Opinie o S.I.C. Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy S.I.C. Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie S.I.C. Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.I.C. Sp. z o.o. w Łódź

Czyli z poprzedniej opinii wynika, że biurowi maja identyczne benefity co osoby z magazynu? ktoś też wskazał, że opinie o pracy w nim są gorsze ale jak tak patrzę po datach to już prawie rok od nich minie? Czy możliwe, że coś się polepszyło w warunkach?

Pracownik biura :) Nowy wpis

Widzę, że większość negatywnych opinii odnosi się głównie do pracy na magazynie, natomiast w firmie pracuje też wiele pracowników biurowych, wśród których atmosfera jest zdecydowanie lepsza. Największym plusem są zdecydowanie współpracownicy, na których wsparcie zawsze można liczyć, szefostwo i kierownicy również nie są postrachem - jeśli jesteś w stosunku do Nich w porządku na to samo możesz liczyć. Jeśli chodzi o kwestie socjalne - wypłata jest zawsze na czas, natomiast jeśli chodzi o dodatki to nie ma szału - karty typu - multisport i opieka medyczna za dopłatą.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w S.I.C. Sp. z o.o.?

Zapominanie o życiu prywatnym? Czy ktoś kto to testował miałby szersze odniesienie? właśnie jest oferta dla speca od eksportu, a ze mam doświadczenie to się interesuje, rodzinę jednak także. w tym przypadku jak wyglądają kwestie związane z worklife balance? Praca widzę, że docelowo ma być wykonywana stacjonarnie. Nawet po czasie nie ma możliwości przejścia na hybrydę?

A właśnie jak ostatecznie przy tym wszystkim zostały wyjaśnione te nadgodziny? Piszesz, że trzeba było zostawać czasami dłużej a z rok temu pisali o problemach z ich ewidencja. Czy teraz już pracownicy normalnie mogą sobie wszystkiego pilnować?

Benny Nowy wpis

Akurat za mojego czasu pracy w tym miejscu na ewidencję nadgodzin nie było co narzekać. Jeśli odpowiednio uzupełniało się formularz, to otrzymywało się zapłatę za przepracowane nadliczbowe godziny.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie S.I.C. Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Mojżesz

Ta firma to miejsce, gdzie memy z "Panie Areczku..." stają się rzeczywistością. Panuje tam typowo polackie podejście do pracy - przyjdź, przepracuj się i zapomnij o życiu prywatnym. Absolutnie nie polecam.

Czarna

A ostatecznie jak już ktoś przebrnie jakkolwiek przez ten omawiany w ostatnim czasie proces rekrutacyjny to na jakich warunkach w tym roku może się zatrudnić? Jak teraz socjal wygląda na zakładzie? Były kiedyś różne opinie na jego temat. Część ludzi generalnie długo pracuje? Ile wynosi średni staż?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie S.I.C. Sp. z o.o.?

50 groszy

O umiejętnosć wstrzymywania moczu na 8 godzin.

@50 groszy

Przerwy tak restrykcyjnie są przydzielane, że tak to ujmujesz? w jakim czasie są ile trwają?

Jeżeli się odbędzie. Ja czekałem 45 minut na szefa. Przyjechał, odebrał telefon i zniknął. Tyle go widziałem.

Made in CHina

Zakład to jedno wielkie (usunięte przez administratora) wytrzymałem tam 4 tygodnie, i dałem sobie spokój, warunki spartańskie, kible w gorszym stanie jak dworzec Łódź Fabryczna, praca mega ciężka fizycznie, jako nowy dzwigasz zużyte-zrolowane papiery i nie tylko na wagę ważące grubo ponad 50KG oczywiście samemu, osoby mikre nie mają tam czego nawet szukać bo po godzinie, przeskoczy wam po prostu coś w kręgosłupie, Ludzi w ponad połowie (usunięte przez administratora) oraz (usunięte przez administratora)na pożadku dziennym.

@Made in CHina

Ty z tą Łodzią Fabryczną to tak serio? Skoro już wspominasz o tych osobach, jak to ująłeś “mikrych”, to raczej na rekrutacji nie dopuściliby tego typu pracowników, skoro wiedzą jaki zakres obowiązków docelowo przydzielą? Na rozmowie jak konkretnie opowiadają o przyszłych warunkach na danym stanowisku? Co o swoim usłyszałeś?

Ren,n
@Małgorzata

HAHAHA tak już widzę jak mówią na rozmowie że sam będziesz (usunięte przez administratora) bele ważące ponad 50 KG... proszę cię kobieto ogarnij się bo(usunięte przez administratora)kocopaly ( swoją drogą dzwiganie ciężarów według bhp powyżej 50KG samemu jest zabronione) jedynie dorywczo-sporadycznie a tam każą ci jako świeżakowi non stop... byłem sam naocznym świadkiem ( pracowalem w tym cudownym zakładzie 1,5 tygodnia/pracowalem rok temu i nigdy więce) jak chłopaczek po godzinie palnął tą robotę i poszedł w (usunięte przez administratora)..u pokazując faka do domu, bo nie wytrzymał, raz że fizycznie a dwa psychicznie z takim wariatem na zmianie z odstającymi uszami XD

@Ren,n

Aha, ok. ;p ta końcówka to tak na poważnie? To tak na serio ile osób się tu zatrudnia i czy są takie, które pracują dłużej np., przez parę lat przy tym?

Koniokrad

Witam Opowiem coś o dziale druku transferowego Siwo są pozakladane wywiewy lecz nie zbyt dobrze se radzą. Kierownik z układów bojący się własnego cienie obstawił swoimi kolesiami beż kwalifikacji stanowiska. Na każdym kroku robiąc przewałki. Praca ciężka ganiasz w kółko maszyny nie mając czasu wbić odpowiednio produkt w system a jak się pomylisz to nie ma wytłumaczenia tylko jest darcie. Maszyny zdezelowane brak serwisu zewnętrznego przepisy bhp brak ich zastosowania Zwykli pracownicy druku nie mają szans przyjścia w sobotę na ranna zmianę gdyż tylko koledzy zbiura mogą ta zmianę brać. Pomimo dłuższego naboru nikt się na dłużej nie zatrzymuje. Wina tu też jest kadr które pomimo skarg na kierownictwo nic nie robi. Pozdrawiam i życzę jakiej kolwiek pracy tylko nie tu w razie wątpliwości zapraszam na okres próbny

Made in China

Nie polecam tam komukolwiek pracy, praca ekstremalnie ciężka, zdecydowanie dla ludzi ponad przeciętnie silnych, a jako świeżak masz przej....ne, noszenie i segregacja belek ważących nawet 60KG, samemu, zero pomocy, patologi też nie brakuje. Podsumowując: brud smrod i ubóstwo.

Grażyna
@Made in China

To nie macie tam żadnych wózków / paleciaków itp do pomocy? Może warto by było poprosić szefostwo o takie?

Małgorzata

Mam nadzieję, że serio masz takie obiektywne podejście jak deklarujesz w swoim nicku. Pytanie skąd Ty znasz aż tyle szczegółów o nich i ich karierze edukacyjnej?

obiektywny
@Małgorzata

odpowiadając na Pani pytanie Pani Małgorzato to pracuję wiele lat z tymi ludźmi i ani układy panujące w tej Firmie ani edukacja nie stanowią dla mnie tajemnicy. Pozdrawiam i życzę sukcesów

Alina

Niestety to prawda. Prostactwo, zakłamanie, obłuda, brak kompetencji. Tragiczne warunki pracy. Kłopot z nadgodzinami i ich ewidencją. Dyrektor magazynu też lepszy egzemplarz bez wyksztalcenia. Kierownicy to jego rodzina. Niezła sitwa. BHP nie istnieje. Zresztą nikt nie ma o tym pojęcia. Szkolenia na papierze. Praca, także biurowa w ciężkiej atmosferze. Liczą się bierni, mierni i (usunięte przez administratora) Każda inicjatywa niemiłe widziana. No i usuwanie negatywnych komentarzy tutaj na portalu na prośbę firmy. Było ich znacznie więcej.

Poka sowe

Zarobki ok 3 tys netto, ale po tygodniu pracy stwierdzisz że nawet za 5 tys pln twoja noga więcej tam nie postanie, warunki spartańskie, zmyłem się po 2 tygodniach, już praca na kasie w Biedrze jest mniej stresująca, łamanie przepisów bhp gdzie kierowniczyna każe ci SAMEMU dzwigać belki z materiałem ważące nawet 60KG. Nie polecam pracy w tym zakładzie.

@Poka sowe

Dość że praca ciężka to kierownicy wszystkich działów w tej Firmie są chamscy dla pracowników. W kierunku do pracowników używają niecenzuralnych słów. A gdy swoje spostrzeżenia zaniesie się do góry to i tak nic to nie pomoże. Nie polecam pracy w tej Firmie

bóg
@PRAWDA

jestes (usunięte przez administratora) ze nie mozna do ciebie zabluznic?

@bóg

No ale czemu ktoś miałby do kogoś w pracy bluźnić? Co to za atmosfera w takim razie? :/

Szynka

Pracowałem tu około roku, Praca bardzo ciężka fizycznie wysokie zadymienie ogólnie słabe warunki do pracy, czasami jak wchodzę do firmy to nie widzę kolegi który pracuje na maszynie obok, coś jak w mgła, ale to nic przy tym jak wyglądają zarobki w tej firmie, mianowicie ludzie pracujący tam 15 lat zarabiają takie same piendze jak ludzie wzieci dopiero co z ogłoszenia. Kierownik oraz osoby z biura martwią się tylko o własną (usunięte przez administratora) a resztę mają w głębokim powazaniu, praca polega na druku przy użyciu maszyn, odrazu mówię że dzienie przelatasz tu więcej km niż korzeniowski w szczycie formy a nadzwigasz się więcej niż Mariusz Pudzianowski wygrywając MŚ w strogman. Ogólnie więc średnio polecam jedyny plus że nie sprawdzają zaświadczenia o niekaralności, więc jeżeli wyskoczyłeś z paki to jest to jakaś alternatywa na start.

Edyta
@Szynka

Ok, dzięki. A czy były jakieś dodatki za pracę w trudnych warunkach? Skoro jakieś takie zadymienie było, jakie substancje szkodliwe też?

Małgorzata

No ja właśnie też jestem w szoku, że coś takiego jest w naszych czasach. Ja totalnie nie rozumiem takiego podejścia, przecież to psychika idzie siąść. :/ Mnie o BHP strasznie zmartwiło. Byłaś świadkiem jakiegoś wypadku może tutaj?

Większość opinii jest o dziale "dekoracja" ale jest też dział meblowy.

Sam jestem pracownikiem od paru/parunastu ładnych lat, praca ciężka nie dla osób mizernych*, płacone jak za koszenie trawnika( no słabo bym powiedział) noszenie belek 50kg+ to norma w tej firmie. Kierownik na każdym dziale jest jakby to powiedzieć upośledzony, lepiej trzymać swoje stanowisko i nie dopuszczać o jakiekolwiek podwyżki. Ostra gonitwa najlepiej jak byś dawał z siebie 1000% normy, wtedy może dostaniesz 100zł brutto premii. Ogólna ocena fatalna, jak skończy się pandemia COVID to stąd uciekam. Pozdrawiam czytaczy wpisu :)

PRAWDA

SAMA PRAWDA W TYM WPISIE. I TO DOTYCZY WSZYSTKIEGO ATMOSFERY, PŁACY I PRACY. PRACA FAKTYCZNIE BARDZO CIEŻKA A PŁACA JAKBY PRACA POLEGAŁA NA SIEDZENIU. KIEROWNICY TACY CO POTRAFIA PRZEŁOŻONYM SIĘ PODLIZAĆ. TAK WIĘC NIGDY TAM ZWYKŁY PRACOWNIK NIE BEDZIE MIAŁ DOBRZE.KIEROWNIK NIE TYLKO NIE ZAWALCZY O WAS ON WAS JESZCZE DODATKOW STŁAMSI I DOTYCZY TO WSZYSTKICH KIEROWNICZYCH STANOWISK. POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH WYTRWAŁYCH

Kris

I gitaraa ale pandemia raczej w niczym nie przeszkadza.????

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w S.I.C. Sp. z o.o.?

TO ZALEŻY NA JAKIM STANOWISKU, CZY JEST TO STANOWISKO FIZYCZNE CZY BIUROWE

Witam Pojawiło się ogłoszenie o pracę na stanowisko Kierownik Laboratorium Badawczo-Rozwojowego. I mam pytanie: Zarobki wg pracodawcy 5400-5600 zł brutto. To jakiś żart?? Biorąc pod uwagę, że w wymaganiach jest "odporność na stres", to wszystko się zgadza. Żeby kierować zespołem w chemii za tyle, to trzeba mieć nerwy ze stali. Proszę o ustosunkowanie się do tematu. Zainteresowany

Krzywy Marian

Praca bardzo ciężka fizycznie, a wypłaty są dobre tylko dzięki nadgodzinom, bo tak to raczej smutny standard. Jeżeli jesteś słaby fizycznie i delikatny, to nie masz nawet co myśleć o pracy w tym zakładzie, praca tylko dla facetów, dźwiganie materiałów i beli ważących spokojnie ponad 50KG, w dodatku wielu nowych "zmywa" się już po 1 dniu pracy. Kolejny problem to ludzie, nie wszyscy, bo są i normalni, ale nie brakuje też patologii, a kier......k to taki trochę mały tyran w szelkach któremu się wydaje że jest straszny, i wzbudza respekt,a tak naprawdę każdy tam ma go głęboko w (usunięte przez administratora)

Halina

@Krzywy Marian wypowiadał się na temat S.I.C. już ponad rok temu. Od tego czasu w firmie mogło się zmienić przecież niemal wszystko, i to na lepsze. Wiem, że szukają tam teraz Zastępcy Głównego Księgowego - ogłoszenie widnieje na popularnym portalu z ofertami pracy. Może jednak chcesz spróbować tam swoich sił?

prawda boli

nie ma co umieszczać wpisów na tym portalu ponieważ Firmy załatwiają sobie z Nimi i likwidują mniej wygodne, a jeśli uważacie że to nieprawda to pytam gdzie jest reszta wpisów które były umieszczone a dotyczyły pracy w Firmie SIC?A dokładnie dotyczyły pracy na magazynie dekoracji gdzie nadal nic się nie zmieniło, kto bardziej włazi w tyłek zarządzającym to nawet pijany może przychodzić do pracy. Kto roznosi plotki , kłamie , podkopuje kolegów ten jest na fali to taka prawda o Firmie SIC. A teraz proszę bardzo zlikwidujcie wpis, bo prawda boli i to bardzo. Na szczęście jest więcej portali które nie układają się z pracodawcami

Zostaw merytoryczną opinię o S.I.C. Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w S.I.C. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S.I.C. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.I.C. Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

S.I.C. Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Romana 40/42
    93-370 Łódź