Dampolu 60 szt i mam inne zdanie cena jest dużo dużo niższa jak u innych a rosną super ja nie narzekam (nie kupiłem ale widziałem i rosną lepiej od HF) ZNAWCA popatrzy i wie co z tego cielaka wyrośnie ,trochę jesteś śmieszny HANDLARZU

Tak3Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Dampol Import-Export Sp. z o.o. - Romanów

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

2/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Zobacz wywiad