Opinie o DAMIX Sp. z o. o. w Rypin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy DAMIX Sp. z o. o., lecz też Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie DAMIX Sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DAMIX Sp. z o. o. w Rypin

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

DAMIX Sp. z o. o. poszukuje osoby na stanowisko Spawacz. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Honorata Nowy wpis

Mąż znalazł ogłoszenie na stanowisko spawacza do firmy :) W ogloszeniu nie ma konkretnej stawki, napisali że od 2800. Ktos wie ile realnie mozna zarobić?

Xxx Nowy wpis
@Honorata

Max 3900 po 10h

Czy w DAMIX Sp. z o. o. występują paczki/bony świąteczne?

Ppp Nowy wpis

Nie

Czy pracodawca DAMIX Sp. z o. o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Ronald
@Pytanie

Ooo...tak, bardzo motywuje. Tak motywuje że pracownicy nawet z wyższych stanowisk sami się zwalniają z pracy.

jan

tak batem

Wojciech
@jan

Możesz odpowiedzieć poważnie? Ja też chciałbym wiedzieć, czy poza pensją podstawową pracodawca ten oferuje jeszcze jakiegoś rodzaju świadczenia dodatkowe bądź innego rodzaju dodatki do pensji podstawowej. Na coś można liczyć? Dziękuję.

ziom

Nie.

Natalia
Kandydat
@jan

W jakim systemie zmianowym pracuje się w damix?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w DAMIX Sp. z o. o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku ELEKTRYK - AUTOMATYK?
logo firmy Franczyzobiorca - Dyrektor Oddziału
Służba Cywilna
(132 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Leon

Jeśli ktoś chce to zawsze znajdzie powód żeby narzekać. Szanujmy firmę bo mamy dobrego pracodawcę.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w DAMIX Sp. z o. o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Plii
@Pytanie

Tak oczywiście ale tylko na wyższych stanowiskach.

Gi
 Rekomendacja

No właśnie!!! cały Damix i jego ferajna ... : D

StanowczeNIE

Kilka lat pracy w firmie ze względu na brak możliwości wyjazdu i opinia może być tylko jedna: dno. Wypłata to śmieszne pieniądze, w firmie rządzą układy, pracownik jest traktowany jak śmieć a śmietanka damixowska chlubi się swoimi prawami. Praca po 10-12 godzin całym rokiem, w lato przy około 50 stopniach na hali a inspekcja pracy i tak z tym nic nie zrobi. ???? co jest tego powodem? Brak zainteresowania? A może układy?

Emilia
@StanowczeNIE

To przykre, co piszesz. Czy widziałeś jakieś zalety tej pracy mimo wszystko? Pytam, bo znalazłam oferty pracy w DAMIX, i to całkiem świeże: https://pl.linkedin.com/jobs/damix-jobs?trk=guest_job_details_employer_jserp&position=1&pageNum=0 Dobrze byłoby wiedzieć, jak obecnie jest z warunkami pracy i płacy w tej firmie, oraz jak wygląda proces rekrutacji.

Pracowałem tam długo, naście lat, stras i obrażanie były tam od zawsze, no i oczywiście słabe zarobki, postanowiłem to zmienić - na dzień dobry w nowej firmie zarobki prawie 2x większe i 5 x mniej obowiązków

Żal mi brata

Ja tak to widzę, pozwalniac 50 nierobów i zatrudnić 10 pracowników wtedy zakład Stanie na nogi taka prawda

xmen

tam tylko białe kołnierzyki u góry mają dobrze co słyszę . byłem tam na 'prezentacji' nazwijmy , bo pewnego czasu w desperacji chciałem po prostu pracować i zarabiać na życie. pierwsze moje wrażenie , to ciemno , brudno , ludzie z dziwnymi zastraszonymi minami i ten brygadzista chyba co mi pokazywał to i tamto jakiś stresogenny , powiedział wtedy: "tu nie przychodzi się odbębnić i do dumu" he he! , na samym początku brak zachęty , wytłumaczenia podstawowych zasad pracy , kultury osobistej to już utopia! , mroczny jakiś zakład mi się wydaje - takie (usunięte przez administratora) w pazłotku- z zewnątrz ładnie a w środku zumpa. sorki jeśli kogoś uraziłem , ale takie moje prawdziwe odczucie było wtedy. dziwi mnie , że tam pracują ludzie , ale z drugiej strony jak kto na zachód nie chce się zapuścić to idzie i męczy się z tymi troglodytami zawodówa+ , żeby co do chlebaka włożyć . takie życie.

Lider w Europie

Lider w Europie. Najlepszy w branży. A gdzie w tym wszystkim są ludzie? Spotkania z ministrami, na tle pięknego zakładu. Zdrowie. A raczej brak szacunku do zdrowia pracowników. Zapylenie, brak miejsca, stres,10h normą, braki w BHP, rękawice ochronne można zapomnieć para dwie na tydzień. Przy pracy na zgrzewarkach lub prasach para na dzień conajmniej potrzebna. Duży plus terminowe wypłaty ale to na tyle. Brakuję fachowców ludzie z jakąkolwiek wiedzą i umiejętnościami uciekają ze względu na zła atmosfere oraz napięcie, szybciej więcej najlepiej bezbłędnie. Jest to moja subiektywna ocena, którą postawiłem na podstawie przepracowanych paru latach.

anonymous

prawda jest taka , że teraz wszyscy pracodawcy , którzy mają braki w pracownikach liczą na "fale roboli z Rotr-u"(nawet 30-letnie doświadczenie , kompetencje na maszynach produkcyjnych) , Hadepol , Rejs , Agmet zacierają graby podobno , ale jak to się potoczy , to Bóg jeden wie. No ale na ten czas wszyscy poszukujący pracy mogą pocałować sie w dópe.

xwomen
@anonymous

i Damix rozumie sie też?! xD xD

Alicja

@anonymous takie komentarze jak Twój łamią regulamin serwisu https://www.gowork.pl/regulamin Każdy wpis, który godzi w dobra osobiste, zawiera oszczerstwa czy bluźnierstwa może zostać skasowany przez administratora forum. Miej powyższe fakty na uwadze.

Alicja

@hmmm takie komentarze jak Twój łamią regulamin serwisu https://www.gowork.pl/regulamin Każdy wpis, który godzi w dobra osobiste, zawiera oszczerstwa czy bluźnierstwa zostanie skasowany przez administratora forum. Miej powyższe fakty na uwadze.

pytam

Warto tu spróbować pracy? Ale podobno system 10godzinowy non-stop? A na pewno dla nowego robola dadzą najtrudniejszy dział i robote jak znamy życie. Wynagrodzenie warte ryzyka ? Ciężka fizycznie praca i stresogenna? pozdr.

Alicja

Firma DAMIX Sp. z o. o. może poszczycić się zdobytymi nagrodami oraz wyróżnieniami. Więcej dowiecie się tutaj http://www.damix.pl/pl/nagrody-i-wyroznienia

delek

Teraz są dwa ogłoszenia na kierowcę i magazyniera i tak szczerze wątpię, żeby ktoś zgodził się za tak niską stawkę wykonywać taką pracę @iska

Ttsy

' jest spoko

jan .b

miałem isc do damixu do pracy a ta artystka w kadrach 5zł h i umowa smieciowa nie wiadomo do kiedy takie sa realia damixu no i praca po 10 12 godzin dziennie (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o DAMIX Sp. z o. o. - Rypin

DAMIX Sp. z o. o.
2.3/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Bohaterów Czerwca 1956 R. 3
    87-500 Rypin
  • NIP: 8921196255 KRS: 0000124512

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

DAMIX Sp. z o. o.