Notedeco Jankowiak sp.j.

Opinie o Notedeco Jankowiak sp.j.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Notedeco Jankowiak sp.j.?

JW Nowy wpis

Polecam serdecznie. Nastawienie przełożonych i wspołpracowników bardzo pozytywne i zawsze chętnie pomagają się dokształcić oraz rozwiać wątpliwości. Nikt tutaj nie szykanuje ze względu na poglądy czy sposób bycia i naprawdę wystarczy się postarać by sprawnie pracować i być zadowolonym z umowy i atmosfery.

Bpp Nowy wpis

Odradzam pracę u notedeco przyjmują na chwilę na sezon ciągle nadgodziny i soboty ciężko o urlop kobiety ciągle chodzą i dźwigają ciężkie kartony i same wywożą palety siedzę tu trochę więc widzę szukam czegoś innego bo rodzinę muszę utrzymać a tu słaba kasa

Nowe

Dzień dobry na ile zmian pracuje zakład jestem świeżo po szkole jako poligraf i szukam pracy

JA Nowy wpis
@Nowe

Jedna zmiana, od 7-15 czasami od 6-15.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Notedeco Jankowiak sp.j., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Dominika

Po ile te kartony mogą ważyć?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Notedeco Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Grażyna

Skąd takie negatywne nastawienie? Pracowałaś w tym miejscu czy słyszałaś tylko jakieś plotki?

Tołdi

Nie ma nic, nawet opieki medycznej

Barbara

I oprócz kawy nic nie ma nadal?

Chetny

Witam czy można złożyć u państwa cv

Jola

@Nick a co złego było w zatrudnianiu przez agencje?

po latach
@Jola

a fajnie jest zmieniac agencje co jakis czas i nie doczekac sie umowy na stałe? zero szans na kredyt itp.

Dominika
@po latach

W sumie to niby nie. No ale to chyba nie reguła, że się cały czas będzie zmieniało?

Wynalazca

Hej pisze ponieważ mam pytanie czy firma pracuje również w święta? Czy zakład jest zamknięty jestem z wykształcenia poligrafem i chciałem podjąć pracę

Es
@Wynalazca

Nie

Wynalazca

Hej jestem poligrafem chciałem podjąć pracę w notedeco czy produkcja pracuje w święta?

Czy Notedeco Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Dzikik

Nie

Co wchodzi w socjal Notedeco Sp. z o.o.?

Lol

Problem w tym że są osoby które wsypują 8 łyżeczek cukru do herbaty albo dosypują do słoików i chowają w swoich szafkach ... Więc cukier szybko znika. Radzę zabrać swój z domu.

Jaki dress code obowiązuje w Notedeco Sp. z o.o.?

Dress

Im modniej tym lepiej :-P

Czy chciałabyś zostać doradcą w sprawach zawodowych dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie Notedeco w mieście Poznań? Dodaj opinię na temat tego pracodawcy, wiele osób czeka na twój wpis.

Pani

Czy opinia nie polecam zawiera niewłaściwe treści? Po jednym dniu usunięta. Po co w takim razie strona na opiniowanie, mija się to całkowicie z celem

Ciesz się,że ją masz bo teraz ludzie pracę tracą a za chwilę to może spotkać Ciebie

Ciekawy

Dorobić można wszędzie i właściciele nigdy nie powinni patrzeć na zarobki przez pryzmat dodatkowej pracy... To jest dla nich zarobek bo nie muszą płacić nadgodzin... Przeliczylbym to na godziny w domu i okazaloby się że mam mniej za nadgodziny niż siedząc w pracy.

Ciekawy

Zastanawiam się nad jednym? Kto tam trzyma ludzi na siłę? Bo na to tu wygląda. Ludzie dbajcie o siebie a nie pracujecie gdzie nie chcecie a potem żale anonimowe....

Pan/Pani

Jeśli ktoś ma dwie lewe ręce do pracy , to w każdej firmie będzie widział mobbing wobec swojej osoby ( i nie ma znaczenia czy będzie zarabiał 2000 czy 7000 tysięcy )

Osoby tu wypowiadając się opisał swoją opinie negatywną czyli zapewne miału mu temu powody. Jeśli masz inną opinię to zwyczajnie napisz jak czujesz się w tej firmie,co myślisz o kadrze rzadzacej i takie tam. Wtedy potencjalny przyszły pracownik sam podejmie decyzję czy warto, czy też nie. Przestańcie się już obrażać nawzajem,ponieważ zrobiło się bardzo niesmacznie

@Nowy

Nigdy sytuacja z mobbingiem nie miała miejsca w naszej pracy.Pracuje w tej firmie trochę czasu i jedynie kogo obwiniałabym za niemałą atmosferę to pracowników(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Notedeco Jankowiak sp.j. - Poznań

• Jak się pracuje w Notedeco Jankowiak sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Notedeco Jankowiak sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Notedeco Jankowiak sp.j.?

Notedeco Jankowiak sp.j.