Opinie o Golden Life w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Golden Life. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Golden Life o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Golden Life w Gniezno

xxx

firma dno do potegi kadra dno do potegi . [usunięte przez moderatora]

marianek

Witam Miałem do czynienia z tą firmą.Miałem przyjemność poznać pana [usunięte przez moderatora].Ludzie całkiem sympatyczni ale na tym się kończyło.Na początek szkolenie z panem [usunięte przez moderatora]-wydaje się zachwycać, robić dobre wrażenie jak to można sobie dobrze zarobić.Sprawia wrażenie dobrego handlowca.Ale niestety nim nie jest. [usunięte przez moderatora] jak dla mnie brak profesjonalizmu którego innych chciał uczyć i wymagał.[usunięte przez moderatora] Ogólnie praca polega na sprzedaży pościeli wełnianych i ma się od tego prowizję.Na allegro ok 1tys.- w firmie wełniarskiej z garnkami za jakieś 300 zł gratis ta pościel wychodzi ok 5-6tys.[usunięte przez moderatora]Zarobić może i można ale nie przy tak kiepskim systemie szkoleń handlowców oraz kiepskiej pracy telemarketingu oraz osób organizujących pokazy. [usunięte przez moderatora]

...

przyznam racje asystenci w tej firmie do kitu.[usunięte przez moderatora]Wina jest polityka firmy gdzie nie ma jasno okreslonych zasad i wszyscy musza robic wszystko.

telemarker

umowa to problem najmnieszy...idzie sie dogadac ale długo rozmowy trwają..[usunięte przez moderatora]

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Golden Life? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace

W tej firmie stałych umów nie mają naprawdę wybitni..[usunięte przez moderatora].ja tam cieszę się umową...

A co mają napisać,źe nie ma juz tam kto sprzedawać,ze zostalo dwóch handlowców,ze telemarketing wyleci bo nie ma komu spotkan umawiać,że towar szmelc,ze nie ma wyplat,ze rozwalone auta ,ze nawet opon zimowych nie mają,że nie ma umów o prace i nawet szans na nie..Zapraszam,przekonaj się sam

bezrobotny

Właśnie mam w ręku przemiany o i proszę co my tu mamy :Firma Golden Life przyjmie Prelegentów i Asystentów ,Doradców Handlowych Miła i sympatyczna atmosfera trele morele ooo!!! i prosze telefon i samochód służbowy.Chyba się skusze

bezrobotny

tak was czytam i zastanawiam się jakie macie wynagrodzenie.Musi być całkiem przyzwoite skoro zniżacie się do takiego poziomu oczerniając siebie nawzajem. Hmm....zastanawiające.

Firma zatrudniła????hehehe Desperacko poszukiwała pracowników z których większość sama odeszła. Dlaczego???? Nie dlatego, że kradli bo o tym nawet nic mi nie wiadomo ale dlatego ,że pani [usunięte przez administratora] miała taki (usunięte przez administratora) w papierach. Sama nie potrafiła dojść do tego kto i ile czego powinien mieć na aucie. Ale ta firma to temat rzeka... Najważniejsze, że nie prowadzi jej już Wielki ZEGAREK heehe

...

Nie watpię że zależalo ale to nie wszystko.Sama atmosfera w firmie tez całkiem fajna.Na tym biznesie trzeba sie znać.

Monia

Jak się tak czyta te wasze żałosne opinie, to naprawdę, aż żal co nie których!!! Inteligencji mało, a wstydu zero! Szkoda, że dał się nabrać i zatrudnił takie osoby w firmie! Żeby tak oczerniać kogoś, kto przez jakiś czas ratował wam tyłki zatrudniając was w Golden? Zajmijcie się lepiej czymś pożytecznym, a nie siedzicie cały czas przed komputerem i wypisujecie bzdury o firmie, o której nie macie zielonego pojęcia! !!!

I widzicie co niektórzy jakie macie pojęcie...?? W każdej tego typu firmie ( a trochę ich znam) kary finansowe są na porządku dziennym i wcale się nie dziwię...wielu pracownikom po prostu nie można zaufać...niestety...a za darmo pracował chyba tylko ten co kradł - no taka prawda - i za to też co niektórzy tutaj obwiniają wszystkich dookoła zamiast siebie...a najprościej Szefa...któremu nawet nie wiecie jak bardzo zależało na tej firmie...no ale..piszcie co chcecie...najlepiej anonimowo ludzi oczerniać zamiast wziąć się do roboty...Szkoda tylko,że w GL tylu Leserów się przewinęło bo było tam naprawdę fajnie - choć niełatwo - ale to w końcu to praca a nie wakacje...

realista- opytmista;)

A i jeszcze jedno, jeśli te obroty można nazwać zadowalającymi to rzeczywiście masz pojecie człowieku!!! weź się do roboty i rób dalej swoje szalone obroty, bo widocznie w innej firmie ten marny poziom, który reprezentujesz jest "ogień"...;) aha i na zakończenie jeden solidny pracownik lepszy niż reszta tego motłochu, z którym ta firma miała do czynienia...a którzy teraz nie potrafią nic innego jak anonimowo wyżalać się;)

realista- opytmista;)

Wiec tak jak można było podejrzewać...nikogo nie było stać na sensowne wypowiedzi więc trzeba było posunąć się do używania wulgaryzmów hehe...no tak, ale nie ma się co dziwić przy tak ograniczonych możliwościach półkul mózgowych;)żal mi Was Prostaki, bo tak tylko można nazwać ludzi waszego typu Prostaki, żałosne!!!! Prostaki. A teraz odpisujcie jakie to bzdury, bezsensy i inne rzeczy dzieją się w tej firmie, bo przecież jesteście tutaj każdego dnia;) hehe

Bezrobotny mała rada- poszukaj INNEJ FIRMY ;) Chyba, że chcesz pracować za free bo i tak to co zarobisz to Ci zabiorą za byle powód....Ale inspekcja pracy szybciutko wyjaśni nieprawidłowości w tej firmie hehe. W końcu to pieniądze które pracownikowi się należą....

bezrobotny ...

a czym wy sie tam trudnicie??? mieszkam od niedawna w gno i szukam pracy.Moze cos wiecej?

lady

ten pracodawca nic nie placi,fakt .Nawet pensji.A co do zasiłkow L4,macierzynskich,wychowawczych polecam sie dokladnie zorientowac.Nikt tu ciebie nie oczernia,Twoj szef jedynie he,he

Widzisz lady jak mało wiesz...od kiedy to w ogóle pracodawcy płacą zasiłki swoim pracownikom....hmm niezła teoria...poza tym ludzie poczytajcie swoje biedne intelektualnie wypowiedzi, ja nie wiem czy jesteście tak ograniczeni co niektórzy umysłowo pisząc takie bzdury czy tylko tak się Wam nudzi i robicie sobie jaja,większość z Was była w Golden Lif''ie dosłownie przelotem a zachowujecie się tak, jakbyście wszystko wiedzieli, i wiecie co..bardzo się ośmieszacie.Należy Wam życzyć naprawdę wiele szczęścia w poszukiwaniu nowej pracy - dobra rada - nie jako handlowca.I nie oczerniajcie mnie,że tak źle sprzedaję bo jakoś ja nadal w tej firmie jestem a po Was nie pozostało nawet wspomnienie.Proste i logiczne.

Pozdrawiam ''realistę-optymistę''...

Widzę,że tutaj najwięcej mają do powiedzenia Ci,którzy powinni mieć najmniej...?? Dziwne,że nie wiecie dlaczego nie ma chwilowo mnie i (usunięte przez administratora) hahahah (usunięte przez administratora) pozdrawiam! :)

Zostaw merytoryczną opinię o Golden Life - Gniezno

Golden Life
2.5/5 Na podstawie 67 ocen.
  • ul. Franklina Roosevelta 90 lok. E
    62-200 Gniezno