Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Aneta Czaplicka

Łódź

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Aneta Czaplicka

Trochę zbyt późno

Witam, Serdecznie odradzam pracę w tym miejscu. Stawka minimalna, praca nie tyle ciężka co uciążliwa, głównie przez franczyzobiorców. Wiecznie niezadowoleni, wiecznie mało pieniędzy. Premie? Owszem, wysokości 100 na papierku. Podwyżki? Jak najbardziej! 50 gr na rok! Choć zdarzają się takie sytuacje, że pracownicy dostają i po 16 groszy. Wielcy łaskawcy. Na podłogę nie może nic upaść, bo to przecież pieniądze. A jak już nie daj Boże, coś takiego się przytrafi, pracownik jest raczony komentarzami ze strony szanownego małżonka, jaśnie Pana Czaplickiego w stylu: " nie szastaj tak moimi pieniędzmi". Co ciekawe małżonek bywa w restauracjach częściej od samej zainteresowanej. Wydawać by się mogło, że Aneta jest osobą wykształcona a co idzie za tym taktowną. Nic bardziej mylnego. Najgorzej są traktowane osoby na stanowiskach kierowniczych. Dosłownie jak ścierki do podłogi. Najgorsze jest to, że zmuszają pracowników do łamania standardów dotyczących bezpieczeństwa żywności. Sami wiedzą lepiej od samego biura McDonld's Polska, ile produkt może być ważny. Osobiście widziałem jak "szef" instruował pracownice, jak ma nasypywać frytki: "te stare daj na spód, a świeże na wierzch". Paranoja. Oszczędności, oszczędności i jeszcze raz oszczędności! Chemia nawet nie jest kupowana od rekomendowanych firm, tylko kupowana tańsza z Selgrosa. A jak kontrola z biura, to się przywiezie z innej restauracji, co się martwić mamy przecież kilka! Ale to nie jedyny sposób na cięcie kosztów. Oszczędza się dosłownie na wszystkim: prądzie, wodzie( bo ekologia!pękam ze śmiechu). na ogrzewaniu też. Bywały sytuacje, kiedy w restauracji było 8 stopni( nie to nie pomyłka 8 nie 18). Co więcej, stwarzają warunki pracy zagrażające życiu pracowników. Mam tutaj na myśli wymianę sprzętów. Niejednokrotnie pracownicy mogli się skaleczyć o popękane plastikowe elementy. Kupić nowych nie można bo kierownik musi pilnować kosztów. Po co wydawać ? To samo z dostawami, lepiej jeździć jak oszołom i pożyczać z innych restauracji niż "zamrozić gotówkę". A jak już trzeba po coś jechać kosztów nie zwracają. Za nadgodziny raczej "setek" się ne doczekacie. Godziny są oddawane w przyszłym miesiącu. Pracownikom i instruktorom. Cała reszta, która jest wyżej nie ma na co liczyć. Prawo pracy jest łamane również w innych kategoriach, np. odpoczynki tygodniowe, czy zapomniane już dawno prawo wolnej 4 niedzieli. Jeżeli wasi współpracownicy ( o ile są choć odrobinę kompetentni) o was nie zadbają, to na właścicieli nie macie co liczyć. Chyba, że lubicie wazeliniarstwo. Oni je uwielbiają. Dzięki takim właśnie metodom udzielono wielu nietrafionych awansów. Ale o tym głośno powiedzieć nie można, bo szef ma zawsze rację. Odradzam, odradzam jeszcze raz odradzam!

Kolesiostwo
@Anna 10.04.2018 12:21

Tak pamiatam to zdarzenie, darla sie Tak ze goscie na drive byli w szoku i slychac ja bylo na sali. I domagac sie szacunku dla siebie a nie szanowac innych !! Dobry zart!!

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Aneta Czaplicka - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Aneta Czaplicka