I Liceum Ogólnokształcące - Ostrzeszów

Ostrzeszów

Opinie o I Liceum Ogólnokształcące - Ostrzeszów

Słowa kojarzące się z I Liceum Ogólnokształcące - Ostrzeszów (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niską . Atmosfera i ludzie tam pracujący są przeciętni . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w I Liceum Ogólnokształcące - Ostrzeszów: aktywność młodzieży w poszerzaniu wiedzy Najbardziej nie podobało mi się w I Liceum Ogólnokształcące - brak profesjonalizmu dyrekcji, kastowość nauczycieli członków ZNP Ostrzeszów: fajne miasto

Zostaw opinię o I Liceum Ogólnokształcące - Ostrzeszów - Ostrzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie I Liceum Ogólnokształcące - Ostrzeszów