Opinie o Dompol w Grudziądz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dompol. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dompol na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dompol w Grudziądz

Administrator Nowy wpis

W firmie Dompol właśnie zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Jakie warunki i benefity oferowali? Czy jest szansa na zarobki większe niż 8000 PLN?

Witam wszystkich mądrych co tak ładnie opisują firmę .Ludzie zawsze zacznijcie od siebie a potem pomawiajcie innych .Ja mogę z czystym sumieniem powiedzieć pracuję już na peronach 20 lat i bywalo roznie ale to jest moja druga firma ktora wywiazuje się z wszystkiego na czas .Zastanowcie sìe co wypisujecie bo za zwyczaj mowicie nigdy wiecej a i tak przychodzicie i prosicie .aby dalej pracować.Z pozdrowieniami.

Teresa
@Kasia

Cieszę się, że napisałaś jak według Ciebie wygląda praca w Dompol. Wnioskuje, że możesz napisać coś więcej na temat pracy w firmie i będą to rzetelne informacje. Czy mogłabyś napisać jak oceniasz ogólne warunki pracy? A dokładniej np. wynagrodzenie, atmosferę, relacje z przełożonymi.

Jacek Nowy wpis
@Kasia

Proszę cię, rozumiem że idzie zima i potrzebujecie kolejnych naiwnych ale chociaż nie kłam prosto w oczy! Ta firma to porażka jakich mało o pracujących (usunięte przez administratora) nie wspomnę . Pracuj sobie dalej za 1300zl ????

Hanna Nowy wpis
@Jacek

Pracowałeś tam może? wiesz coś więcej o warunkach jakie zapewniane są pracownikom?

Mati Nowy wpis
@Kasia

Kto przychodzi? Chyba ten który do niczego innego się nie nadaje. Na Pewno nie przyjdzie nikt kto został raz (usunięte przez administratora) ewentualnie pijak któremu brakuje na amarene ale rozumiem Pani komentarz , zima w pełni a ludzi brak i coś trzeba napisać , czymś zachęcić przyszłych poszkodowanych i naiwnych

Nie polecam, okradają pracowników wymyślając niestworzone rzeczy oraz kary finansowe których nie ma w umowie. Nastawieni na wykorzystanie ludzi do granic możliwości. Mi są winni 6 tyś sprawa znajdzie finał w sądzie i inspekcji pracy

Sławomir
@Marcin

Za co są kary finansowe? Chodzi o zniszczenie mienia firmy? Te pieniądze, które są ci winni to zaległe wynagrodzenie, czy właśnie kara?

@Sławomir

Nazywaj jak chcesz, chodzi o to żeby wykorzystać człowieka do granic możliwości. Nawet emeryci rezygnują z współpracy. Zjawisko nagminnie powtarzalne , każdy pracownik jest okradany przez pracodawcę z kwoty umownej pod różnymi pretekstami

Usmiechnieta

Nie polecam pracy w tej firmie. Zatrudniając pracownika wymagają od niego faktur za wykonana usługę co wiąże się z założeniem działalności. Wypłata jest żałosna za każdym razem jest zmniejszana bo rzekomo pracownik nie wywiązał się z wykonywanych obowiązków. Sprzęt do pracy pracy porażka, miotłą i jeden płyn doycia okien ha ha. Jedna wielka gwiazda E... Ludzi ma za g .. A sama wyżej śr... Niż du.. Ma. Jak ktoś chce być traktowany jak parobek to niech tam się zatrudni. Składam ręce do Boga że już nie pracuje.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Dompol? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Remik

Czyżby pandemia była powodem takiej ciszy na forum od dość dawna?

Adrian

No trzeba się uronić.Nie chciało się uczyć tobtrza robić fizycznie.

Arek
@Adrian

No u Ciebie z nauką to chyba było kiepsko ????????????

Sławomir
@Arek

Tego rodzaju osobiste wycieczki chyba nie są potrzebne. Wypowiadasz się w tym wątku, więc pewnie orientujesz się jakie są obecne zarobki w firmie. Możesz napisać w jakiej są wysokości i czy można dodatkowo uzyskać premie?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

info

nie polecam tej firmy

Justyna

Nie wszyscy są wybitnie zdolni. Muszą być ludzie do pracy fizycznej ale to wcale nie uwłacza godności ludzkiej!!

Szczera

Wy nie wiecie co piszecie jak komus sie nie chce pracowac to wymysla na sile glupoty i o byle co sie przyczepia.

PATRIOTA

Niestety firma wspiera alkoholików i złodziei tam nigdy nie będzie dobrze.A jak jesteś za dobry albo za normalny długo tam nie popracujesz.Mam na myśli kosiarzy...

Aneta

@Marek czy dobrze rozumiem, że pracownicy za własne środki musieli kupować sprzęt konieczny do pracy?

@Aneta

Oczywiście, wystarczy popytać ludzi którzy tam pracują między innymi na peronach.

Aneta

Pracujesz w Dompol? Chętnie dowiemy się na jakie benefity i warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy.

@Aneta

Takie pojęcie jak benefity w tej firmie nie istnieje, ludzie muszą sami sobie kupować sprzęt taki jak kosy spalinowe oraz paliwo i żyłki do niej nie wspomnę już o opryskiwaczach i środkach chwastobójczych ponieważ firma kompletnie nie daje żadnego sprzętu. Do tego jest nieodpowiedzialna ponieważ nie wykonuje sumiennie swojej pracy, na dworcach i peronach jest syf i trawy po kolana a szef to kompletny cham który myśli że wszystko robi dobrze.

Jamer72
@Marek

Cześć. To jest prawda. Moj kolega pracuje dla dompolu ale to jest kpina .ten niby prezes nic nie obkpsic daje a wymaga żeby umyć żeby odchwascicoś ogł. On jest chyba nienormalny. Byliśmy już w pip gościu z Bydgoszczy był bardzo konkretny wyjaśnił nam co jak.mYale ze juz niedługo potrwa władza tego niby pana prezesa.a jeszcze zostaje warszawa bo wszystkie z nim rozmowy mój kumpel nagrywał. Życzę wam wytrwałości z tym niby dompoLem.

Lolita123

Karo ma rację robimy na czarno bez żadnych umów niektóre stacji które wygrali niedostały wypłat to jest uczciwe czekamy za kasą i umowami.

Karo64

Jeżeli do poniedziałku niebedzie wypłat i za odśnieżanie ludzie zgłoszą do PIP skończą się babki sranie.

ypol

kiedyś to szukali do nich jeszcze osób jako Kierowca Międzynarodowy.

KASJERKA

PRACUJE W TEJ FIRMIE 3 LATA. PIENIĄŻKI ZAWSZE SĄ NA KONCIE 10-TEGO (NAJNIŻSZA KRAJOWA). PANIE Z BIURA SĄ PRZEMIŁE. WSZYSTKO IDZIE Z NIMI ZAŁATWIĆ.

xawier

tylko prawdziwi normalni ludzie chcom pracowac,mimo to ze w dompol niema szalu to praca pozwala niekturym utrzymac rodziny ,panstwo jest winne takich zarobków

xawier

som firmy różne kazdy pracuje tam gdzie chce to pohuj wypisujom te bzdury o firmach nikt nikogo niezmusza do pracy,osrodek jest ok mila obsluga i jest czysto nie to co kiedys

anim

a co to za szef/? zakręcony?

Witam was, Ja już pracuję w tej firmie od pół roku na umowę o pracę, i jak narazie wszystko jest Ok, miła,uczciwa i rzetelna firma.Zarobki brutto 1680. Serdecznie Polecam !

mała

na początku pracy tak jest póżniej szef pokaże swoje oblicze

Zostaw merytoryczną opinię o Dompol - Grudziądz

• Jak się pracuje w Dompol?

Zobacz opinie na temat firmy Dompol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Dompol