DAMPOL Sp. z o.o. Romanów
2 8 8 5 1

Opinie o DAMPOL Sp. z o.o. Romanów

Filtruj opinie po kryteriach:

Rolnik
 Opinia

Wie Pan calaly czas się ogłaszają w internecie więc chciałem się dowiedzieć jakie mają cielaki bo co rok kupuje

Rolnik
 Opinia

Witam czy ktoś ostatnio kupował cielaki w dampolu koło blaszek jak wygląda sprawa ze zdrowotnoscia cielat

Jarosław
@Rolnik 13.01.2019 23:56

Mógłbyś napisać, dlaczego akurat za pośrednictwem firmy DAMPOL chciałbyś dokonać zakupu cieląt? Firmę poleciła Ci osoba, która korzystała z tego typu zakupu, czy może jest to całkowicie losowy wybór firmy, która zajmuje między innymi sprzedażą cieląt? Przedstaw proszę, jak to wygląda w Twoim przypadku.

Opinia

Czy od czasu dodania ostatniego komentarza w DAMPOL Sp. z o.o. Romanów zmieniło się coś, na co warto zwrócić uwagę? Podzielcie się swoją opinią!

Opinia

Czy pracodawca Waszym zdaniem dobrze prowadzi firmę DAMPOL Sp. z o.o. Romanów? Czy pracownicy są zadowoleni z pracy? Podziel się z nami swoją opinią.

Tak1Nie

mariusz
@admin 02.08.2015 11:09

witam firma na 5 + 10 lat pracuję w tej firmie

Kris
 Opinia

Nie polecam padlina !!! nie kupiłem ale widziałem co tam jest za syf miesne/mieszane tak tak kolor nic wiecej zwykłe hf lepiej rosnie niz to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] omijać szerokim łukiem lepiej kupić od rolnika

TakNie1

marek
@Kris 03.03.2017 12:11

kris padlinę to masz w oczach od 8 lat hoduję cielęta Dampolu 60 szt i mam inne zdanie cena jest dużo dużo niższa jak u innych a rosną super ja nie narzekam (nie kupiłem ale widziałem i rosną lepiej od HF) ZNAWCA popatrzy i wie co z tego cielaka wyrośnie ,trochę jesteś śmieszny HANDLARZU

Tak2Nie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o DAMPOL Sp. z o.o. Romanów - Romanów