ciuba&partnerzy

Puławy

Opinie o ciuba&partnerzy

To ile w takim razie zarabia się w ciuba&partnerzy? Napiszcie taką kwotę orientacyjną albo przedział.

pablo

Pan [usunięte przez moderatora] jakich mało...dla pracownika i klienta oferuje to samo ściemę i przyświeca mu jeden cel-maksimum zysku dla siebie

Popieram. Fajna forma umowy o pracę, gdzie twoja podstawa jest na zasadzie premii. Inspekcja pracy miałaby na czym oko zawiesić. Wcale warunki (zarobki) nie są super. Wielka ściema.

słabe zarobki, po podpisaniu ogromnej ilości umów zostałem kopnięty w [usunięte przez moderatora] żenująca firma

Zostaw opinię o ciuba&partnerzy - Puławy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ciuba&partnerzy