Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Aneta Czaplicka

Łódź

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Aneta Czaplicka

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Aneta Czaplicka

Justyna

@~M. Fajnie, że mimo złych wspomnień z tą firmą postanowiłaś pozostawić tu swoje zdanie o niej. Pracowałaś w Przedsiębiorstwie Produkcyjno Handlowo Usługowym parę lat, więc na pewno dużo wiesz o specyfice pracy w tym miejscu. Jak twierdzisz, iż są tam łamane zasady bezpieczeństwa żywności, to powinnaś gdzieś zgłosić takie wykroczenie. A jakie sama stanowisko tam obejmowałaś?

~M.

Przez 4 lata pracowałam w tej firmie nędzy i rozpaczy. Właścicielka jest bardziej zainteresowana butami markowych projektantów niż pracownikami którzy systematycznie odchodzą z jej restauracji. Nagminnie łamane są zasady bezpieczeństwa żywności jak już ktoś powyżej napisał. Chwalą się elastycznym grafikiem pracy ... śmiech na sali o wolne trzeba wręcz błagać (nawet jeśli jest to twój dzień niedyspozycyjny). To jest żenujace. Zamin człowiek wejdzie na swoją zmianę jest już zmęczony, zestresowany i wykończony psychicznie i fizycznie. Wspomniana wcześniej Anna traktuje managerów jak chłopców do bicia. Coś się stało wina managera czegoś brakuje wina managera. Najłatwiej jest zasłaniać się innymi. Praca dobra dla studenta, który dopiero co wkaracza na rynek pracy. Plusem jest możliwość kariery- każdy kolejny pracodawca patrzy z podziwem na moją ścieżkę kariery w McD i przepracowane lata ;) Każda praca po "złotych łukach" jest o niebo lepsza, Uciekajcie póki możecie!!!

Justyna

@anonymous Bardzo Cię proszę, żebyś na forum nie posługiwał się danymi personalnymi swoich współpracowników. Piszesz jedynie o atmosferze panującej w Przedsiębiorstwie Produkcyjno Handlowo Usługowym. Może, skoro jesteś albo byłeś tam pracownikiem, powiesz nam, jakie warunki zatrudnienia oferował ten pracodawca? Możliwa była umowa o pracę, czy raczej umowa zlecenie?

Od Waszych ostatnich aktywności w tym wątku minęło już sporo czasu. Możecie napisać co w tym momencie dzieje się w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Aneta Czaplicka? Jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy i ewentualne warunki zatrudnienia?

anonymous
@Administrator 12.05.2018 09:14

Atmosfera fatalna , jest jeszcze gorzej , a Anka Madej to jakieś nieporozumienie .Skąd ona się wzięła ?totalny brak szacunku do ludzi a jej inteligencja poniżej krytyki,

Trochę zbyt późno

Witam, Serdecznie odradzam pracę w tym miejscu. Stawka minimalna, praca nie tyle ciężka co uciążliwa, głównie przez franczyzobiorców. Wiecznie niezadowoleni, wiecznie mało pieniędzy. Premie? Owszem, wysokości 100 na papierku. Podwyżki? Jak najbardziej! 50 gr na rok! Choć zdarzają się takie sytuacje, że pracownicy dostają i po 16 groszy. Wielcy łaskawcy. Na podłogę nie może nic upaść, bo to przecież pieniądze. A jak już nie daj Boże, coś takiego się przytrafi, pracownik jest raczony komentarzami ze strony szanownego małżonka, jaśnie Pana Czaplickiego w stylu: " nie szastaj tak moimi pieniędzmi". Co ciekawe małżonek bywa w restauracjach częściej od samej zainteresowanej. Wydawać by się mogło, że Aneta jest osobą wykształcona a co idzie za tym taktowną. Nic bardziej mylnego. Najgorzej są traktowane osoby na stanowiskach kierowniczych. Dosłownie jak ścierki do podłogi. Najgorsze jest to, że zmuszają pracowników do łamania standardów dotyczących bezpieczeństwa żywności. Sami wiedzą lepiej od samego biura McDonld's Polska, ile produkt może być ważny. Osobiście widziałem jak "szef" instruował pracownice, jak ma nasypywać frytki: "te stare daj na spód, a świeże na wierzch". Paranoja. Oszczędności, oszczędności i jeszcze raz oszczędności! Chemia nawet nie jest kupowana od rekomendowanych firm, tylko kupowana tańsza z Selgrosa. A jak kontrola z biura, to się przywiezie z innej restauracji, co się martwić mamy przecież kilka! Ale to nie jedyny sposób na cięcie kosztów. Oszczędza się dosłownie na wszystkim: prądzie, wodzie( bo ekologia!pękam ze śmiechu). na ogrzewaniu też. Bywały sytuacje, kiedy w restauracji było 8 stopni( nie to nie pomyłka 8 nie 18). Co więcej, stwarzają warunki pracy zagrażające życiu pracowników. Mam tutaj na myśli wymianę sprzętów. Niejednokrotnie pracownicy mogli się skaleczyć o popękane plastikowe elementy. Kupić nowych nie można bo kierownik musi pilnować kosztów. Po co wydawać ? To samo z dostawami, lepiej jeździć jak oszołom i pożyczać z innych restauracji niż "zamrozić gotówkę". A jak już trzeba po coś jechać kosztów nie zwracają. Za nadgodziny raczej "setek" się ne doczekacie. Godziny są oddawane w przyszłym miesiącu. Pracownikom i instruktorom. Cała reszta, która jest wyżej nie ma na co liczyć. Prawo pracy jest łamane również w innych kategoriach, np. odpoczynki tygodniowe, czy zapomniane już dawno prawo wolnej 4 niedzieli. Jeżeli wasi współpracownicy ( o ile są choć odrobinę kompetentni) o was nie zadbają, to na właścicieli nie macie co liczyć. Chyba, że lubicie wazeliniarstwo. Oni je uwielbiają. Dzięki takim właśnie metodom udzielono wielu nietrafionych awansów. Ale o tym głośno powiedzieć nie można, bo szef ma zawsze rację. Odradzam, odradzam jeszcze raz odradzam!

wujek dobra rada

wypowiedź jak najbardziej trafiona ... zgadzam się w 100%

Anna
@Trochę zbyt późno 24.05.2017 22:27

Pracuje tam jeszcze Anka Madej ktora wrzeszczy, obraza ludzi a domaga sie szacunku dla siebie mowiac "ze starszych trzeba szanowac".Anka nasza rada Wszytkich powinno sie szanowac !! Zablysnela inteligencja.

Kolesiostwo
@Anna 10.04.2018 12:21

Tak pamiatam to zdarzenie, darla sie Tak ze goscie na drive byli w szoku i slychac ja bylo na sali. I domagac sie szacunku dla siebie a nie szanowac innych !! Dobry zart!!

zmęczona
@Trochę zbyt późno 24.05.2017 22:27

Nic się nie zmieniło przez ten czas, sytuacja z dnia na dzień coraz gorsza. Stres, brak szacunku do współpracowników, głównie ze strony kierowników restauracji oraz słynnej Anny M., już tyle ludzi się zwolniło przez nią i nikt z tym nic nie robi. Jak się ośmielisz coś powiedzieć to zaraz się na tobie mszczą, niby pod pozorem sprawdzania pracy i przestrzegania standardów, ale ludzie chodzą znerwicowani cały czas. Normą jest wyładowywanie swoich frustracji głównie na menadżerach bo na ich barkach spoczywa prowadzenie całego tego (usunięte przez administratora) a pracownicy tylko patrzą i nie wierzą własnym oczom, że można tak traktować drugą osobę, co mądrzejsi zmywają się szybko, wytrwalsi zostają na dłużej, ale każdy ma swój limit. Ja też stanowczo odradzam!

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Aneta Czaplicka - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Aneta Czaplicka