DAMIX Sp. z o. o.

Rypin

Opinie o DAMIX Sp. z o. o.

Alicja

Firma DAMIX Sp. z o. o. może poszczycić się zdobytymi nagrodami oraz wyróżnieniami. Więcej dowiecie się tutaj http://www.damix.pl/pl/nagrody-i-wyroznienia

delek

Teraz są dwa ogłoszenia na kierowcę i magazyniera i tak szczerze wątpię, żeby ktoś zgodził się za tak niską stawkę wykonywać taką pracę @iska

Ttsy

' jest spoko

jan .b

miałem isc do damixu do pracy a ta artystka w kadrach 5zł h i umowa smieciowa nie wiadomo do kiedy takie sa realia damixu no i praca po 10 12 godzin dziennie ( usunięte przez administratora )

kamila

jak daje to bedzie pracowała jak nie daje to do zwolnienia

sasa

Witam ponownie co do sytuacji malarnia Damix widze nic się nie zmieniło P( usunięte przez administratora )

sasa

Witam opis malarni u Pana Jarosława (G) którego podwladna jest córka hmmm a może odwrotnie ponieważ pani Patrycja czuje się nietykalna. Atmosfera tam doprowadziła do tego iż dzięki Patrycji odeszło wielu pracowników. Nigdy nie powinno byc aby w brygadzie pracowala rodzina. Żenada

robert

Firma Damix działa od 1975r. bodajże, pracował tam mój bratanek i nigdy nie narzekał, ale to było dawno temu, jakieś kilkanaście lat. Czy ktoś ma informacje o jak najbardziej aktaualnych warunkach zatrudnienia w tej firmie? Czy kogoś poszukują teraz do pracy i kogo najchętniej przyjmują - starszych, czy młodszych pracowników?

ja

smiechu warte to co tu piszecie o zarobkach to chyba zamiast pracować to spć chodziliście 1000zl za miesiąc? hahahaha

tego

Mistrzowie maja ludzi gleboko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ja mialem sporo godzin i dostalem 920 zl bo niby mistrz tzw (usunięte przez administratora)mial takie widzimisie . Szkoda pisac (usunięte przez administratora)

niebawem pękne

chyba na galwanizerni tyle zarabiają(usunięte przez administratora) dalej jeśli chodzi o pracowników to są to niektórzy co sporo wiedzą o robocie a reszta nie grzeszy wiedzą(usunięte przez administratora)

rozczarowany

Pracownik bez perspektyw, piekarz na spawalni niema wyjścia musi prosto palec trzymać ,dla takich to umowa o prace to za wiele tak uważam ...

wytrzymuje

szkoda liter , a chcesz się sprawdzić przyjdź twardzielu.

były pracownik

to jest zakład to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niewiem ze go jeszcze nie zamknieto z powodu wykorzystywania ludzi (usunięte przez moderatora)

abc

nadgodziny ,tym musi zająć się PIP

Drab

To co sie tam dzieje to woła o pomste do nieba nikt na niczym sie nie zna wyzwiska pracowników 1200zł do reki i masz zamknac morde

rozczarowany

Nie polecam .

zwierzak

Damix to najgorszy zakład w Rypinie.

lipniak

Witam pracowałem trochę na spawalni i się dziwie tym ludziom że jeszcze tam pracują i wytrzymują w tym zakładzie

oszukany - 2012-07-24 23:08:48 banda zero szacunku dla ludzi jedna zasada zapierdzielasz jak osiol to jestes dobry. chcesz odejsc trzeba cie zniszczyc. pracowalem na remontowce mam nadzieje ze ten (usunięte przez moderatora) to przeczyta i bedzie wiedzial o co chodzi.Praca po 12 godzin staje się standardem ,10 już nie wystarcza firma ma potrzeby- karty pracy jedna wielka ściema i podkręcanie ludzi .Zapierdzielasz jesteś dobry dzieciak i dobre słowo mistrza musi ci wystarczyć, po przecież więcej nie zarobisz jednym słowem zakład dla pracoholików .

oszukany

SARA

(usunięte przez moderatora) Pracowałam tam troche na umowe zlecenie na zgrzewarkach.I przypłaciłam to zdrowiem-i fizycznym i psychicznym.

Rypinianin

(usunięte przez moderatora) standard pracy 10h ze zmuszaniem do 12h za takie marne pieniadze. okolo 200 godzin miesiecznie za 1100zl mowi samo za siebie. Ludzie nie dajcie sie zludzic.

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] DAMIX pensje 1100zł na zgrzewarkch w temp 5 stopni ludzie pracuja

polo

6zł za godzine brutto wypłaty 1100 z nadgodzinami taka firma jest DAMIX

Zostaw opinię o DAMIX Sp. z o. o. - Rypin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DAMIX Sp. z o. o.