GoldenSubmarine

Opinie o GoldenSubmarine

Weronika

Staram się dopytać was o szczegóły pracy w GoldenSubmarine, może padało za wiele pytań i z tego względu nie dostał odpowiedzi. Czy moglibyście napisać coś aktualnego? Innym użytkownikom zależy na opiniach z pierwszej ręki, ze swojej strony dodam, że liczą się komentarze z wyjaśnieniem, wtedy na pewno pytać dodatkowych będzie z mojej strony mniej.

Weronika

@Krzysia według Ciebie w GoldenSubmarine nie ma odpowiedniego poszanowania oraz występuje duża rotacja pracowników. Co masz konkretnie na myśli? Czy spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja? Na jakim stanowisku występuje rotacja, o której wspominasz?

Krzysia

Ja ze swojej strony niestety nie polecę tej agencji, jest jak to przeważnie w agencjach - zapierniczek, ale tu po prostu nie ma oddechu, który sprzyja kreatywności i nie ma też większego zadowolenia z codzienność. Niska kultura, brak wzajemnego poszanowania, duże rotacje pracowników. Naprawdę są inne miejsca gdzie widzi się różnice, bo te różnice są.

Weronika

@Marco, to dobrze. A co najbardziej Ci się podoba?

Marco

Jedno co mozna zdecydowanie powiedziec o tej agencji - bardzo dobra atmosfera, pensja zawsze przed czasem. Ze wszystkim idzie sie dogadac. Minusy to faktycznie zarzadzanie i bardzo utrudniony rozwoj ale ewoluuja :) Z mojego punktu widzenia - zdecydowanie polecam :)

cóż

Nie ładnie tak sztucznie samemu sobie nabijać lajki, oj nie ładnie... No ale jaka agencja, takie praktyki ;)

adrian

Pojawiło się też ogłoszenie na Warszawę dokładnie na Account Managera to już wyższe stanowisko więc mam nadzieje, że pieniądze też będą wysokie. Cieszy mnie bardzo, że firma zapewnia bezpłatną naukę języka angielskiego zawsze chciałem podszlifować język i proszę!

Michał

elo - tak, co jak co to wypłaty zawsze w terminie, a nawet przed. Przez 6 lat nie spóźnili się z wypłatą ani razu - zawsze wcześniej:) w grudniu nawet przed świętami:) no i bonusy przed świętami dają.

Radek

Ja pracowałem przez 2 lata w dziale graficznym i zdecydowanie polecam - do stażystów podchodzą uczciwie, ja też zaczynałem od stażu a po stażu zostałem na dłużej.

Michał

Głupoty piszecie, pracowałem cztery lata i wszystko jest w porządku - nie ma żadnego wyścigu szczurów, urlopy dostajesz bez problemu, benefity są i każdy po pół roku może skorzystać z opieki medycznej lub karty multisport, jest angielski dla pracowników i szkolenia. Z Zarządem bez problemu się dogadasz, nikt nikogo nie pogania. Płacą dobrze i co bardzo ważne na czas.

dotcom

Bylem na rozmowie rekrutacyjnej, mieli odpowiedziec w ciagu kliku dni i nikt sie nie odezwal. Ponadto co to za firma skoro kontaktuje sie tylko mailowo a nie telefonicznie? Moje zdanie jest negatywne co do tej firmy - nie szanują juz ludzi juz w pierwszym etapie rekrutacji. Pozdrawiam.

Lejka

Ta agencja to paradoks. Sporo sensownych i zdolnych ludzi bardzo źle zarządzanych. ( usunięte przez administratora )Uderza też nieumiejętność prowadzenia projektów zintegrowanych i bardziej ambitnych. Zatrudnisz się w GS będziesz ciągle poganiany, a każda chwila poświęcona na analizę, zastanowienie nad jakimś problemem będzie uznana za zwykłe obijanie. Trochę szkoda tej firmy wystarczyłoby zmienić Zarząd wprowadzić kilka zmian strukturalnych i byłaby to jedna z lepszych agencji na rynku. Temat do przemyślenia dla Właścicieli.

Anonim

Zgadzam się z powyższym postem i szczerze nie polecam tej firmy, bardzo duża rotacja, a przy tym zwolnienia bez podania konkretnego powodu (jeżeli kogoś zatrudniają to prawdopodobnie zaraz ktoś wyleci), brak szacunku do pracowników, niskie zarobki, a przy tym nie liczcie na umowę. Tylko szczególnie wyróżnione osoby mogą liczyć na prywatną opiekę medyczną czy też kartę multisport - pracownicy nie są na równi traktowani.

who

[usunięte przez moderatora], firma nie liczy się kompletnie z pracownikami, trudności z uzyskaniem urlopów, śmieszne pensje porównując do ilości pracy,oraz presji czasu w jakiej sie pracuje. Ogromna rotacja pracowników, zwolnienia bez konkretnych powodow.Agencja ma przedmuchany PR lepsze warunki mozna znaleźć w znacznie mniejszych agencjach- szczerze nie polecam.

Wyścig szczurów

Słowa kojarzące się z GoldenSubmarine (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako b. dobre. Atmosfera i ludzie tam pracujący są ok. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w GoldenSubmarine: Najbardziej nie podobało mi się w GoldenSubmarine:

Zostaw opinię o GoldenSubmarine - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GoldenSubmarine