Rowex Sp. z o.o.

Ostroróg

Opinie o Rowex Sp. z o.o.

kortez

Chyba jednak firma działa skoro widziałem, że szukają dyrektora zarządzającego, widziałem to niedawno więc chyba coś jest na rzeczy, dajcie znać czy to na pewnie nie ściema, dzięki

@

Wyjechali na kanary i bawią się po pachy!!!

ale czy ktos moze konkretnie powiedziec co sie tam stalo, naprawde rowex juz nie istnieje,,,,a ci wszyscy pracownicy gdzie sie podziali,,,,

[usunięte przez moderatora], to zapewne [usunięte przez moderatora] heheheeee, polecalibyśmy tam pracę, polecalibyśy, ale zbańczyła, bo niemal wyłudzała towar, nie płaciła kontrahentom, a pracownicy najlepiej gdyby dopłacali- najlepiej Pani [usunięte przez moderatora]- za to , że ciężko, w warunkach nie do pozazdroszczenia pracowali-a nie otrzymywali wynagrodzenia za pracę; prawdą jest, że nie wypłaca wynagrodzeń, zaległości z tego tytułu sięgają 3 miesięcy i nikt z zarządu sobie z tego nie robi...........niestety..........., a to my pracowaliśmy na ich wakacje, na ich remonty domów, zakupy samochodów.................................................................................

Zostaw opinię o Rowex Sp. z o.o. - Ostroróg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rowex Sp. z o.o.