Ośrodek Opiekuńczo Wychowawczy

Płock

Opinie o Ośrodek Opiekuńczo Wychowawczy

monika

nie wiem jak można pisać takie słowa, opinia o pracy w ośrodku jaką napisała @Ja, jest dla mnie nie do przyjęcia. Jestem osobą młodą , po studiach i chcę pracować i pomagać, jeżeli ktoś ma inne zdanie to ja je szanuję ale pod warunkiem , że swoją opinią nikogo nie obraża

KOBIETKA_PL

Decydując się na pracę w takim ośrodku trzeba być przygotowanym na szereg ciężkich sytuacji i negatywnych zachowań, może poprostu nie nadajesz się do tej pracy...

dakota

dlaczego tak uważasz...ja właśnie staram się o przyjęcie do tej placówki...mogłabyś napisać coś więcej?:)

JA

Praca w OOW to bezsensowna strata czasu. Nerwy i emocje, a do tego wynaturzenie i akceptacja zachowań patologicznych.ODRADZAM

Zostaw opinię o Ośrodek Opiekuńczo Wychowawczy - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ośrodek Opiekuńczo Wychowawczy