HG AUTOMOBILE/AVANTI

Buk

Opinie o HG AUTOMOBILE/AVANTI

Paulina

Czy ktoś jeszcze może wypowiedzieć się na temat tego jakim pracodawcą jest firma? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Czy są możliwości rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji? Dodatkowe informacje będą bardzo istotne dla osób, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV. Bardzo też proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Nie jest to miejsce na obrażanie innych pracowników firmy.

benifity moja droga to wyzywający i ponętny uśmiech pani spedytor. Zaś co do firmy to fakt że kierowcy jak już wcześniej było napisane to muły robocze ale oczywiście są MOCNE wyjątki o których wie i kreuje wielka jak by się wydawało pani spedytor przez bardzo malutkie spedytor.Zarobki zaś jak na tą prace oraz czas i ryzyko kierowców są zdecydowanie za niskie. jeśli chodzi o załogę ( niektórzy kierowcy a w szczególności ci nie udani mechanicy) to powiem wprost , głąby. Sam szef potrafi więcej niż oni, no ale to nie ja ich zatrudniam. Na koniec skwituje tylko tym że mimo wszystko szefostwo jest OK.

Paulina

@bbbb, a na jakie benefity mogą liczyć pracownicy HG AUTOMOBILE/AVANTI?

marian

O to coś nowego @Majj a mogę wiedzieć skąd masz takie info? Bo ja myślę o zatrudnieniu się u nich właśnie ze względu na to, że warunki podobno mają klarowne i co najważniejsze trzymają się tego co na umowie

bbbb

Praca jak kazda inna.. nie ma problemu z urlopem, chorobowym, wynagrodzenie tez nie jest złe, problemu z płatnościami też nie mają. spedytorzy tez nie są źli. kazdy musi zrobic swoja robote. ja tam do nich nic nie mam. ogólnie to spoko firma i dobrze mi sie tam pracowało.

ktoś

jeśli chodzi o głąba co pisał o busach to chyba nie ma pojęcia że istnieją firmy o dużo lepszych warunkach i znacznie większych zarobkach.Musi głąbowi być bardzo,bardzo ciepło i przytulnie przy gwieździe z Opalenicy która ma faworytów jak i ofiary do wykorzystywania (muły robocze).Szkoda mi czasu na pisanie o niej, skupmy się na firmie.Samochody porażka ,no i ten stary który myśli że jest prezesem - koszmar jak ci zatankuje samochód to sukcesów.a mechanicy jak są w stanie to i koło potrafią przykręcić do końca .koszmar ,no ale głąb chyba to lubi

aaaa

Moze ktoś napisać coś więcej o tej firmie (jakie trasy, czy podwójna obsada itd.)

???

a jakies konkretne opinie? co konkretnie jest nie tak?

....

A ta smieszna pani spedytor to moze wylizac mi moje spocone ....

....

Wszędzie tylko nie tam. Samo za siebie mówi że non stop kierowców potrzebują. Góra miesiąc wytrzymasz tam , firma żenada i porażka .

pytanie

Witam. czy moglby ktos napisac cos o tej firmie? warunki itp. o odpowiedz prosze tylko osoby ktore mialby stycznosc z ta firma. pozdrawiam

Młody

Wiecie co "cymbały"? Jednym słowem żal mi was czytając takie coś. Bo widać, że "leń" macie na drugie w dowodzie.. Ja tą firme chwale. Dobrze płacą z wzięciem urlopu na załatwienie spraw żaden problem. Jak coś nie tak to idzcie na busy siedzcie w tych 2m przez 3tyg i zarobcie 3tys. A pani spedytor bardzo śliczna i sympatyczna z uśmiechem na twarzy. A co do aut jeżeli auto z '10 roku jest starym a sam posiadasz auto z lat '90-'00 to, to jest nowiusienkie auto dla cb. Nara "frajerzy" bo tylko czas marnuje przez takich idziotów jak wy ;p Miłego weekendu ;]

ktos

Masz racje kolego firma porazka... najlepszy jest ten podzial placenia dla kierowcow robisz ta sama robote a ten drugi ma 800 stow do wyplaty mniej.Szkoda slow.Pozdro

ldjuhufi9
@ktos 26.06.2013 20:49

poza tym pani spedytor gwiazda niech ją drzwi ścisną ma swoich faworytów którym ustala trasy tak jak im pasuje za niewielkie prezęciki.

!!!!!!!!!!!!!!!SZOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W kilku zdaniach masakra.Stare auta o ładownosci ok 3750kg gdzie ładuje się na nie po 10 ton. Podwójna obsada rusza do holandii w niedziele wieczorem.Na miejscu są w poniedziałek rano.Rozładunek,po południu załadunek CATEPILLAR i niby pauza.Ale nie,POWRÓT do polski. Wtorek rano rozładunek w Poznaniu i załad. w Gnieznie.Wieczorem wyjazd do Holandii.Nareszcie środa rano nie trzeba się śpieszyć bo załad. dopiero jutro ale objechać 4 sklepy z meblami troche zajmie no to do dzieła.Jest 16 koniec pracy możemy isć spać.Czwartek załad.o12 pózniej załad.o 18 CATEPILLARi do Poznania.Piatek 11 rozład.i po południu załad. Nieraz w Sobote rano.Wieczorem powrót na baze.Auto gotowe na wyjazd w niedziele.Kierowca ma tylko za zadanie aby wszystkie tarczki miały ręce i nogi,nie ważne JAK!!!!!!! TO NIE CHORA WYOBRAZNIA TAKIE RZECZY SIĘ DZIEJĄ W POLSCE NAPRAWDE.

Zostaw opinię o HG AUTOMOBILE/AVANTI - Buk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HG AUTOMOBILE/AVANTI