Opinie o DAMIX Sp. z o. o. w Rypin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie DAMIX Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie DAMIX Sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DAMIX Sp. z o. o. w Rypin

Resor

Gratulacje dla nowo wybranego zarządu za usunięcie głęboko zakompleksionego pseudo dyrektora bez wiedzy merytorycznej, bez umiejętności kierowania i współpracy z ludźmi. Mam nadzieje, że agresja, chamstwo, kombinatorstwo i manipulacja w Damix się skończyły raz na zawsze i firma odzyska dobrą opinię. Teraz tylko dużo pracy aby ogarnąć pozostawiony wszechobecny (usunięte przez administratora) Dla zarządu pomyślności i sukcesów w Nowym Roku. I proszę pamiętać że zawsze największą wartością i największym kapitałem firmy są jej pracownicy.

@Leejoo

Ile zarabiają osoby na produkcji po obecnej zmianie najniższej krajowej? Wypłata jest 10... Czy może wcześniej w miesiącu?

Leon

Jeśli ktoś chce to zawsze znajdzie powód żeby narzekać. Szanujmy firmę bo mamy dobrego pracodawcę.

Nikodem Nowy wpis
@Leon

Dorby to bym ale przed zmianą zarządu:)

Aaa Nowy wpis

Galwanizer - 4242 brutto, elektryk - 5000 brutto. Nie za szalone te zarobki w zakładzie? Może do tej podstawy jakieś przyzwoite są premie, tylko się ich nie pisze w ogłoszeniu? No chyba tak, bo który galwanizer - ustawiacz kąpieli będzie za minimalną pracował...

Zawodowy dyrektor Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Szukają po raz kolejny dyrektora handlowego - nie wiedzą kogo szukają czy chcą mało płacić że znowu zamiescili ogłoszenie?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Jakie godziny pracy obowiązują w DAMIX Sp. z o. o.?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w DAMIX Sp. z o. o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku SPAWACZ?

Widzę, że poszukują tutaj mechanika utrzymania ruchu. Firma oferuje umowę o pracę na okres próbny. Ile ten okres próbny trwa? I na jaką umowę można liczyć później? Dajcie znać, czy jest to praca zmianowa...

Damix Rypin

Pan (usunięte przez administratora) który jest mistrzem na jednych z działów produkcji i zamiast pokazać co i jak określa się że co to nie on ile on niema na koncie chodzi i (usunięte przez administratora) truje to coś jest na rzeczy i to chyba podchodzi pod (usunięte przez administratora) w pracy a jak chłop kobiety się odpala to straszy policja jak dana osoba sama się nie zwolni

hej, od początku roku nikt się tutaj nie udziela za bardzo, widziałem, że szukali operatora niedawno, czy z początkiem nowego roku będą kogoś ponownie zatrudniać? trochę tutaj było narzekania, że nie bardzo pracowników doceniają, coś się może od początku roku zmieniło? w październiku sporo osób szukali, firma mocno się rozrasta, czy jakieś roszady były?

Jack
@Resor

Nie zgadzam się z tą opinią i uważam, że Dyrektor miał wiedzę i znał się na tej pracy jak mało kto. Robił za kilka osób. Musiał być ostry bo inaczej to weszli by mu na głowę ale miał serce i zawsze jeśli tylko mógł pomagał innym. Ktoś kto pisze takie opinie to pewnie sam coś przeskrobał.

@Jack

Potwierdzam. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Trudno będzie znaleść kogoś z taka wiedzą i doświadczeniem ale trzymam kciuki.

Bareja

To co napisałeś/aś od razu skojarzyło mi się z filmem "Poszukiwany, poszukiwana" i słynny tekst "Mój mąż z zawodu jest dyrektorem". Piszesz że trudno będzie kogoś znaleźć na jego miejsce. O ile wiem to nikt nikogo na jego miejsce nie szuka, bo po prostu nie ma takiej potrzeby. Po tych kilku miesiącach okazuje się, że wszystkie te "strasznie ciężkie obowiązki" zostały podzielone i są wykonywane w ustawowych godzinach pracy. Więc albo był kiepskim dyktatorem (dyrektorem) i miał naprawdę problem z zarządzaniem, albo specjalnie tworzył wrażenie zapracowanego, niezastąpionego, i w ogóle naj. Najgorsze jest chyba to, że tylko on sam w to wierzył. A kto nie potrafi pracować bez bata, zawsze może zmienić swoje życie i podążać za swoim pasterzem :)))

@Jack

Szczerze ? Ja za kilka osób bym nie robił ? Jak ktoś naprawdę sumiennie i efektywnie pracuje 8 godzin, to później jest po ludzku zmęczony i niewydajny. Trzeba umieć podzielić życie zawodowe, rodzinne, prywatne, rozrywkowe itp. Dla normalnego, pozytywnego funkcjonowania muszą być zachowane proporcje. Z tą wiedzą i znajomością pracy mam nadzieje że będzie uszczęśliwiać teraz innych i inne firmy stawiać na nogi. W Damixie miał wiele długich lat aby zapracować sobie na dobra opinię i szacunek. Prawdziwej pracy to on nie znał. Miał tylko swoje wizje i zza biurka to znał się na wszystkim jak nikt inny. Szkoda że oprócz porannego oblotu tak mało go było na produkcji wśród prawdziwej pracy i ludzi. Mimo wszystko bez złośliwości życzę powodzenia, sukcesów i przede wszystkim zdrowia. Pozdrawiam

Leejoo
@Resor

O wartości pracowników fizycznych niestety zapomniano, że to dzięki tej sile rąk mają zyski i zbyt. Szkoda , zarząd nie docenia i nie widzi że mają dobrych fachowców których nie docenia tylko pozwalają na odejście jeden po drugim pracowniku a to nie koniec zwolnień ....sami z cwaniakami zostaną...

@Leejoo

Czy pracodawca DAMIX Sp. z o. o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Ronald

Ooo...tak, bardzo motywuje. Tak motywuje że pracownicy nawet z wyższych stanowisk sami się zwalniają z pracy.

jan

tak batem

Wojciech
@jan

Możesz odpowiedzieć poważnie? Ja też chciałbym wiedzieć, czy poza pensją podstawową pracodawca ten oferuje jeszcze jakiegoś rodzaju świadczenia dodatkowe bądź innego rodzaju dodatki do pensji podstawowej. Na coś można liczyć? Dziękuję.

ziom

Nie.

Natalia
@jan

W jakim systemie zmianowym pracuje się w damix?

Sneyk

Tak motywuje batem

HELO

Nie motywują nie ma podwyżek wyzysk totalny jak nie masz nadgodzin lub sobót pracujących to (usunięte przez administratora) na te czasy zarobisz Wyzyskiwacze

Lolo

Tak motywuje że trzeba szukać pracy!!!!!! Poprostu żenada wypłaty głodowe wstyd żeby chłop tyle zarabiał 3200 Max A przy 10 h 3900 . Wyzysk totalny ludzi pracujących na produkcji. Biuro mistrzowie wywindiwane zarobki...i to tyle ????

Kamil

Witam pracowałem tam trochę na spawalni, ale mobbing stosowany przez mistrza pana p. j. Sprawił że, musiałem się zwolnić, podobno pacuja tam teraz jak ludzie po 8 godzin. A kto dokładnie odszedł czy jakieś zmiany zostały wprowadzone na produkcji..?

Czy pracował ktoś jako Ustawiacz w firmie DAMIX Sp. z o. o.? Jak oceniacie tego pracodawcę? Prowadzą właśnie rekrutację. Warto aplikować?

Eljot

Tam pracować to porażka nie dość że dziwne naliczenia są stawek h ..nie adekwatne do obecnych manipulują premiami jak chcą ...jak nie pójdziesz na nadgodziny lub w soboty które są wliczone w premie to głodowe wypłaty.Między sobą i mistrzami rozdzielają pieniądze A pracownik który pracuje na nich i się strata ma jałomużne. Wstydu nie mają dyrektorzy że nie doceniają siły roboczej...

Lidia
@Eljot

hmmm troche Cie nie rozumiem, to jakie stawki sa zawarte w umowie? Czy nie jest to jasne przedstawione? Manipluja premiami w jaki sposob? Możesz dac wiecej szczegołów? Może uchronisz tym sposobem innych...

Damian Skonieczny
@Lidia

Na wszelkie informacje zapraszam na priv,staż 9lat na spawalni,nic nie jest mi obce(od paru miesięcy były pracownik)

Magdalena
@Eljot

Ale kogo masz na myśli pisząc między sobą rozdzielają pieniądze, przecież mistrz to też pracownik i raczej pensję ma według umowy? Jak to się odbywa?

Honorata

Mąż znalazł ogłoszenie na stanowisko spawacza do firmy :) W ogloszeniu nie ma konkretnej stawki, napisali że od 2800. Ktos wie ile realnie mozna zarobić?

Xxx
@Honorata

Max 3900 po 10h

Czy w DAMIX Sp. z o. o. występują paczki/bony świąteczne?

Ppp

Nie

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w DAMIX Sp. z o. o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Plii

Tak oczywiście ale tylko na wyższych stanowiskach.

Gi

No właśnie!!! cały Damix i jego ferajna ... : D

StanowczeNIE

Kilka lat pracy w firmie ze względu na brak możliwości wyjazdu i opinia może być tylko jedna: dno. Wypłata to śmieszne pieniądze, w firmie rządzą układy, pracownik jest traktowany jak śmieć a śmietanka damixowska chlubi się swoimi prawami. Praca po 10-12 godzin całym rokiem, w lato przy około 50 stopniach na hali a inspekcja pracy i tak z tym nic nie zrobi. ???? co jest tego powodem? Brak zainteresowania? A może układy?

Emilia
@StanowczeNIE

To przykre, co piszesz. Czy widziałeś jakieś zalety tej pracy mimo wszystko? Pytam, bo znalazłam oferty pracy w DAMIX, i to całkiem świeże: https://pl.linkedin.com/jobs/damix-jobs?trk=guest_job_details_employer_jserp&position=1&pageNum=0 Dobrze byłoby wiedzieć, jak obecnie jest z warunkami pracy i płacy w tej firmie, oraz jak wygląda proces rekrutacji.

Pracowałem tam długo, naście lat, stras i obrażanie były tam od zawsze, no i oczywiście słabe zarobki, postanowiłem to zmienić - na dzień dobry w nowej firmie zarobki prawie 2x większe i 5 x mniej obowiązków

Żal mi brata

Ja tak to widzę, pozwalniac 50 nierobów i zatrudnić 10 pracowników wtedy zakład Stanie na nogi taka prawda

xmen

tam tylko białe kołnierzyki u góry mają dobrze co słyszę . byłem tam na 'prezentacji' nazwijmy , bo pewnego czasu w desperacji chciałem po prostu pracować i zarabiać na życie. pierwsze moje wrażenie , to ciemno , brudno , ludzie z dziwnymi zastraszonymi minami i ten brygadzista chyba co mi pokazywał to i tamto jakiś stresogenny , powiedział wtedy: "tu nie przychodzi się odbębnić i do dumu" he he! , na samym początku brak zachęty , wytłumaczenia podstawowych zasad pracy , kultury osobistej to już utopia! , mroczny jakiś zakład mi się wydaje - takie (usunięte przez administratora) w pazłotku- z zewnątrz ładnie a w środku zumpa. sorki jeśli kogoś uraziłem , ale takie moje prawdziwe odczucie było wtedy. dziwi mnie , że tam pracują ludzie , ale z drugiej strony jak kto na zachód nie chce się zapuścić to idzie i męczy się z tymi troglodytami zawodówa+ , żeby co do chlebaka włożyć . takie życie.

Lider w Europie

Lider w Europie. Najlepszy w branży. A gdzie w tym wszystkim są ludzie? Spotkania z ministrami, na tle pięknego zakładu. Zdrowie. A raczej brak szacunku do zdrowia pracowników. Zapylenie, brak miejsca, stres,10h normą, braki w BHP, rękawice ochronne można zapomnieć para dwie na tydzień. Przy pracy na zgrzewarkach lub prasach para na dzień conajmniej potrzebna. Duży plus terminowe wypłaty ale to na tyle. Brakuję fachowców ludzie z jakąkolwiek wiedzą i umiejętnościami uciekają ze względu na zła atmosfere oraz napięcie, szybciej więcej najlepiej bezbłędnie. Jest to moja subiektywna ocena, którą postawiłem na podstawie przepracowanych paru latach.

Zostaw merytoryczną opinię o DAMIX Sp. z o. o. - Rypin

• Jak się pracuje w DAMIX Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy DAMIX Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DAMIX Sp. z o. o.?

DAMIX Sp. z o. o.
2.3/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Bohaterów Czerwca 1956 R. 3
    87-500 Rypin