Komandor Warszawa

Marki

Opinie o Komandor Warszawa

nurek

hmm @Yrek wydaje mi się, że żadna firma nie toleruje nagminnego spóźniania się do pracy. Komandor to znana firma a ta siedziba w markach zatrudnia chyba wiele osób, na pewno jednak zwracają uwagę na punktualność zatrudnionych pracowników, nie przeskoczysz tego :D

xyz

Nigdy nie była tak jak piszą przedmówcy. Oni są sfrustrowanymi byłymi pracownikami usuniętymi najczęściej za próby prywatyzacji zakładu. W Komandorze zawsze zatrudnia się na umowę o pracę.

xxx

Ludzie omijac ta firme dalekim łukiem co prawda jak poprzednicy napisali ze zalogo jest dobra , ale strona [usunięte przez moderatora]i zarzadanie firma jest do[usunięte przez moderatora] presje od czuwa sie na kazdym kroku bo [usunięte przez moderatora] tylko czy cha po drugiej strony kamery aby wlepic mandat i pokazac kto ma racje i jeszcze jest drugi taki zwany przez miejscowych pracownikow ,,pustak " bo jak przejoł miejsce kierownicze po poprzednim kierownku to krzywe płyty kazał prostowac pustakami bo lezały nie daleko tak i moja rada omijac ładnie jest przyjmuja premie obiecuja i podwyzki ostania była ze 3 lata temu a teraz pustak daje premie tak ze nie widac tego nie licza sie z czlowiekim wogole

Benek,

też niedawno tam pracowałem, część pracowników zostala oskarzona o [usunięte przez moderatora]szaf i zwolniona za porozumieniem stron co jest niedorzeczne w zakładzie w którym: na każdym stanowisku sa kamery, liczona jest każda złotówka i nie przedstawiono im ani jednego dowodu na to. Najgorsze [usunięte przez moderatora]jakie jest tylko możliwe, szukajace bez przerwy powodu do zabrania premi, przykładem jest śledztwo w sprawie rzekomej kradzieży paczki ręczniczków jednorazowych, czy zebranie w sprawie za długiego przesiadywania w toalecie :) Część pracowników lubi donosić np. [usunięte przez moderatora] ,każdy kto tam pracował to wie o kogo chodzi :) poprostu frajerstwo jest codziennością

malarz

[usunięte przez moderatora] poniżanie i pomówienia przez [usunięte przez moderatora]w stosunku do pracowników. coraz gorsze warunki pracy złe socjalne .pracownik nie ma racji ma tyrać i najlepiej się nie odzywać .

maniek

praca coraz gorsza i przygnebiajaca. jest sie ponizanym przez[usunięte przez moderatora] i nie ma zadnego wsparcia. liczy sie tylko firma a pracownik ma tylko pracowac i to najlepiej jeszcze za darmo i nie zadawac pytan.coraz gorsze warunki.

belhiall

ciężka, mozolna i stresująca... Brak wsparcia od strony technicznej... Załoga na plus...

Zostaw opinię o Komandor Warszawa - Marki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komandor Warszawa