Opinie o VF POLSKA(LEE, WRANGLER) w Łódź Aleja Jana Pawła II 30

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie VF POLSKA(LEE, WRANGLER). Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VF POLSKA(LEE, WRANGLER) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VF POLSKA(LEE, WRANGLER) w Łódź Aleja Jana Pawła II 30

aaaaa

może ktoś powinien sprecyzować, że to nie jest KASA FISKALNA, tylko na kompie jest program do sprzedaży, stąd NIE KAŻDY MOŻE MIEĆ OD TAK DOSTĘP, bo oczywiste jest że jest tam WIELE więcej innych rzeczy nie dostępnych dla szarego pracownika. Poza tym firmą zatrudniającą nie jest VF Polska. Co za ignorant w ogóle zrobił ten temat?!

misiu

Mam kilka lat pracy call center za soba. Atmosfera super, benefity żadne a inne dzialy takie mają :( kasa - szkoda słów.

swiezaczek

nick powinnam zmienić, bo już nie taki świeżaczek ze mnie ;) ponad rok pracuje dla tej firmy, sklep już nie ten sam bo dostałam awans. jak się ma chęci i predyspozycje, to nie można narzekać na pracodawcę. stawka na godzinę może szału początkowo nie robi, ale jest możliwość "wyjścia" z utargu i zarobienia wiele więcej, czego z tego co wiem w większości sklepów nie ma. dla tych co pytają - jest to umowa zlecenie, która może zmienić się w umowę o pracę, jeśli jesteś dobrym pracownikiem. ktoś napisał o wchodzeniu komuś tam w (usunięte przez administratora) nie wiem o co chodzi, większość pracowników nie ma nawet styczności z ludźmi jak to nazwał ktoś "z biura". pozdrawiam :))

kamila

nie polecam:)

Czy po rozmowie w VF POLSKA(LEE, WRANGLER) rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Ex

Warunki - pracownicy sklepu robią wszystko do tego muszą włazić w (usunięte przez administratora) ludziom z biura i udawać że jest wszystko pięknie pracując za NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ. Targety wyciągnięte z kapelusza nie do osiągnięcia jakaś totalna porażka !! Wymagają, kontrolują a płacić to już nie chcą !! nie spotkałam się z firmą, która by tak mało płaciła pracownikom !! zero szans rozwoju więc radzę udać się gdzieś gdzie Cię docenią - bo tu o to ciężko.

swiezaczek

co za prowokacja! tam nie pracował/pracuje żaden koleś! same dziewczyny. pewnie Cie nie przyjęli i teraz wylewasz swoje wypociny w necie. wyobraź sobie, ze każdy kto zaczął prace ma dostęp do kasy, pieniądze znikają, i co wtedy? Innych przykładów można podać ze sto. może wystarczy pomyśleć czemu taka jest polityka na początku, a nie robić z siebie idiote. każda sprzedaż jest zapisywana, wiec nie ma opcji, żeby ktoś \\\'nabił\\\' na kasę Twoją sprzedaż. oczywiście jeśli sobie nie radzisz, to Ci podziękują po jakimś czasie. szkolenie jest, ale jeśli sie nie nadajesz to sorry - z [usunięte przez moderatora] pączka nie zrobisz :/ Aaa co do tego sprzątania… co tu ma okres próbny? Każdy sprząta (szefowa tez) i jest to w godzinach pracy. Może to konkurencja chce zniechęcić, nie wiem, ale większych bzdur nie czytałam :) pracuje tam od prawie 3 tyg. i nie narzekam, wiec jedyne co mogę to Ci współczuć. Jeśli ta praca jest wg. Ciebie ciężka, to mówiąc o Tobie, ze masz dwie lewe ręce będzie chyba komplementem… Pozdrawiam

Nik

Człowiek pracuje całe życie i buje coś od początku, stara się a tu przyjdzie byle [usunięte przez moderatora] i nasmaruje jakieś głupoty bo nie ma co w życiu robić .... ech. W domu też Ci płacą za sprzątanie i wynoszenie śmieci?? Czas na wypisywanie głupot może wzięty bo Cię nikt nie chce zatrudnić bo nie sztuką jest przyjść do pracy i ładnie wyglądać tylko trzeba się wykazać :) wpis świadczy raczej o Tobie a nie firmie.

kriss

Jeśli chodzi o prace w łódzkiej manufie to przestrzegam... to wszystko może pięknie wyglądać, ekspedientki początkowo uśmiechnięte, milutkie... to samo kierownictwo. Jak będziecie na okresie próbnym prawdopodobnie będą wam kazali sprzątać: odkurzać, zmywać podłogi, wyrzucać śmieci- i tu zostajecie po umówionym czasie pracy, po godzinach...BEZPŁATNIE. Ci którzy są nowi zapierdzielają za starą gwardię, podczas gdy ta ucina sobie rozmówki przy ladzie. W tej pracy najbardziej liczy się sprzedaż, jednak jeśli jesteś nowy, nie masz dostępu do kasy fiskalnej, choć jej obsługa jest prosta jak budowa cepa. Może tak być, że starsze ekspedientki, wliczają Twoją sprzedaż na swoje konto, z czego pod koniec miesiąca będą czerpać profity, za to uczący się dostanie podstawową stawkę za godziny, które wyrobił. Praca jest ciężka, w mętnej atmosferze, dodatkowo jeśli nie wyrobisz miesięcznej stawki, raczej przygotuj się na to, że Cię zwolnią. Pracowałem tam miesiąc i jest do kitu.

Zostaw merytoryczną opinię o VF POLSKA(LEE, WRANGLER) - Łódź

• Jak się pracuje w VF POLSKA(LEE, WRANGLER)?

Zobacz opinie na temat firmy VF POLSKA(LEE, WRANGLER) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

VF POLSKA(LEE, WRANGLER)