Dompol

Grudziądz

Opinie o Dompol

Szczera

Wy nie wiecie co piszecie jak komus sie nie chce pracowac to wymysla na sile glupoty i o byle co sie przyczepia.

PATRIOTA

Niestety firma wspiera alkoholików i złodziei tam nigdy nie będzie dobrze.A jak jesteś za dobry albo za normalny długo tam nie popracujesz.Mam na myśli kosiarzy...

Aneta

Marek
@Aneta 07.06.2017, 15:11
@Marek czy dobrze rozumiem, że pracownicy za własne środki musieli kupować sprzęt konieczny do pracy?...

Oczywiście, wystarczy popytać ludzi którzy tam pracują między innymi na peronach.

Aneta

Marek
@Aneta 03.04.2017, 14:22
Pracujesz w Dompol? Chętnie dowiemy się na jakie benefity i warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy....

Takie pojęcie jak benefity w tej firmie nie istnieje, ludzie muszą sami sobie kupować sprzęt taki jak kosy spalinowe oraz paliwo i żyłki do niej nie wspomnę już o opryskiwaczach i środkach chwastobójczych ponieważ firma kompletnie nie daje żadnego sprzętu. Do tego jest nieodpowiedzialna ponieważ nie wykonuje sumiennie swojej pracy, na dworcach i peronach jest syf i trawy po kolana a szef to kompletny cham który myśli że wszystko robi dobrze.

Jamer72
@Marek 18.04.2017, 13:06

Cześć. To jest prawda. Moj kolega pracuje dla dompolu ale to jest kpina .ten niby prezes nic nie obkpsic daje a wymaga żeby umyć żeby odchwascicoś ogł. On jest chyba nienormalny. Byliśmy już w pip gościu z Bydgoszczy był bardzo konkretny wyjaśnił nam co jak.mYale ze juz niedługo potrwa władza tego niby pana prezesa.a jeszcze zostaje warszawa bo wszystkie z nim rozmowy mój kumpel nagrywał. Życzę wam wytrwałości z tym niby dompoLem.

Lolita123

Karo ma rację robimy na czarno bez żadnych umów niektóre stacji które wygrali niedostały wypłat to jest uczciwe czekamy za kasą i umowami.

Karo64

Jeżeli do poniedziałku niebedzie wypłat i za odśnieżanie ludzie zgłoszą do PIP skończą się babki sranie.

ypol
użytkownik zarejestrowany

kiedyś to szukali do nich jeszcze osób jako Kierowca Międzynarodowy.

KASJERKA

PRACUJE W TEJ FIRMIE 3 LATA. PIENIĄŻKI ZAWSZE SĄ NA KONCIE 10-TEGO (NAJNIŻSZA KRAJOWA). PANIE Z BIURA SĄ PRZEMIŁE. WSZYSTKO IDZIE Z NIMI ZAŁATWIĆ.

xawier

tylko prawdziwi normalni ludzie chcom pracowac,mimo to ze w dompol niema szalu to praca pozwala niekturym utrzymac rodziny ,panstwo jest winne takich zarobków

xawier

som firmy różne kazdy pracuje tam gdzie chce to pohuj wypisujom te bzdury o firmach nikt nikogo niezmusza do pracy,osrodek jest ok mila obsluga i jest czysto nie to co kiedys

anim

a co to za szef/? zakręcony?

Witam was, Ja już pracuję w tej firmie od pół roku na umowę o pracę, i jak narazie wszystko jest Ok, miła,uczciwa i rzetelna firma.Zarobki brutto 1680. Serdecznie Polecam !

mała

na początku pracy tak jest póżniej szef pokaże swoje oblicze

den111

jak mozna placic 3 zl trzy zlote na godz za pilnowanie mienia i to tylko w nocy

najw

Cześć Czemu piszecie tak obrazliwie? Załóżcie swoją firmę i zobaczymy ile dacie pensji swoim pracownikom????? Jeżeli nie macie pojęcia o prowadzeniu interesu w Polsce to się nie wypowiadajcie.....

ktos

jo trzy premie ja znowu tam pracuje i znowu sama (usunięte przez administratora)kumple od kieliszka nikogo normalnego tym razem nie przyjeli bylo ostatnio kilka osob ktorzy pracowali ale same nieroby teraz sa 4 moze 5 normalnych pracuje(usunięte przez administratora)

ben111

na stale to jest zatrudniony szew straszny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

kojot

biorą ludzi z łapanki PUP,najczęściej to pszychlasty nieogarnięte na dwa miechy i da ...da...

odpowiada ktos kto tam jeszcze pracuje 3 zl /trzy zlote/ za godz

ben111

warunki w terenie brak wszystkiego dlaczego PIP sie tym nie interesuje

mistrz

Nie polecam... nie można się tam z nikim dogadać,szef zakręcony nie wie w jakim świecie żyje. wynagrodzenie bardziej niż śmieszne. Jesteś desperatem? - to miejsce jest dla ciebie.

nikita

Dompol-praca kasy !!! Trudno obalić MONOLIT pracujący od 30-tu lat w kasie, atmosfera sprzyjająca w znalezieniu się u psychologa i psychiatry!!!

Zostaw opinię o Dompol - Grudziądz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dompol