S.I.C Sp. zo.o.

Łódź

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 7 ocen.

Opinie o S.I.C Sp. zo.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie S.I.C Sp. zo.o.

hit
użytkownik zarejestrowany

nie wiem jak płacą, ale według mnie nie ma co mieć dużych zastrzeżen do firmy, która istnieje na polskim rynku już 22 lata. Mają bardzo szeroką ofertę tkanin, na pewni zatrudniają wiele osób na produkcję czy do sprzedaży.

Ktoś

Firma S.I.C zarobki nie adekwatne do wykonywanej pracy....Ignorowanie przepisów BHP, ustawianie tekstylii na wysokości powyżej trzech metrów na palecie, (usunięte przez administatora) brygadzisci, którzy nic nie robią....Praca w SIC bardzo ciężka fizycznie na porannej zmianie rozładowywanie kontenerów z tekstyliami na powietrzu(mróz, śnieg, deszcz). Zmiana popołudniowa trochę lżejsza porządkowanie magazynu pomaganie przy kompletowanie zamówień, zero możliwości rozwoju zawodowego Plus pracy w SIC; wypłacalność. Nie polecam pracy w tej firmie

j.b

rzetelnie i profesjonalnie...

Zostaw opinię o S.I.C Sp. zo.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie S.I.C Sp. zo.o.