Opinie o PURATOS w Kostrzyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PURATOS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PURATOS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PURATOS w Kostrzyn

Swing

Radzę się trzymać z dala od działu dystrybucji!! Czytałem parę opini o tym i zgadzam się w 100%. Kierownik chory człowiek. A atmosfera na samym magazynie tez nie fajna. Jestes nowy to jestes od wszystkiego i od niczego. A jak cos zle zrobisz to nie powiedza Ci zebys to poprawil tylko od razu lecą na skargę. Pracowałem w wielu miejscach, ale z taka patologią sie jeszcze nie spotkałem.

@Koniobijca

Czyli na produkcję można śmiało aplikować? Jeśli część pracowników pracowała w Poznaniu, a teraz zakład się przeniósł to Ci pracownicy będą mieć zagwarantowany dojazd do pracy albo może firma będzie oddawała pieniądze?

Swing

@kandydat Nowy wpis
@Swing

Więc dlatego stałe potrzebują do pracy .Bo nikt normalny za grosze nie tyra jak koń z dziobakami????.Dziękuję za opinie bardzo przydatna ????

@@kandydat

No, ale opinia została dodana kilka lat temu, więc może na dzień dzisiejszy sytuacja jest inna? Cały czas tak słabo płacą? Nadal jest mega zapotrzebowanie na ludzi czy firma po prostu się rozrasta?

Koniobijca Nowy wpis

Firma się rozrasta inwestycje na grube miliony na produkcji. Zaklad przeniesiony z Poznania do Kostrzyna duza renowacja by zwiększyć produkcje

Poszukujący.

Witam. Aktualnie znjaduje sie ogłoszenie na pracownika produkcji w fabryce polew czekoladowych. Czy takowy pracownik moze liczyć chociaż na 6000 brutto ? @Pracodawca

Xyz
@Poszukujący.

Przyjdź na rozmowę to się dowiesz ale myślę że troszkę mniej. Praca lekka ale trochę monotonna.

pat

Czy firma zatrudnia osoby innej narodowosci , mowiace plynnie w jezyku polskim? Mowie o stanowiskach na produkcji /magazynie

Koniobijca
@pat

Tak zatrudnia aktualnie pracuje kilka osób z Ukrainy Rosji i z Chin

@Koniobijca

A czy jak są obcokrajowcy, to w pracy, jakim językiem trzeba się posługiwać? Jak przełożony jest właśnie nie z Polski, to i tak rozmowy, dokumentacja i wszystko dzieje się w firmie po polsku, czy trzeba znać jeszcze jakiś inny język?

Zastanawiam się trochę nad tym, że piszecie, że firma wystawia ogłoszenia ale realnie nie dochodzi do zatrudnienia. Mimo to spróbuję aplikować na stanowisko Technologa Piekarnictwa. Jak z zarobkami, miesięcznie wyjdzie więcej niż najniższa krajowa? Pracownik motywowany jest premiami?

Magazynier

Jak wygląda przebieg rekrutacji na magazyn

Jaki wózki są na magazynie?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Wcześniej pytano o staż, a jest i oferta pracy w zakładce kariera dla Technologa Piekarnictwa. Zamiast wymaganych 2, mam 3 lata doświadczenia w pracy w branży piekarniczej oraz zawodowe wykształcenie kierunkowe w zakresie technologii żywności. Czego więc przy takich kwalifikacjach mogę oczekiwać od firmy w zakresie wysokości wypłaty, a także wsparcia w wykonywaniu powierzonych zadań, szczególnie zaraz po zatrudnieniu?

Jul.ak

Czy oferują Państwo staże dla technologów żywności ?

Puratos HR
@Jul.ak

Witamy. Rzeczywiście miewamy takie oferty również. Aktualnie poszukujemy w ramach programu stażowego Technologa Cukiernika. W razie zainteresowania proszę o kontakt: rekrutacje@puratos.com Pozdrawiamy, Zespół Puratos HR

Zuzanna

Wiele waszych opinii dotyczy samego procesu rekrutacji. A jak z warunkami zatrudnienia dla magazyniera? Nie ma nikogo ma forum zatrudnionego na tym stanowisku? Ile wychodzi na godzinę pracy? Będzie przynajmniej ze 25 zł netto? To jest praca zmianowa? Ile takich zmian macie i w jakich godzinach?

Brak kompetencji do przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych. Firma wystawia ogłoszenie, przez telefon bardzo mówią jak chcą zatrudnić, a tak w rzeczywistości nie szukają. Zanim Cię nie przyjmą musisz przejść kilka rozmów i na każdej pytają o to samo. Nie polecam, szkoda czasu.

Samuraj Jack

Co ty mówisz jest 1 rozmową i jesli Cie przyjmą to potem przychodzisz po skierowanie na badanie i p badaniach w umówiony dzien zaczynasz prace od szolen bhp i dokunetacji.

Szczun
@Samuraj Jack

Dokładnie tak

Non stop się ogłaszają a nikogo nie przyjmują idioci. Zgłasza się 50 osób i nikt nie pasuje?

Szczun

To nie prawda. Przyjmują tych, którzy przechodzą testy i akceptują warunki zatrudnienia

Witam jak wygląda praca magazyniera warto aplikować ?

Były pracownik.

Pracowałem, praca ciężka za niskie pieniądze. Oferowali mi mniej niż obok nowo powstawiejacym DHL. Pracownicy mówili ze jak nie dadzą podwyżki to pójdą do somsiada obok(DHL) a co do samej pracy? Naprawdę ciężko cały czas worki po 25kg 5 dni w tygodniu i na starość kręgosłup rozwalony. Nie polecam. Praca na Max rok czasu oczywiście jak za te śrubki da ktoś radę wyżyć przy takiej inflacji.

Iza
@Były pracownik.

Czy tu nie jest robiona przypadkiem świadoma reklama konkurencji? To jak tu bhp wygląda tak właściwie?

Luźne gacie
@Były pracownik.

Słuchaj start jak ktoś co chwilę (usunięte przez administratora) L4 to ma niską podstawę i nie pisz głupot bo firma obok daje niższe stawki. Piszesz o dźwiganiu worków co z podajnika na taśmę gdzie minimalnie podnosisz do góry jakieś 20 cm ? Resztę za Ciebie robot robił. Jakoś nikt z obecnych pracowników nie poszedł do sąsiedniej firmy. Nie siej fermentu i weź się do porządnej roboty bo robić trzeba wszędzie.

Iza
@Luźne gacie

Możliwe, że ktoś go źle wdrożył i nie załapał jak prawidłowo te worki ogarniać przy tych maszynach? A z tymi podwyżkami to akurat nie minął się z prawdą?

Grażyna

Widzę że to typowa praca produkcyjna, i raczej ironicznie podchodzicie do kwestii zarobków, czy w ogóle wypłacaja i coś ponad minimum? :) Jakby nie patrzeć to wszędzie jest problem w tej branży prawie

Sabinator
@Grażyna

Jest powyżej stawki mimalnej na tle innych firm jest dobrze płatna praca ciężka ale płacą w miarę dobrze

@Sabinator

A podasz jakieś widełki mniej więcej?

Łowca_jeleni

Nie polecam to (usunięte przez administratora) bez przyszłości na chwilę można ale nie za długo. Praca ciężka za śmiesznie niskie wynagrodzenia pracownik musi pilnować 10 rzeczy na raz A po ostatnich podwyżkach już 3 osoby się zwolniły. Firma zanotowała najlepszy rok i kwartał w historii i nagrodziła pracowników.... paczka kawy. Nie polecam !

ZbychuAzo
@Łowca_jeleni

Nie przesadzaj kawa była od sowy... na 100 lecie nawet kawy nie dali... lipa po prostu chętni do pracy tam pełna kolejka taka że ochroniarz nie nadąża sprawdzać temperatury, ale można oczekiwać brać( [o ile wogule wystawią pieczywo 1 klasy z chemią w składzie 100% do domu ) warto pieczywo następnego dnia tragiczne

Super batman

Praca marzenie super zarobki w końcu praca w której za nic nie robienie mozna dorobić sie domu z basenen.

Agata
@Super batman

Nie mam pojęcia, ile prawdy jest w Twoim komentarzu. Wyczuwam jednak w nim sporo sarkazmu. Tak czy inaczej - przydałoby się tu nieco więcej informacji na temat aktualnej sytuacji w PURATOS. Czytałam, iż każdy pracownik firmy ma okazję wyznaczyć własną ścieżkę nauki – zarówno w zakresie umiejętności technicznych, jak i kompetencji miękkich. Czy to prawda? Tak to w rzeczywistości wygląda?

Marzena
@Agata

Robisz co ci każą. Tyle z Twojej ścieżki...

nick

Czy firma zatrudnia kobiety na produkcję,czy ktoś może odpowiedzieć?

Super Henio z hydrantu
@nick

Nie tylko faceci, nie zebym zle ocenial kobiety ale mogly by miec ciezko na produkcji

Jan
@Super Henio z hydrantu

Możesz mi powiedzieć jak obecnie prezentuje się w firmie sytuacja związana z atmosferą? Czy relacje między pracownikami a przełożonymi są dobre? Pracujesz w PURATOS, więc mam nadzieję że powiesz mi coś na ten temat, daj znać!

@nick

Nie. To jest dość ciężko fizyczna praca

Nie, tylko mężczyzn.

Marzena
@nick

Ani na produkcję ani na magazyn nie przyjmują kobiet

dziwne

(usunięte przez administratora) truja testy jakies kaza przechodzic a nic z tego nie wynika nikogo nie przyjmoja i rekrutacja sie przeciaga w nieskonczonosc nie polecam

Grażyna
@dziwne

Przeczytałam Twój komentarz i domyślam się, że brałeś udział w procesie rekrutacyjnym w firmie Puratos, a Twoja opinia nie jest zbyt pozytywna, bo jak mówisz, rekrutacja bardzo się przeciąga. Wspominasz o testach rekrutacyjnych, możesz powiedzieć, na czym one polegają? Na jakie stanowisko pracy aplikowałeś?

asia

@Super Henio z hydrantu czyli kobieta nie ma tu szans?

Janek

No to znaczy, że kandydaci nie spełniają oczekiwań które znają przed rekrutacją. Firma jest dobra ale wymagająca.

Asia

Czy ktoś wie jak wygląda praca na produkcji, i czy jest rekrutacja na stanowiska produkcyjne?

Maja
@Asia

Puratos jest międzynarodową grupą oferującą pełną ofertę innowacyjnych produktów oraz wiedzę ekspercką dla rzemiosła, przemysłu, sieci handlowych, sektora HORECA etc. Nic zatem dziwnego, że zainteresowałaś się pracą w tym przedsiębiorstwie. Nie wiem, jak dokładnie wygląda tam praca na produkcji, ale dowiedziałam się, iż prowadzą rekrutację. Zajrzyj tu: https://jobs.puratos.com/go/Jobs-in-Operations-EN/3732201/ Czy widzisz coś dla siebie? Daj nam znać.

Asia
@Maja

Dziękuję, ale chciałbym usłyszeć opinię od kogoś kto pracuje tam na produkcji

Jery

Jakie warunki płacowe i socjal są na stanowisku PH i Regionalnego???? Może ktoś napisać Dzięki

Zasiedziały
@Jery

Daj sobie spokój z tą firmą,omijaj jak najdalej

Maja
@Zasiedziały

Cieszy to, że zechciałeś wziąć czynny udział w dyskusji na temat tego pracodawcy, ale musisz wiedzieć, iż Twój post za wiele nie wniósł. Puratos jest międzynarodową grupą oferującą pełną ofertę innowacyjnych produktów oraz wiedzę ekspercką dla rzemiosła, przemysłu, sieci handlowych, sektora HORECA w branży piekarniczej, cukierniczej i produkcji wyrobów czekoladowych.Na pewno więc można o niej dużo napisać. Powiedz nam na początek - pracowałeś w tej firmie? Jeśli tak, to napisz coś konkretnego odnośnie tamtejszych warunków pracy. Zachęcam Cię do dalszej dyskusji!

Zostaw merytoryczną opinię o PURATOS - Kostrzyn

• Jak się pracuje w PURATOS?

Zobacz opinie na temat firmy PURATOS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PURATOS?

Kandydaci do pracy w PURATOS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PURATOS