Green Bike Poland s.c.

Opinie o Green Bike Poland s.c.

Rower GOETZE

Zakupiłem tam rower Goetze z koszykiem za 450 PLN; jak dla mnie to nie mała kwota. Po 50 przejechanych kilometrach popękały pedały; wręcz odpadły.. dokupiłem nowe metalowe za 3,5 dyszki, gdyż w gwarancji jest napisane, że tak ma być i nie są one objęte gwarancją. Po kolejnych kilkunastu kilometrach odpadła korba !! , gdyż jej środek pokruszył się !! dokupiłem nową za 20 PLN i zamontowałem. Do tego nóżka była krzywa, niestabilna; kolejna wymiana - koszt 15 PLN. Coś złego zaczyna się również dziać w suporcie (trzaski, przeskoki), więc zapewne kolejne 5/6 dyszek pęknie. Okazało się również, że dętki w rowerze GOETZE są sparciałe i z tylnej uchodzi powietrze, gdyż mają zapewne kilka lat (kolejne 15 zł). Dołożyłem już grubo ponad 100 PLN + mnóstwo nerwów.. Napisałem maila do Green Bike z prośbą o rekompensatę strat. Poprosiłem o najtańszy licznik ze strony green bike za 39 zł, ewentualnie o lampkę za 40 zł, by choć w części odrobić straty. Dostałem odpowiedź, że mogą mi dać zapięcie do roweru za 5 zł, ewentualnie pompkę za obstawiam podobną kwotę. Stwierdziłem, że linka z piątaka nie jest mi potrzebna, więc obiecano możliwość zwrotu, ale później też wycofali się z tego, gdyż minęło 14 dni, sam naprawiałem i takie tam... Reasumując Nie polecam rowerów GOETZE i działu reklamacji Green Bike. Sam sklep w porządku; szybka wysyłka i dobry kontakt telefoniczny; później już tylko gorzej...

rojman

Dzisian przyszedl rower z green bike. Wiekszego (usunięte przez administratora)nie widzialem, jakas tania podroba czrgos tam. Kola zcentrowa e porysowany lakier blotniki krzywe. Pozdrawiam

Angel777
@rojman

Mi przyszedł rower wczoraj. Jest również porysowany tylni blotnik zagięty, jakoś bym przeżyła ale przedni całkiem ociera mi o oponę. ... Okropnie to wygląda. Kosz gdzieniegdzie ma objaw rdzewienia

Lolita232
@Angel777

Ja jutro zgłaszam to do federacji konsumenta. Szkoda że, nie przeczytałam tych opinii wcześniej. (usunięte przez administratora)

freedy

anonim - 2009-06-12 18:30:59 Atmosfera i ludzie tam pracujący są normalni Od jakiej stawki można negocjować pensję? 7zl Najbardziej podobało mi się w Green Bike Poland s.c.: różnorodność wykonywanych czynności Najbardziej nie podobało mi się w Green Bike Poland s.c. nawał obowiązkównajlepszy sklep rowerowy

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Green Bike Poland s.c.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Green Bike Poland s.c. - Śrem

• Jak się pracuje w Green Bike Poland s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Green Bike Poland s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Green Bike Poland s.c.?

Green Bike Poland s.c.