BDS INSTAL SP. Z O.O. SP. K.

Rzeszów

Opinie o BDS INSTAL SP. Z O.O. SP. K.

marcel62

marcel62 Inteligencja fachowość i bandyckie zapędy cwaniaka z Wrześni nadają się do prowadzenia bydła a nie budowy w Niemczech . Decydenci BDS Instal opamiętajcie się i wywalcie na zbity pysk tych poznańskich cwaniaków ileserów bo to wstyd i chańba od morza po tatry że zatrudniacie takich gnojówinierobów. Kasprzak stworzył dla nich aureole gdzie się dobrze bawią . ,

marcel62

Trudny temat...

gosc
@pablo 24.08.2016 16:56
na niemczech porazka zrobisz 230 godzin dostanie 1500 papiera i tyle, dużo pod..laczy pijaków i wazeliniarzy, kierownictwo z ł...

mobing,pijakow,pociotkow musisz na nich pracować,majster z Wrzesni-porazka,leci do bicia

gosc
@gosc 29.10.2016 19:05

placa swoim,pijakom,pociotkom,podpierdalacza,charujesz i tak sa niezadowoleni,ten poznaniak z Wrzesni powinien mieć sprawę za mobing i za prowokacje do bicia-bil by pracownika i oral nim,a na imie ma Jurek

BDS to jedna wielka ściema.Płacą dobrze tylko wazeliniarzom,którzy i tak sie opierdzielają na budowie.

Janek

Rżną na godzinach ile wlezie.Kto chce niech pracuje dla nich.Pierwsza wypłata powiedzmy,że ok.Następne 20-30 godzin odjęte.Za co? Powiedziano w biurze,że jest zróznicowanie godzin.Sprawa trafia do sądu pracy.

Zbyszek
@Janek 03.11.2014 09:57

Ta firma, to jedna,wielka porażka.

Jaro

Firma lipa i wszystko w temacie.

Zostaw opinię o BDS INSTAL SP. Z O.O. SP. K. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BDS INSTAL SP. Z O.O. SP. K.